FW Mod Slovak Firmware

Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Upravena MiFit ukazuje meno volajuceho uplne v poriadku, mozno nemas povoleny pristup aplikacie ku kontaktom.
Pocasie zvykne po prvykrat nabehnut az po nejakom case - spravidla do jednej hodiny.
aspon povolenia co zacnu vyskakovat som setky potvrdil , vyskusam potom kuk v naistal apke ci je povolenie , dik
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
aspon povolenia co zacnu vyskakovat som setky potvrdil , vyskusam potom kuk v naistal apke ci je povolenie , dik
Ďalšie povolenia dávaš v Profil-MiBand3-Viac a tam keď dáš SMS, Upozornenia aplikaci Prichádzajúci hovor
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Pozri este do nastavenia aplikacie - Spustit na pozadi - tam by Ta to malo navigovat k potrebnym povoleniam a nastaveniam. Pripadne vymaz data aplikacie, odinstaluj ju a znovu daj. Niekedy sa moze stat, ze niektore z povoleni "nevyskoci". To sa mi stavalo, ked som daval aktualizovat aplikaciu, dnes uz davam novu instalaciu, neaktualizujem.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
FW 2.2.0.42 SK a MiFit 3.5.7

Mifit 3.5.7 obsahuje SK FW 2.2.0.42 pre MiBand 3(bez NFC), SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC) a SK RES v46
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.7-SK.apk

FW a RES sú preložene do SK, do SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC) som pridal podla majsiho, cele dni do počasia, baterku na hlavnú obrazovku a malo by byt fixnute aj zobrazenie D.M.
- Resetovať náramok na vyrobne nastavenia

SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v2.fw

SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res

Všetko robíte na vlastnú zodpovednosť

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie.
Zdravím, tak jsem nainstaloval "Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v2.fw" do MB3 CN verze, provedl jsem tovární nastavení a změnila se mě BT adresa, což je hodně zvláštní :unsure: konkrétně F8:.... na CC:.... změnila se celá adresa. A po každém továrním resetu se opět BT adresa změní, napříkad ted se zmenila z CC:.... na DF:..... opět se změnila celá BT adresa zvláštní :unsure:

Nemáte odkaz na originální FW 2.2.0.42, chtěl bych otestovat, zda se také tak chová?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím, tak jsem nainstaloval "Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v2.fw" do MB3 CN verze, provedl jsem tovární nastavení a změnila se mě BT adresa, což je hodně zvláštní :unsure: konkrétně F8:.... na CC:.... změnila se celá adresa. A po každém továrním resetu se opět BT adresa změní, napříkad ted se zmenila z CC:.... na DF:..... opět se změnila celá BT adresa zvláštní :unsure:

Nemáte odkaz na originální FW 2.2.0.42, chtěl bych otestovat, zda se také tak chová?
oficialny FW 2.2.0.42
Mili_wuhan.fw
 

Attachments

Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Mám Huawei s EMUI 9 a musel som zmeniť správu šetrenia energie pre Notify&Fitnes na manuál. Inak sa apka na pozadí uspala a odpojila aj náramok... Ale ešte tam niečo treba, pretože ak nechám dlho mobil na stole, bez pohybu, znovu sa ukáže strata spojenia na náramku. Zapnem display na mobile a hneď sa to obnoví.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Zdravím, tak jsem nainstaloval "Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v2.fw" do MB3 CN verze, provedl jsem tovární nastavení a změnila se mě BT adresa, což je hodně zvláštní :unsure: konkrétně F8:.... na CC:.... změnila se celá adresa. A po každém továrním resetu se opět BT adresa změní, napříkad ted se zmenila z CC:.... na DF:..... opět se změnila celá BT adresa zvláštní :unsure:

Nemáte odkaz na originální FW 2.2.0.42, chtěl bych otestovat, zda se také tak chová?
Tak originální FW 2.2.0.42 se chová stejně, po inicializaci továrního nastavení na MB3 dojde k přepsání BT adresy MB3 a daná adresa zůstane až do další případné inicializace továrního nastavení na MB3.

Pokud se nainstaluje starší FW například 2.2.0.14, tak BT adresa už zůstane změněná a nevrátí se k původní BT adrese.

Zajímavé chování, šachovat takhle s BT adresou :unsure: Jsem překvapen.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak originální FW 2.2.0.42 se chová stejně, po inicializaci továrního nastavení na MB3 dojde k přepsání BT adresy MB3 a daná adresa zůstane až do další případné inicializace továrního nastavení na MB3.

Pokud se nainstaluje starší FW například 2.2.0.14, tak BT adresa už zůstane změněná a nevrátí se k původní BT adrese.

Zajímavé chování, šachovat takhle s BT adresou :unsure: Jsem překvapen.
Si myslim ze to je pre ludi ktorym sa nedari znova pripojit naramok k telefonu, daju reset a maju ako nove zariadenie nie?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Si myslim ze to je pre ludi ktorym sa nedari znova pripojit naramok k telefonu, daju reset a maju ako nove zariadenie nie?
No to je asi možné řešení problému s připojení, ale mám pocit že takováto samovolná změna BT adresy porušuje nějaký standard. Nezdá se, že by se při továrním resetu ověřovalo například na Xiaomi serveru, zda je BT adresa volná? A každy výrobce má přidělený (zakoupený) určitý rozsah BT adresy aby nedošlo ke kolizi daných zařízení. Nechápu :unsure:
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
No to je asi možné řešení problému s připojení, ale mám pocit že takováto samovolná změna BT adresy porušuje nějaký standard. Nezdá se, že by se při továrním resetu ověřovalo například na Xiaomi serveru, zda je BT adresa volná? A každy výrobce má přidělený (zakoupený) určitý rozsah BT adresy aby nedošlo ke kolizi daných zařízení. Nechápu :unsure:
Horní polovina adresy Bluetooth (nejvýznamnější 24 bitů) je tzv. Organizationally Unique Identifier (OUI). Lze jej použít k určení výrobce zařízení ( formulář MAC Address Lookup MAC ). Předpony OUI jsou přiděleny Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

Nechápu :unsure: Číňané na to zřejmě prdí. Ještě testnu Global verzi, je možné že toto chodí jen u CN verze.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Horní polovina adresy Bluetooth (nejvýznamnější 24 bitů) je tzv. Organizationally Unique Identifier (OUI). Lze jej použít k určení výrobce zařízení ( formulář MAC Address Lookup MAC ). Předpony OUI jsou přiděleny Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

Nechápu :unsure: Číňané na to zřejmě prdí. Ještě testnu Global verzi, je možné že toto chodí jen u CN verze.


toto mi dalo podla mojej MAC adresy a to som ani reset nerobil je priamo z vyroby, čiňania sa na štandarty nehraju
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
View attachment 3340

toto mi dalo podla mojej MAC adresy a to som ani reset nerobil je priamo z vyroby, čiňania sa na štandarty nehraju
No jo, ani originál BT adresa není registrována. Takováto změna BT také narušuje bezpečnost z pohledu odemykání zařízení pomocí BT zařízení. No je to hustý :)

Přitom Xiaomi má tyto adresy Search results for "xiaomi" - Bluetooth MAC Address Lookup | Bluetooth MAC Address Changer for Windows

Tak obě verze (CN/GLOBAL) se chovají stejně, po továrním resetu v menu MB3 dojde ke změně BT adresy.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top