FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
mi fit som nainstaloval to od paulosa a nahodil som tym novy fw a resorces.potom som ho odinstaloval a nainstaloval som si platene notifi.vsetko fungovalo a teraz uz nie.uz neodomyka vobec.pochopil?
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
takze v nastaveniach odomykania pomocou bt zariadenia v telefone xiaomi mi5 som nasiel ze mi band 3 nesvietil na zeleno,ale bol sedy a namiesto odomknute pisalo chyba kluca.po znovupridani sa to zas rozbehlo.naskocil zeleny naramok a odomknute.odomykanie zas funguje.na chvilu kym sa zas nezasekne.podotikam,je to v nastaveniach telefonu nie aplikacie ci naramku.

ja mam skor pocit ze tu nikto naramok na odomykanie telefonu nepouziva.aspon nie iba naramok. :D a zvlast s notifi.alebo ano?a funguje vam to korektne?ono celkovo to nove notifi nejak blbne.veci co mam vypnute su spustene a opacne.
 
Last edited:

Raduuz

New member
Joined
Dec 10, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
prosim o radu, mam Mi Fit 3.5.3 s FW 2.0.0.4, chcem do Mi Fit pridat ucet na synchr. s Google Fit. Ked som uz na obrazovke "Vyberte ucet" a kliknem na svoj google ucet, tak to len hore preblikne a vrati sa na predchadzajucu obrazovku. Vedel by niekto poradit, ako pridam Google Fit ucet? Dakujem
 

Tadovan

New member
Joined
Oct 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
Upozornění na procenta baterie v telefonu umí na MB3 poslat Notify ;)
To áno, ale len pri nabíjaní resp keď sa vybije pod určité percento... ja som skôr myslel proste aktuálny stav, keď nemám dlhšie telefón poruke a viem si pozrieť či treba rozmýšľať nad nabíjaním alebo nie :D
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
To áno, ale len pri nabíjaní resp keď sa vybije pod určité percento... ja som skôr myslel proste aktuálny stav, keď nemám dlhšie telefón poruke a viem si pozrieť či treba rozmýšľať nad nabíjaním alebo nie :D
pri dnešných mt a mojom používaní musím myslieť na nabíjanie skoro vždy :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
fakt vam funguje odomykanie naramkom?neda mi tak sa s tym hram a toto mi robi ci na mi fit ci na notifi.

zamok displeja a otlacok,dalsie nastavenia,odomknut pomocou bt zariadenia,klik na zariadenie...

a tam sa mi stav meni z odomknute na nieje v dosahu.nerobi to stale ale dost casto tak tomu dajte chvylu cas.takze raz mi odomyka raz nie ako sa trafim...
este mi napada,mam miui 10 ci to neni tym.banujem ze som aktualizoval.9 bola lepsia no nechce sa mi robit
factory reset po downgrade...dakujem ak mi to niekto odskusa.uz ma to dost serie.

edit: serte nato.zrejme mi odisiel uz druhy naramok.zas sa k nemu nevie pripojit.tusim to ma nieco s tym odomykanim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fuu,tak po odparovani a znovusparovani nabehol.uz kaslem nato.toto je brutal.
 
Last edited:
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
nepouzivam ich spolu.skusal som osobitne.ale uz to neriesim.vypol som odomykanie bt zariadenim a zatial ok.co sa funkcnosti tyka,mi band 2 fungoval ovela spolahlivejsie.toto je akurat krajsie :D
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Dobrý deň, vopred sa ospravedlňujem ak to nepatrí do tohoto topicu. Týždeň som vlastníkom Mi Band 3. Používam aplikáciu Notify & Fitness for Mi Band s pro verziou (originál platená). Chcel by som sa spýtať či by ste mi vedel niekto poradiť ohľadom dvoch vecí:
1) Vždy keď zapnem aplikáciu a aktualizujú sa údaje z Mi Bandu tak sa mi náramok na chvíľu odpojí a potom znova pripojí. Príliš mi to neprekáža, len či to robí aj ostatným.
2) Keď použijem časovač v aplikácii tak mi na Mi Bande vyskočí notifikácia ale píše, že mám povoliť notifikačný text. V nastaveniach v sekcii pokročilé som zaškrtol vynútiť notifikačný text ale nič sa nezmenilo. Ostatné notifikácie (Messenger, sms,..) mi ukazuje správne.
Posledná vec. Ako dlho vám cca vydrží baterka keď náramok normálne používate?
Vďaka za Váš čas, prajem pekný deň.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Co sa tyka Notify, neviem, nepouzivam ho, avsak vydrz baterie je u mna minimalne 3 tyzdne.
 

Tadovan

New member
Joined
Oct 24, 2018
Messages
8
Likes
3
Points
3
Dobrý deň, vopred sa ospravedlňujem ak to nepatrí do tohoto topicu. Týždeň som vlastníkom Mi Band 3. Používam aplikáciu Notify & Fitness for Mi Band s pro verziou (originál platená). Chcel by som sa spýtať či by ste mi vedel niekto poradiť ohľadom dvoch vecí:
1) Vždy keď zapnem aplikáciu a aktualizujú sa údaje z Mi Bandu tak sa mi náramok na chvíľu odpojí a potom znova pripojí. Príliš mi to neprekáža, len či to robí aj ostatným.
2) Keď použijem časovač v aplikácii tak mi na Mi Bande vyskočí notifikácia ale píše, že mám povoliť notifikačný text. V nastaveniach v sekcii pokročilé som zaškrtol vynútiť notifikačný text ale nič sa nezmenilo. Ostatné notifikácie (Messenger, sms,..) mi ukazuje správne.
Posledná vec. Ako dlho vám cca vydrží baterka keď náramok normálne používate?
Vďaka za Váš čas, prajem pekný deň.

Toto odpájanie mne osobne nerobí, neviem čím to môže byť ... ten text tam možno treba vypnúť a znovu zapnúť appku, niektoré veci to takto potrebujú aby bežali... a baterka vydrží tak 2 týždne v pohode
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
MiFit 3.5.5

FW a RES sú bez úprav od majsi, len čisto preložene, (ak máš čas môžeš sa do toho pustiť)
MiFit obsahuje SK FW 2.2.0.14 pre MiBand 3(bez NFC) a SK RES v46
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.5 - SK.apk

FW a RES pre tých čo nepoužívajú modifikovanú MiFit

SK FW 2.2.0.14 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_FW_2.2.0.14_SK.fw

SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res

Všetko robíte na vlastnú zodpovednosť

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie.
 

Attachments

Last edited:

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nainstaloval som 3.5.5 SK, nejake zmeny oproti predoslej nevidim, pocasie sa mi zatial nenacitalo, ale to zvyklo ist az po nejakom case...
Diky za preklad.
 
Joined
Nov 18, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
8
Chcem sa opýtať, niekde som čítal že na Mi Band 3 sú tri možnosti zobrazenia hodín. Neviem ako ich zmeniť, vie mi niekto poradiť ako na to? Vďaka.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top