Czech Firmware 1.2.0.8 for Mi Band 3

maxxzno1

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
#61
Hmmm, stáhnul jsem módnuté APK MiFit a nedokážu se v něm přihlásit přes Mi účet, Google ani Facebook... hlásí chybu.
 

maxxzno1

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
#63
Díky za tip @maku , ale ani tak neběží. Facebookem hlásí neplatný hash - i po wipe dat aplikace a restartu. Google hlásí neplatné přihlášení a registraci nemožnou, Mi účet nepřihlásí s chybou...
 

Ondry

New member
Joined
Jul 16, 2018
Messages
3
Likes
8
Points
3
#64
Taky mi to nefungovalo přihlásil jsem se do originální aplikace pak ji odinstaloval a do té modded sem se v pohodě přihlásil bez restartu apod. ?
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#65
Podivej se na fb jestli ti nehlasi prihlasovani z mi band3, mi vsechny ucty fungujou. Mam Huawei nexus 6P cisty android oreo 8.1.0
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#66
Podivej se na fb jestli ti nehlasi prihlasovani z mi band3, mi vsechny ucty fungujou. Mam Huawei nexus 6P cisty android oreo 8.1.0
Fungujou mapy? Když kouknu na aktivity nevidím mapu ani trasu jen na MiFit co je udělaný pro český počasí. Když použiji original MiFit z play store tak to funguje. Ne testoval jste někdo?
 

Janys788

New member
Joined
Jul 18, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#68
Mě nejde spustit přehrání firmware, píše mi to "Problém při přenosu matadat firmvéru" Nějaké rady? Zkoušel jsem již na dvou telefonech (Galaxy A3 a Galaxy S7). Děkuji
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#69
V MIFit musis nejdrive po sparovani naramku povolit, aby byl viditelny, nerusit parovani az pak ti to pujde.
 

Janys788

New member
Joined
Jul 18, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#70
V MIFit musis nejdrive po sparovani naramku povolit, aby byl viditelny, nerusit parovani az pak ti to pujde.
Jj já vím to jsem zkoušel. Když jsem dříve nahrával anglický firmware (protože jsem měl čínský) tak to šlo v pohodě a teď cz nejde
 

carrie

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#74
Konečně se povedlo, asi na desátý pokus, pokusem omylem, už jsem ani nedoufala... Přepnula jsem taky mobil z angličtiny na češtinu a je to ok. Včera když jsem neměla naistalovanou češtinu, tak po přepnutí jazyka telefonu na češtinu, byly hodinky zase čínsky. Nyní to jede. Jen jedna malá závada u počasí je pod stupni otazník. Chvíli tam bylo např. cloudy a teď už je tam jen otazník ve čtverečku. Mi Fit taky mluví česky. Jen teď nevím, jestli si tam ten Gadgetbridge musím nechat nebo ho můžu odinstalovat.
 

MarkS

New member
Joined
Jul 18, 2018
Messages
0
Likes
0
Points
1
#75
Aktualizace firmwaru byla v pořádku. Náramek byl odpojen. Po opětovném připojení aktualizace systému a re Chinese. nevím
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#76
Super díky. Nicméně mám taky jedno elegantní řešení pro lidi co nechtějí custom FW a upravenou mi fit. Dnes jsem stáhnul aktualizaci mi band tools a ta umí u oficiální FW vynutit angličtinu. Samozřejmě opět bez počasí nicméně po nainstalování Tvé upravené verze (anglické) aby to bylo stejně a synchronizaci náramku je i počasí v angličtině. Poté lze upravenou verzi smazat nainstalovat oficiální a pokud nebudete měnit město v počasí tak je náramek kompletně a angličtině i s počasím i oficiálním FW a mi fit, kde konečně vibruje po dosažení cíle a nechybí možnost silent módu.
 

Attachments

Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#77
Konečně se povedlo, asi na desátý pokus, pokusem omylem, už jsem ani nedoufala... Přepnula jsem taky mobil z angličtiny na češtinu a je to ok. Včera když jsem neměla naistalovanou češtinu, tak po přepnutí jazyka telefonu na češtinu, byly hodinky zase čínsky. Nyní to jede. Jen jedna malá závada u počasí je pod stupni otazník. Chvíli tam bylo např. cloudy a teď už je tam jen otazník ve čtverečku. Mi Fit taky mluví česky. Jen teď nevím, jestli si tam ten Gadgetbridge musím nechat nebo ho můžu odinstalovat.
Gadgetbridge muzes odinstalovat, co se tyce tech ??? u pocasi pokud mas stahnuty MiFit co je link vyse na ceskou lokalizaci ta bude vse cesky nechybi ani sline mod, ale resi se tet problem s google mapami neukazujou trasu jen jak se prepne na mapy Amap je videt trasa.
 

Ogogus

New member
Joined
Jul 3, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
3
#78
Potřebuji poradit, už jsem z toho nešťastný... Podařilo se mi dát fw 1.2.0.8 cz. Jediné, co bylo špatně, tak otazníky pod počasím. Našel jsem tady návod, jak upravit Mi Fit aplikaci přes APK Editor. Vše jsem udělal, ale od té doby už se mi nepodařilo přihlásit na google účet. Dal jsem zpět originál Mi Fit a google účet šel. Pak jsem tady našel už upravenou verzi Mi Fit 3.4.3, tak jsem ji nainstaloval. Ale opět nefunguje google účet. Nedokážete mi někdo poradit ? Předem děkuji.
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
#79
Stahni si z google play Mifit prihlas se prez google ucet neodhlasuj se a tento mifit odinstalu a nainstaluj ten upraveny prihlas se na google ucet
 

Ogogus

New member
Joined
Jul 3, 2018
Messages
0
Likes
1
Points
3
#80
Stahni si z google play Mifit prihlas se prez google ucet neodhlasuj se a tento mifit odinstalu a nainstaluj ten upraveny prihlas se na google ucet
Tak jsem to udělal. Když jsem to přeinstalovával. Ale už mě to zpět nepřihlásilo. A další věcí je to, že přítelkyně má Mi Band 2 a nemá mobil s Androidem. Takže na své aplikace přehazuji její účet u Xiaomi a svůj na Google. Ten její je bez problémů, ale na svůj se nedostanu nijak jinak než na origo Mi Fit.
Ale dík za tip. Jen pro mě nefunkční. Napadá někoho ještě něco ?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,542
Members
211,858
Latest member
Nono974
Top