FW Mod Slovak Firmware

Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
to sa mi obcas stavalo na starsej verzii notifi.teraz ma ale tesi to aktualne pocasie.zatial ho ukazuje stale.predtym sa menilo dnes a aktualne no vascinou bolo dnes a to je total na prd.tak kym bude aktualne asi necham tak a neaktualizujem.je lepsie vediet ako je vonku ako kolko mam kilakov v nohach.a kalorie to vobec neriesim.ale odvadzate super pracu chlapi.mam este jeden zabaleny mi band 3 tak ho po zajtrajsom zatial druhom najhorsom dni mojho zivota skusim rozbehat pre mamicku. :(
Ja teda používam fw z CZ vlákna a Origo MiFit ale malo by to byť rovnaké...u počasia som si všimol toto - aktuálnu teplotu mám väčšinou iba ráno keď sa vzbudím a potom už cez deň iba "dnes", ovšem počas dňa ako sa mení teplota, mení sa mi priebežne aj v "dnes"...tzn. v podstate je tam vždy aktuálna ?
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13

Mirec86

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Mne zatial vsetko funguje.aj kalorie aj pocasie.super.akurat sa od zaciatku trapim s nastavenim spanku.neni take nastavenie,ze aby ti monitoroval spanok aj ked si po nocnej?to je iba medzi rečou. ??
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tento tvůj požadavek umí vyřešit aplikace Notify. Mi Fit s tím má problém...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ano, v Notify jen nastavíš, že máš instalovanou i MiFit. Vyzkoušej. Také jedu na obou a navíc používám i Tools ;)
 

Mmaximan

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ahojte. Ako je to s najnovším FW? Stále je to iba v Beta verzii, alebo som niečo prehliadol?
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
nainstaloval som to a ide to pokial viem bez problemov.teraz som pozeral.aj pocasie ukazuje aj kroky mera aj tep.akurat teraz pozeram ze mam tiez rozdielne displeje.na mamkinom je o dost slabsi jas.fakt o dost.ja mam taky v nocnom rezime.ale tak pouzivame ine aplikacie a potom co mi stvara moj ma uz neprekvapi nic.kazdopadne ona si nestazuje s tym beta fw.

edit:tak zrejme sa jej skor zapol nocny rezim na mifit ako mne na notifi.teraz uz ten rozdiel taky nieje.len moj ma studeny jas a jej teply(do zlta)moj je krajsi.moj siel zo spanielska,jej z ciny.cakam este jeden zo spanielska tak som zvedavy.
 
Last edited:

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
nainstaloval som to a ide to pokial viem bez problemov.teraz som pozeral.aj pocasie ukazuje aj kroky mera aj tep.akurat teraz pozeram ze mam tiez rozdielne displeje.na mamkinom je o dost slabsi jas.fakt o dost.ja mam taky v nocnom rezime.ale tak pouzivame ine aplikacie a potom co mi stvara moj ma uz neprekvapi nic.kazdopadne ona si nestazuje s tym beta fw.

edit:tak zrejme sa jej skor zapol nocny rezim na mifit ako mne na notifi.teraz uz ten rozdiel taky nieje.len moj ma studeny jas a jej teply(do zlta)moj je krajsi.moj siel zo spanielska,jej z ciny.cakam este jeden zo spanielska tak som zvedavy.
ja mám tiež jeden s teplým a jeden so studeným podsvietením. viac sa mi páči asi to studené.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
nainstaloval som to a ide to pokial viem bez problemov.teraz som pozeral.aj pocasie ukazuje aj kroky mera aj tep.akurat teraz pozeram ze mam tiez rozdielne displeje.na mamkinom je o dost slabsi jas.fakt o dost.ja mam taky v nocnom rezime.ale tak pouzivame ine aplikacie a potom co mi stvara moj ma uz neprekvapi nic.kazdopadne ona si nestazuje s tym beta fw.

edit:tak zrejme sa jej skor zapol nocny rezim na mifit ako mne na notifi.teraz uz ten rozdiel taky nieje.len moj ma studeny jas a jej teply(do zlta)moj je krajsi.moj siel zo spanielska,jej z ciny.cakam este jeden zo spanielska tak som zvedavy.
Nočný režim si môže v MiFit nastavit ako chce, môžeš pozrieť kedy sa jej zapína, aj v Notify sa asi dá nastaviť
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
hej na notifi je vlastny interval.na mi fit neviem.nemam telefon po ruke.ale asi sa to da tiez.len som sa zlakol ze je tem rozdiel v jase az taky.a zjavne maju inac nastavene to znizenie jasu po zotmeni.neviem podla coho sa to aktivuje.zrejme pocasim.kazdopadne vdaka za navrh ako to zjednotit. :)
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak uz aj na mamkinom pocasie neukazuje.pripojte...mne zas rano o pol jednej ukazovalo pocasie posunute o den.totalna blbost nepouzitelna.ak si chcem byt isty,aj tak musim pozret na teplomer na stene alebo v mobile.este ze si nato nepotrpim.radsej keby to odomykanie telefonu fungovalo 100% a stale netusim preco sem tam vybruje...raz sa mi uz aj vybracie v notifikaciach povypinali tak som musel vsetky nanovo zapinat.ale to asi bude notifi.tusim to bolo po aktualizacii.to pocasie je asi chyba v zariadeni kedze to robi na roznych apkach.popripade poskytovatel pocasia...

edit: pocasie u mamky nabehlo ked som dal synchronizovat manualne.swipol som zhora nadol v mifit aplikacii.v notifi to na mojom nepomohlo ked som to mal.
 
Last edited:

Ace13

New member
Joined
Dec 6, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Čaute prosím vás je niekde stabilná slovenčina na 2.0.04 ? Ak áno poprosím vás link, odkaz hocijakú info. Ďakujem vopred
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,860
Latest member
Gren
Top