FW Mod Slovak Firmware

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ano ako som nainstaloval to co som riesil pred tebou ide mi slovencina ale notifikacie nejdu...
pr notifikacie musis udelit app prava, pozri v Mifit do Profil - Mi Band 3 - Viac a tam hovory, SMS a upozornenia z aplikaci ci nepytaju povolenie
 
Joined
Jan 3, 2019
Messages
23
Likes
0
Points
6
Ja som nainštaloval 3.5.7 pripojil náramok a ten sa aktualizoval. Ide mi všetko čo pred tým okrem kalendára, ale ten nepotrebujem. Aj notifikacie aj zobrazenie mena volajúceho, a aj počasie. Nič som nemusel robiť a ani inštalovať. Všetko funguje
 

Spenat

New member
Joined
Jan 22, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ja som nainštaloval 3.5.7 pripojil náramok a ten sa aktualizoval. Ide mi všetko čo pred tým okrem kalendára, ale ten nepotrebujem. Aj notifikacie aj zobrazenie mena volajúceho, a aj počasie. Nič som nemusel robiť a ani inštalovať. Všetko funguje
meno volajuceho ked je mobil v Slovencine ? mam stary fw a ako citam tak sa mi moc nechce upgrade ale ak to uz ukazuje konecne aj meno asi by som to skusil prehodit
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
co bol v šupliku tych 28 dni? :D moj vydrzal minule 17 dni hoci to vyzeralo na viac no od 50% sla bateria dole uzasnou rychlostou.to iste po novom nabiti .vcera asi o takomto case nabity a uz chyba 7%.a to som nabijal powerbankou s nizkym prudom nato urcenym.absolutne nerozumiem tej vydrzi.skoro vobec som sa s nim nehral ani som nedostal vela notifikacii.cisty blud toto.mozno je to apk notifi.no 7% za den je daleko od 20 dnovej vydrze.tych 17 dni asi nedam,jedine zeby teraz od 50% prestalo z baterie ubudat :D
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Celkom by ma to zaujimalo, ako to funguje, asi obetujem euro na otestovanie. Malo by to ukazovat navigacne body z map v telefone. Ten displej naramku je vsak podla mna dost maly, na nejaku "pouzitelnu" navigaciu.
 

hellmans

New member
Joined
Jan 19, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
FW 2.2.0.42 SK a MiFit 3.5.7

Mifit 3.5.7 obsahuje SK FW 2.2.0.42 pre MiBand 3(bez NFC), SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC) a SK RES v46
Mi Fit 3.5.7-SK.apk
Neviem či aj ostatným ale ja tam vidím weird dni, napríklad dnes namiesto Ut mám Wt a v Nedeľu som mal Ndz :) nejedná sa o poľský preklad ? Celkovo náramok je v Slovenčine len tieto dni sú iné :)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Neviem či aj ostatným ale ja tam vidím weird dni, napríklad dnes namiesto Ut mám Wt a v Nedeľu som mal Ndz :) nejedná sa o poľský preklad ? Celkovo náramok je v Slovenčine len tieto dni sú iné :)
Musis nainstalovat res, tam su prelozene dni
 

hellmans

New member
Joined
Jan 19, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Musis nainstalovat res, tam su prelozene dni
Ďakujem veľmi pekne už to beží správne :) Môžem sa spýtať bude dostupná upravená verzia Mi Fit aj pre Amazfit Bip ? alebo je kompatibilná niektorá upravená verzia Mi Fit-u tak aby sa neaktualizoval automaticky anglický firmware po nainštalovaní ? :)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,864
Latest member
Franjex
Top