FW Mod Slovak Firmware

Tatik

New member
Joined
Oct 12, 2018
Messages
12
Likes
6
Points
3
A Ja používam n&f a taktiež pozorujem prudký pokles batérie, Pozeral som sa aj na nastavenie tepu, ale z troch variant nepomáha ani jedna MB3 nereaguje na nastavenie a u mňa sú hodnoty tepu merane v 1 min. intervale. Môžem nastaviť dobu akú chcem a nič :(
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
no s tým meraním tepu je to nejaké divné nastavil som čas na 30 minút ale aj tak si meria podľa seba niekdy každú minútu niekedy každé 3 minúty v sérii 5 a viac meraní za sebou a raz za čas sa aj podarí podľa nastavenia. neviem či keď registrujte zmenu tepu tak meria každú chvíľu
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3
Ja mam v Notify nastavene meranie tepu len pocas spanku, vraj kvoli lepsim vysledkom. Raz meria a inokedy nie, zatial som neprisiel na to preco. Zije si to svoj vlastny zivot. Obcas sa stava ze to zmeni nazor na moj spanok samo od seba. Rano to zahlasi pomerne dobry spanok, poobede zase velmi zly spanok. Zacalo ma to hnevat, tak som vcera nainstaloval aj mifit a budem porovnavat.
 

brongo

New member
Joined
Oct 29, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Zdravím vospolok, na zaciatok musím pochváliť za slovenčinu, paráda diki moc. Nahral som si tam hned poslednu verziu s bateriou + res 42sk. Chcel by som sa len spýtať, používam mi fit origos z gp. a pri pocasi mi to dolu dáva otáznik. Dakde som tu čítal že res42sk by to mal vyriešiť, avšak nic. Či som to zle pochopil?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím vospolok, na zaciatok musím pochváliť za slovenčinu, paráda diki moc. Nahral som si tam hned poslednu verziu s bateriou + res 42sk. Chcel by som sa len spýtať, používam mi fit origos z gp. a pri pocasi mi to dolu dáva otáznik. Dakde som tu čítal že res42sk by to mal vyriešiť, avšak nic. Či som to zle pochopil?
Res rieši dní v SK, počasie rieši upravená MiFit aplikacia
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
dnes som sa hral s ikonkou baterky. chcel by som este upravit font nech je to rovnake ako pocet krokov, dat to autocentorvat podla dlzky textu 100% vs 1%. Ma podla vas ta ikonka zmysel? Na zaciatku to vyzeral byt super napad ale ked to takto vidim tak sa mi to zda uz prilis prehustene :( + rozmyslam ze by som niekde dal vypisat/vykreslit pocet notifikacii - ma to zmysel?
 

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
dnes som sa hral s ikonkou baterky. chcel by som este upravit font nech je to rovnake ako pocet krokov, dat to autocentorvat podla dlzky textu 100% vs 1%. Ma podla vas ta ikonka zmysel? Na zaciatku to vyzeral byt super napad ale ked to takto vidim tak sa mi to zda uz prilis prehustene :( + rozmyslam ze by som niekde dal vypisat/vykreslit pocet notifikacii - ma to zmysel?
View attachment 1971
Ikona baterky asi nie, tie percenta super. Niekedy aj menej je viac. Už teraz to je super. Otázka keď mám upravenú Mi Fit 3.5.2 a aktualizovaný FW 1.8.0 ako nahram ten Tvoj s ikonou % batérie?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ta baterka je super, avsak treba mat aj dobry zrak. :) Ja preferujem skor vacsie ikonky.
 

Mmaximan

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Vyzerá to super aj s tou ikonkou, len keď tam ešte chceš pridať oznámenia o notifikáciach, tak to už nebudeš mať kam dať asi.
 

klingo013

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Ja mam v Notify nastavene meranie tepu len pocas spanku, vraj kvoli lepsim vysledkom. Raz meria a inokedy nie, zatial som neprisiel na to preco. Zije si to svoj vlastny zivot. Obcas sa stava ze to zmeni nazor na moj spanok samo od seba. Rano to zahlasi pomerne dobry spanok, poobede zase velmi zly spanok. Zacalo ma to hnevat, tak som vcera nainstaloval aj mifit a budem porovnavat.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,860
Latest member
Gren
Top