Czech Firmware 1.2.0.8 for Mi Band 3

Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#81
Modnuta verze Mifit 3.4.3 cz ma problem s prihlasovanim na google ucet a taky je treba upravit API u google map aby se zobrazovala trasa. Muze pomoct pro prihlaseni ke google uctu reset telefonu a prihlasovat se pomoci 4G ne wifi.
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#82
Konečně se povedlo, asi na desátý pokus, pokusem omylem, už jsem ani nedoufala... Přepnula jsem taky mobil z angličtiny na češtinu a je to ok. Včera když jsem neměla naistalovanou češtinu, tak po přepnutí jazyka telefonu na češtinu, byly hodinky zase čínsky. Nyní to jede. Jen jedna malá závada u počasí je pod stupni otazník. Chvíli tam bylo např. cloudy a teď už je tam jen otazník ve čtverečku. Mi Fit taky mluví česky. Jen teď nevím, jestli si tam ten Gadgetbridge musím nechat nebo ho můžu odinstalovat.
Můžeš odinstalovat
 

Vadam

New member
Joined
Jul 18, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#83
Všechno jsem stáhl a zasekl jsem se na tom, že náramek pise, abych jej připojil k aplikaci, ale připojit to prostě nejde.
Máte někdo nějaký nápad nebo radu co s tím?

Diky
 

Ogogus

New member
Joined
Jul 3, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
3
#84
Modnuta verze Mifit 3.4.3 cz ma problem s prihlasovanim na google ucet a taky je treba upravit API u google map aby se zobrazovala trasa. Muze pomoct pro prihlaseni ke google uctu reset telefonu a prihlasovat se pomoci 4G ne wifi.
Tak už se opět přihlašuji. Ani vlastně nevím, co jsem udělal jinak než doposud. Ale už to jde jak potřebuji. Co se myslí tím upravit API u google map ? Je na to někde nějaký návod ? :)
 

Ogogus

New member
Joined
Jul 3, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
3
#85
Všechno jsem stáhl a zasekl jsem se na tom, že náramek pise, abych jej připojil k aplikaci, ale připojit to prostě nejde.
Máte někdo nějaký nápad nebo radu co s tím?

Diky
Stáhni si aplikaci BLE Scanner a přes ni se připoj k náramku. Pak neodpojuj a spusť MiFit. Měl by být připojený, respektive se automaticky hned začne připojovat.
 

Life28

New member
Joined
Jul 19, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#86
Super, Díky moc, čeština funguje :) Už je preložená aj Slovenská verzia, ale neviem kedy ju tu uploadnú :)
Stačí ísť podľa tohto návodu Geekdoing

Works great!
 

Jay97

New member
Joined
Jul 15, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
#87
Pokud jsem před aktualizací zapomněl odškrtnout viditelnost náramku a teď mi to píše "Připojit k aplikaci pro aktualizaci" a nejde to, jak postupovat?
 

Jay97

New member
Joined
Jul 15, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
#89
Bohužel už náramek nelze spárovat jelikož není viditelný, takže se do nastavení nedostanu.
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#90
Zkus appku BLE scanner a jal vypnes na telefonu BT ukaze se na naramku simbol BT?
 

Jay97

New member
Joined
Jul 15, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
#92
Tak po hodinách trápení se z neznámého důvodu povedlo náramek připojit, naprosto nerozumím co se mohlo stát, ale asi nejsem první kdo se s tímto problémem setkal. Každopádně vám moc děkuji za rady :)
 
Joined
Jul 20, 2018
Messages
28
Likes
10
Points
8
#95
Dnes došel náramek. Čeština byť neuplná nainstalována. Děkuji překladateli, těmto stránkám a všem zainteresovaným.
 

Aition

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#97
zdravím, jedu dle návodu jak flashnout, ale po nainstalováni GadgetBridge a spárování s náramkem, když kliknu na soubor s firmware (koncovka .fw) nabídne mi telefon jenom volby zda jde o soubor s textem, obrázkem hudbou nebo videem a k tomu adekvátní možné aplikace pro otevření - nevím jak ořimět telefon, aby mi nabídl pro otevření FW aplikaci GadgedBridge (telefon xiaomi redmi note 4 - poslední týdenní fw)
dík předem za jakoukoliv radu
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
#98
zdravím, jedu dle návodu jak flashnout, ale po nainstalováni GadgetBridge a spárování s náramkem, když kliknu na soubor s firmware (koncovka .fw) nabídne mi telefon jenom volby zda jde o soubor s textem, obrázkem hudbou nebo videem a k tomu adekvátní možné aplikace pro otevření - nevím jak ořimět telefon, aby mi nabídl pro otevření FW aplikaci GadgedBridge (telefon xiaomi redmi note 4 - poslední týdenní fw)
dík předem za jakoukoliv radu
Nainstaluj treba X-plore je to asi nejlepsi spravce souboru, tam kdyz budes chtit otevrit cz firmware do naramku nabidne ti prez co otevrit...
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top