Czech Firmware 1.2.0.8 for Mi Band 3

Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#43
Dej pak vedet kdyztak mrknu na to nemam tolik casu vse testovat
Ty jsi dělal celý ten Czech firmware? Na každém custom ať už anglicky nebo český nevibruje náramek po dosazeni cíle ani když je to v mi fit nastavený, a v menu více chybí tichý mód / normální mód pro nastavení zvuku telefonu. S originálním to jde. A v náramku se u smazání notofokaci objevuje jasno.
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#44
Ne fw jsem nedelal jen upravu cestiny v Mifit a to verzi 3.4.2.1 ale mi naramek vibruje bez problemu asi delas neco spatne. Nektere notifikace chcou znova povolit tim ze je vypnes a nasledne zapned.
 
Last edited:
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#45
Ne fw jsem nedelal jen upravu cestiny v Mifit a to verzi 3.4.2.1 ale mi naramek vibruje bez problemu asi delas neco spatne. Nektere notifikace chcou znova povolit tim ze je vypnes a nasledne zapned.
No nevím kde bych dělal chybu. Dosažení cíle jsem tedy vypnul a zapnul takže uvidíme zítra, a silent mode v náramku prostě chybí a když tam vrátím origo firmware tak se to zase objeví. Tam chybu taky nedělám.
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#46
Tichy rezim mi funguje vpohode jedine zeby byl bug v app Mifit ale naramkem to neni ani fw
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jul 12, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#48
Ahojte, prečo mi to hlási aj po nainštalovaní cz fw "Pripojit k aplikaci pro aktualizaci"? mam ich sparovane s mi fit ale aj ked ich rozparujem a sparujem znova s gadgebridge, stale mi to vypisuje
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#49
Ahojte, prečo mi to hlási aj po nainštalovaní cz fw "Pripojit k aplikaci pro aktualizaci"? mam ich sparovane s mi fit ale aj ked ich rozparujem a sparujem znova s gadgebridge, stale mi to vypisuje
Jakou verzi MiFit mas nainstalovanou v telefonu? dej si tu co jsem sem dal vyse odkaz napsal jsem vyse i postup aby bylo pocasi cesky
 
Joined
Jul 12, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#50
Mal som tam nainstalovanu 3.4.1. Co si dal ty link, to je verzia 3.4.2.1 Dal som ho sparovat a aj mi zavibroval ale napokon mi vypisalo ze nie je mozne sparovat a ze mam skontrolovat siet a blabla...

EDIT: tak skusil som este jeden novy naramok. spravil som to iste. sparoval som ho s tou mi fit 3.4.2.1 a znova mi pise to iste: Pripojit k aplikaci pro aktualizaci... 2 mi bandy, ten isty problem. to nebude nahoda

EDIT2: ja tomu uz ozaj nechapem :D znova som to skusal sparovat s oficialnou mi fit z google play a zrazu to uz na oboch mi bandoch islo. a to som to skusal asi 5 krát a neslo to... to proste clovek nepochopi, to su veci medzi nebom a zemou :D
 
Last edited:
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#51
Tichy rezim mi funguje vpohode jedine zeby byl bug v app Mifit ale naramkem to neni ani fw
View attachment 307
Moment to je něco jiného. Na miband 3 v sekci více je možnost silent mode a můžeš naramkem vypnout nebo zapnout zvuk telefonu a takhle funkce po nainstalování custom FW tam prostě není.. Pleteš si funkce. Ještě teď jsem to zkusil když tam dám oficiální firmware tak tam tahle položka je. Když tam dám custom tak prostě zmizí..
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#52
Moment to je něco jiného. Na miband 3 v sekci více je možnost silent mode a můžeš naramkem vypnout nebo zapnout zvuk telefonu a takhle funkce po nainstalování custom FW tam prostě není.. Pleteš si funkce. Ještě teď jsem to zkusil když tam dám oficiální firmware tak tam tahle položka je. Když tam dám custom tak prostě zmizí..
Budes muset pockat na dalsi vydani custom FW a nebo byt na orginalnim FW
 

Ondry

New member
Joined
Jul 16, 2018
Messages
3
Likes
8
Points
3
#57
Přišel jsem na menší chybu v překladu a to když chcete vymazat notifikace je "Clear" přeloženo jako "Jasno" namísto například "Smazat". :)
 
Last edited:

Anthlon

New member
Joined
Jul 14, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
3
#58
Návrhy na vylepšení překladu:
// suggestion to improvement of translation ENG-CZE:
Current:
Snooze for 10 min - Zdřímnout na 10 minut
Suggested: - "Dospat 10 minut"

Weather alerts - Upozornění na počasí
Suggested: - "Výstrahy počasí"

ale to jsou jen kosmetické věci. Děkuji za překlad celkově. Mimo jiné, po nahrání přes gadget bridge (nic jiného mi nešlo kvůli starší verzi integrované v apce eng) mám vše česky, ale titulek pod počasím mám rámečky s otazníky (hádám nerozpoznané znaky, tam kde je na obrázku od Maty napsáno Thunder), nicméně vše ostatní OK.
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
#59
Ukazuje Vam po nahrani cz firmware pri prichozim hovoru nebo sms kdo pise/vola? Pri predstaveni naramku byli fotky kde je zobrazene i jmeno...
Na messenger vse funguje...
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#60
Návrhy na vylepšení překladu:
// suggestion to improvement of translation ENG-CZE:
Current:
Snooze for 10 min - Zdřímnout na 10 minut
Suggested: - "Dospat 10 minut"

Weather alerts - Upozornění na počasí
Suggested: - "Výstrahy počasí"

ale to jsou jen kosmetické věci. Děkuji za překlad celkově. Mimo jiné, po nahrání přes gadget bridge (nic jiného mi nešlo kvůli starší verzi integrované v apce eng) mám vše česky, ale titulek pod počasím mám rámečky s otazníky (hádám nerozpoznané znaky, tam kde je na obrázku od Maty napsáno Thunder), nicméně vše ostatní OK.
Pouzij verzi MiFit 3.4.2.1 viz vyse odkaz
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top