FW Mod Slovak Firmware

Bruno1510

New member
Joined
Jan 18, 2019
Messages
26
Likes
1
Points
3
Tak už to nezistim kedze som nahral aj RES.Ok teraz ako dalej?Raz tyzdenne sem prist a pozerat novy FW?Ci ako to robievate Vy?
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
S Mifit 3.5.7,mám rovnaký problém,nechodia mi notifikácie sms na náramok,musím to vždy ráno v Mifit vypnúť a zapnúť a až potom to funguje..
 

korenisko

New member
Joined
Dec 15, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Ďakujem za preklad do sk a aj tie vylepšenia 👍 tie pl mody v staršom fw boli fajn :) .
Inak - používam iba notify a f - bet MiFit. Všetko funguje ako má. A navyše - dáta sa ukladajú lokálne do mobilu - žiadny server...
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ďakujem za preklad do sk a aj tie vylepšenia 👍 tie pl mody v staršom fw boli fajn :) .
Inak - používam iba notify a f - bet MiFit. Všetko funguje ako má. A navyše - dáta sa ukladajú lokálne do mobilu - žiadny server...
Nechápem čo je týmto myslené?: .....tie pl mody v staršom fw boli fajn.
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
zdravim po vasich radách a navigovani mna vsetko zene na mi band fici ako ma 👍, teraz rano som si vsimol ze ma odpojene pocasie a po case nabehlo ale s tym ze prve nebolo DNES ale AKTUALNE so stupnom koľko je , a pod nimi predpoved na dnes , dalsie dni ukazuje ako vzdy , ked som to chcel cvaknut tak to uz ukazuje prva predpoved ako predtym DNES , to preco sa na chvilku zmenilo a ukazalo aj aktualne pocasie?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,863
Latest member
ftaka2
Top