FW Mod Slovak Firmware

prudak

New member
Joined
Sep 7, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Páni, ako a kde získam modifikovaný MF do iPhone? Všetko ste tu fungujuci na Androidoch. Poradí niekto?
Ahoj na iPhone to bohužiaľ nefunguje.
Jediným štýlom ako to na iOSe rozbeháš je kúpiť appku za 4€ ktorá ti tam daný firmware nahrá náskoľko ho ta appka má v sebe. Prípadne maš ešte možnosť využiť JailBreak ktorý však už vymrel.
 
Last edited by a moderator:

Psy3ho

New member
Joined
Sep 16, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Ahoj na iPhone to bohužiaľ nefunguje.
Jediným štýlom ako to na iOSe rozbeháš je kúpiť appku za 4€ ktorá ti tam daný firmware nahrá náskoľko ho ta appka má v sebe. Prípadne maš ešte možnosť využiť JailBreak ktorý však už vymrel.
Už som to tu písal a ide to cez amaztools zadarmo
 

hofnoo

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Páni, ako a kde získam modifikovaný MF do iPhone? Všetko ste tu fungujuci na Androidoch. Poradí niekto?
Ja na iphone fungujem tak ze cez amaztools aktualizujem a mifit aplikaciu neotvaram... lebo budik cez hodinky nepouzivam ani nic ine takze mi az tak nechyba... upozornenia sms aj hovory ukazuje... nakoniec som zistil ze aplikaciu mi hr som si kupil totalne zbytocne ak tamteda niekedy nepridaju svk jazyk lebo inak je totalne nepouzitelna
 

Marcel75

New member
Joined
Aug 11, 2018
Messages
9
Likes
2
Points
3
Ďakujem za odpovede. V MI HR slovenčina chvíľu bola od Kirilla, ale počasie zaštvorčekované. Vyskúšal som aj Amazfit, ale po novom firmware zase ryža. Tak teraz fungujem na angline - cez amaz. Čakám, kedy sa Kirillovi podarí urobiť SK - a či vôbec?!?
 

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
Zdravím
Mám nainštalované Mi Fit 3.4.6. Slovak, cez Gadgetbrige 1.5.0.2 Slovak Firmware. Na Mi Band 3 mám slovenčinu ale neviem doinštalovať resources V40 cez Gadgetbrige, pritom mi ukazuje, že náramok je pripojený. Viete poradiť?
Ďakujem ?
 

Attachments

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
Zdravím
Mám nainštalované Mi Fit 3.4.6. Slovak, cez Gadgetbrige 1.5.0.2 Slovak Firmware. Na Mi Band 3 mám slovenčinu ale neviem doinštalovať resources V40 cez Gadgetbrige, pritom mi ukazuje, že náramok je pripojený. Viete poradiť?
Ďakujem ?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Zdravím
Mám nainštalované Mi Fit 3.4.6. Slovak, cez Gadgetbrige 1.5.0.2 Slovak Firmware. Na Mi Band 3 mám slovenčinu ale neviem doinštalovať resources V40 cez Gadgetbrige, pritom mi ukazuje, že náramok je pripojený. Viete poradiť?
Ďakujem ?
Na Gadgetbridge zabudni, pouzi Notify & Fitness.
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Vid prvy prispevok tejto diskusie. Ak mas spravnu verziu mifit slovak 3.4.6, tak obsahuje aj resources aj sk fw. Vsetko zbehne z mifit, Takze u teba uz resources nahrala mifit apka. Download tu: mifit 3.4.6. Slovak Cez gadgedbridge to len pokasles, to sa pouzivalo na starsiie verzie fw. Pouzivam Mi Fit 3.4.6.8. Modified verzia ale nejde s google kontom, takze som dal bez. Vdaka apke notify&fitnes PRO ide aj pocasie po slovensky. Pozri starsie prispevky, je ich tu 13 stran...
 

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
Vid prvy prispevok tejto diskusie. Ak mas spravnu verziu mifit slovak 3.4.6, tak obsahuje aj resources aj sk fw. Vsetko zbehne z mifit, Takze u teba uz resources nahrala mifit apka. Download tu: mifit 3.4.6. Slovak Cez gadgedbridge to len pokasles, to sa pouzivalo na starsiie verzie fw. Pouzivam Mi Fit 3.4.6.8. Modified verzia ale nejde s google kontom, takze som dal bez. Vdaka apke notify&fitnes PRO ide aj pocasie po slovensky. Pozri starsie prispevky, je ich tu 13 stran...
Mám počasie po slovensky, len preklad niekedy nesedí Prehánky do Oblačno. Odkedy som odinštaloval Gadgetbrige a nahral Notify ale nie Pro verziu, ukazuje mi na Mi Band 3 nech si skontrolujem správu na telefóne, predtým vypísalo text správy
 

Mamucik

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
13
Likes
2
Points
3
Mám počasie po slovensky, len preklad niekedy nesedí Prehánky do Oblačno. Odkedy som odinštaloval Gadgetbrige a nahral Notify ale nie Pro verziu, ukazuje mi na Mi Band 3 nech si skontrolujem správu na telefóne, predtým vypísalo text správy
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
Skor by som povedal, ze s dalsimi prelozenymi firmware je koniec...
mozno sa budu dat zakupit :D - uvidime

kazdopadne ENG firmware, funguje v pouziti s Notify and Fitness (kde sa doplna SK preklad aplikacie). N&F zobrazuje spravne slovenske texty z notifikacii. SK jazyk nie je az takou nutnostou.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,867
Latest member
saturndog
Top