FW Mod Slovak Firmware

jancip

New member
Joined
Nov 28, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Caute..dalo bu sa dat do najnovsieho fw obalku nad hodinami, pri zmeskanych udalostiach a meno (cislo) volajuceho pri prichadzajucom hovore, ako to bolo v predoslom fw? Ak ano, dakujem tomu, kto to urobi.. 😊
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Caute..dalo bu sa dat do najnovsieho fw obalku nad hodinami, pri zmeskanych udalostiach a meno (cislo) volajuceho pri prichadzajucom hovore, ako to bolo v predoslom fw? Ak ano, dakujem tomu, kto to urobi.. 😊
Obálku robí @majsi, meno, číslo volajúceho sa zobrazuje to záleží na modifikovanej app
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Caute..dalo bu sa dat do najnovsieho fw obalku nad hodinami, pri zmeskanych udalostiach a meno (cislo) volajuceho pri prichadzajucom hovore, ako to bolo v predoslom fw? Ak ano, dakujem tomu, kto to urobi.. 😊
obalka je moja praca. s @MRMR sme sa zhodli ze tento fw upravovat nebudeme. je to vpodstate to iste ako bola predchadzajuca verizia. upravy zaberaju dost vela casu a kedze je koniec roka mame ho dost malo.
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak moj naramok zrejme skoncil.nejde pripojit k bt.totalna sracka odkedy ho mam.vibroval zrejme koli tomu BT odpajaniu a teraz uz su vypadky take ze ho neviem ani sparovat.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
tak moj naramok zrejme skoncil.nejde pripojit k bt.totalna sracka odkedy ho mam.vibroval zrejme koli tomu BT odpajaniu a teraz uz su vypadky take ze ho neviem ani sparovat.
Skusil by som najprv ci to robi s kazdou app, Notify, Mifit a mal len nainstalovanu tu jednu
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
nic.neviem ho spojit ani s origo mi fit aplikaciou.telefon ho raz vidi raz nevidi cez bt.proste ho nesparujem.dnes dosiel este jeden pre sesternicu tak ho asi skusim rozbehat.zrejme som mal vadny kus.od zaciatku blblo odomykanie a tie nahodne vibracie naznacovali ze sa asi odpaja-pripaja.asi poskodene bt.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
nic.neviem ho spojit ani s origo mi fit aplikaciou.telefon ho raz vidi raz nevidi cez bt.proste ho nesparujem.dnes dosiel este jeden pre sesternicu tak ho asi skusim rozbehat.zrejme som mal vadny kus.od zaciatku blblo odomykanie a tie nahodne vibracie naznacovali ze sa asi odpaja-pripaja.asi poskodene bt.
Skusil si ho aj odparovat z Bluetooth nastaveni a potom sparovat cez mifit
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
alebo skusit iny telefon ci nahodou sa nepripoji, mozno aj gadgetbridge ale ten by potreboval aby bol nastaveny ako viditelny co nebude ale za skusku clovek nic neda
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
ked tak rozmyslam asi sa to posralo ako som ho dal nabijat.zhruba odvtedy prestal merat kazdu hodinu tep co som pozeral.uz mam tych sraciek od xiaomi dost.v kuse musim nieco riesit co sa dojebe.ci telefony,ci naramky,minule vysavac...hold asi prejdem k inej znacke.toto je uz neunosne.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ked tak rozmyslam asi sa to posralo ako som ho dal nabijat.zhruba odvtedy prestal merat kazdu hodinu tep co som pozeral.uz mam tych sraciek od xiaomi dost.v kuse musim nieco riesit co sa dojebe.ci telefony,ci naramky,minule vysavac...hold asi prejdem k inej znacke.toto je uz neunosne.
niekde sa pisalo ked mi band zblbne nechat ho vybit, mozno pomoze, Ja som zatial spokojny mame 2x R4X, MI8, MB3, par sluchatek a DashCam zatial vsetko funguje len na dashcam po 3 rokoch nefunkcny jeden pas pixelov na displeji
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
dal som si s5 miband 2.to odomykanie telefonu je nadhera.kaslem na tu trojku.je to nepodarok.a kym sa plna baterka vybije bez pouzivania,ci mam stale na displej mackat? :D to ho radsej otvorim ze co je dnu :D

jo este sa da pouzivat ako zelene svetielko ked budem tep merat :)
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
este skusam ten novy a tvoje upravene mi fit.krasne ho naslo a instaluje fw...

edit:
tak zatial mi to na fw 2.0.0.4 v kombinacii s notifi ide ok.odomyka pekne,notifikacie idu tusim tiez ,pocasie pekne "aktualne" dokonca presnejsie nez na telefone a hlavne ziadne nahodne vibracie (klop klop na drevo)
vyzera to ze som mal vadny naramok.stastie ako vzdy...napisal som predajcovi tak mozno aspon nieco z ceny vratia.kedze som pouzil naramok pre sesternicinu dceru uz som objednal novy...
 
Last edited:

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
nedalo by sa nejak do bandu zahrnúť aj % batérie telefónu? či to by som chcel už veľa? :D
to by si chcel už veľa :LOL: viem si to predstaviť ako špeciálnu notifikáciu ktorá by sa po prijati zparsovala a vymazala napríklad. len kto by ju poslal a kto má toľko času to do mb3 pridať ;)
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak nie.aj novy naramok si zije svoj zivot.odomykanie je pre mna prakticky nepouzitelne.raz to ide,raz nie.na miband 2 som take problemy nikdy nemal.prve odomknutie sa bud neuskutocni,alebo mu to trva neuveritelne dlho.to ho radsej odomknem manualne.potom to uz funguje pekne.po chvili nepouzivania zas nejde...zrejme ako sa vzdialim od telefonu a vratim s5.
xpaulos2 mas v notifi nieco extra nastavene alebo je to tym ze somodinstaloval mi fit?telefon mam mi 5 tam snad chyba nebude.

edit: Prve odomknutie po vrateni sa k telefonu nic.zhasnem obrazovku,zapnem obrazovku a druhe odomknutie hned bleskovo.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
tak nie.aj novy naramok si zije svoj zivot.odomykanie je pre mna prakticky nepouzitelne.raz to ide,raz nie.na miband 2 som take problemy nikdy nemal.prve odomknutie sa bud neuskutocni,alebo mu to trva neuveritelne dlho.to ho radsej odomknem manualne.potom to uz funguje pekne.po chvili nepouzivania zas nejde...zrejme ako sa vzdialim od telefonu a vratim s5.
xpaulos2 mas v notifi nieco extra nastavene alebo je to tym ze somodinstaloval mi fit?telefon mam mi 5 tam snad chyba nebude.

edit: Prve odomknutie po vrateni sa k telefonu nic.zhasnem obrazovku,zapnem obrazovku a druhe odomknutie hned bleskovo.
Ja pouzivam len Mifit + mam odomykanie tvarou takze sa to bije medzi sebou co je rychlejsie
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
tak nie.aj novy naramok si zije svoj zivot.odomykanie je pre mna prakticky nepouzitelne.raz to ide,raz nie.na miband 2 som take problemy nikdy nemal.prve odomknutie sa bud neuskutocni,alebo mu to trva neuveritelne dlho.to ho radsej odomknem manualne.potom to uz funguje pekne.po chvili nepouzivania zas nejde...zrejme ako sa vzdialim od telefonu a vratim s5.
xpaulos2 mas v notifi nieco extra nastavene alebo je to tym ze somodinstaloval mi fit?telefon mam mi 5 tam snad chyba nebude.

edit: Prve odomknutie po vrateni sa k telefonu nic.zhasnem obrazovku,zapnem obrazovku a druhe odomknutie hned bleskovo.
na kieho boha mate naisntalovane mifit aj notify ? potom sa necudujte, ze vam to robi problemy
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top