FW Mod Slovak Firmware

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nainstalovane, funkcne, diky za Silvestrovsky darcek. :)(y)
Neviem preco, ale instaloval som cez Notify tak, ze som Notify stiahol (pouzivam MiFit), nainstaloval fw, potom som Notify musel odinstalovat a znovu stiahnut, aby som dal res. Inak mi to neslo.
 
Last edited:
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
Datum mam naopak.a neviete mi poradit preco mi neukazuje prejdene km a kalorie ale len kroky a bateriu ?pouzivam notifi.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Datum mam naopak.a neviete mi poradit preco mi neukazuje prejdene km a kalorie ale len kroky a bateriu ?pouzivam notifi.
Ja som mal teraz asi 3 hod Notify a mal som aj km aj kalórie a aj den.mesiec mi ukazovalo,. Teraz už som na mifit
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
ja uz som z toho fakt debil.nechapem tomu.co robim zle?aktualizoval som uplne normalne cez notifi.tak to skusim este raz ...
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ja uz som z toho fakt debil.nechapem tomu.co robim zle?aktualizoval som uplne normalne cez notifi.tak to skusim este raz ...
Tebe sami zda ani na minulej neukázovalo km a kalorie to vypadá na nejaké nastavenia alebo toto sa stávalo keď sa inštaloval cez gadgebridge ci si predtým neinstaloval nejakú verziu cez neho a neostalo tam čosi domrvene
 
Joined
Oct 4, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
Niekedy mu trvá aj hodinka synchronizácia, ja som napríklad nahral FW potom pol hodinu mi hodinky žiaden soft nenašiel čiže nevedel som nahrať RESOURCES :-( tak som sa na to vys... a hodinku som došiel domov a dokončil to zrazu hodinky boli viditeľné. Záhada.
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
ano.ale cez ten gadgebridge som akyualizoval prvy naramok ktory mi odisiel.tento som aktualizoval len cez notifi alebo tvoj upraveny mi fit.nova aktualizacia mi nepomohla.mozem sa skusit vratit s5 na starsiu verziu ci to pomoze?ja uz to fakt hodim o stenu :)aspon ze pocasie funguje aktualne aj ked ukazuje ine udaje nez apka v telefone.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nebolo by dobre stiahnut si oficialnu MiFit, vsetko to preinstalovat ofiko firmverom a pokial by to pomohlo, tak skusit modifikovany fw ?
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
tak nakoniec sa mi to podarilo a po sparovani s origo mi fit sa upravil datum aj km a kalorie su s5.ako ja tomu absolutne nerozumiem kedze fw sa neaktualizoval pretoze bol najnovsi.len polozky sa upravili.akurat kroky su prec ale to mi nevadi.tento naramok je premna fakt zahada aj ked som neni moc technicky tip priznavam.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ak pouzivas notify tak netreba upravenu app klidne nainstaluj notify, myslim ze by to malo ostat takto ak nie tak mas v notify nieco spatne nastavene
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
praveze ja mam len notifi.ako som dal ten origo mi fit prec,po chvili zas nemam km a kalorie.datum zatial ostal v poriadku.tiez myslim ze to bude nieco v notifi ale netusim co to moze byt asi nainstalujem modifikovanu mi fit a necham bezat obe aj ked sa bojim aby sa nehryzli nejak.
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
skoda ze moja anglina je biedna aby som to dohladal niekde na nete ci to niekto uz neriesil.ale asi skusim googlit.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
nahodov jazyk si v notify nenastavoval lebo sa tam da zmenit aky ma pouzivat Mi Band ak hej nastav predvoleny ale ci to pomoze neviem
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
to som skusal prave zmenit na slovencinu a nepomohlo.tak dam s5
to je jazyk aplikacie ale este som tam videl aj jazyk MiBandu kde su len tie podporovane na vyber lebo tieto maju vplyv na den.mesiac a mesiac.den
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,865
Latest member
Kkllkkll
Top