FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Jestli se nepletu, u originál Mifit by měl být telefon v ENG, aby fungovalo jméno volajícího.
Toto mohu potvrdit že funguje. Používám ofiko MiFit, telefon mám v ENG a v náramku FW z první strany. Vše funguje FLAWLESSLY ? a LOVELY ?
tzn. náramek je v CZ (vše kromě popisků počasí, což mi vyhovuje), žádný problém se synchronizací třetích účtů (Google Fit např), volajícího ukazuje a všude hezky s českou diakritikou ?
 

Oupi

New member
Joined
Nov 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Takže jediná možnost je používat upravený MiFit a nebo ENG nastavené telefonu ? Je zajímavé, že s původním ENG Firmwarem to ty jména dokázalo zobrazit i na offiko MiFitu s češtinou v mobilu.

Do toho Modified Mi Fit se přihlašujete jak ?
 
Last edited:
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
Aktualni stav na iOS, co šlape.... (použito Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw a Mili_wuhan_CZ_v44_SBS.res)


varianta a) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na Italštinu (viz tento hack)
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum MM.DD, počasí komplet v češtině

varianta b) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na jakykoliv jiny nebo AUTO
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum DD.MM, počasí china - čtverečky a otaznicky

Má někdo nápad, jak udělat variantu, že pojede počasí v češtině a zároveň format datumu DD.MM???
Nejde přímo ve FW nastavit napevno format datumu DD.MM nehlede na to, jaky mam nastaveny jazyk???

Diky moc za info...
 
Joined
Aug 17, 2018
Messages
5
Likes
4
Points
8
Ano, pokud použiješ ENG verzi, skutečně ti nebude fungovat diakritika... Ve verzi 1.5.0.2 byla řešena diakritika úplně odlišným způsobem..., než provádíme nyní (byl nastaven jeden kód pro jazyk a vždy se přepisovaly anglické stringy do národního jazyka, vznikala tak velká podpora písma). Teď máš v podstatě tyto možnosti...
MB3 i TLF v ENG (bez diakritiky),
MB3 i TLF v CZ (s diakritikou),
MB3 v CZ a TLF v ENG (s diakritikou),
provést downgrade na původní FW 1.5.0.2 (včetně RES...)

Osobně bych řešil, kdybych toužil po ENG, nastavení TLF+MB3 v ENG a externí APK (např. Tools) ořez diakritiky (texty ti zůstanou dobře čitelné a diakritika k té ENG přeci jen moc nepatří ;)).
Diky za detailni popis. Volim stejne jako ty moznost s orezem. Notify mi prisla jako naprosto priserna appka co se tyce UX a po zapnuti transliterace stale otaznicky. Tools vypada mnohem lepe,jen si chci overit pred zaplacenim-zbavi me diakritiky i ve jmenech odesilatelu apod. v notifikacich?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Já si myslím, že ano, pokud ti budou chodit upozornění z Tools. Pokud si nastaviš upozornění z MiFit, tak tam budeš mít obdélníčky s otazníkem, protože ta nepodporuje ořez... Mám jména v TLF bez diakritiky, tak nemohu odzkoušet...
 

LukinM26

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím, mám CN verzi, flashnul jsem češtinu 2.0.0.4. a zdroje z rvního příspěvku. Problém je, že na MiBandu vidím pouze úvodní stránku s hodinama a nelze nikam dál listovat, ani k Mi Fit se nepřipojí už :-(
 
Joined
Aug 26, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
8
Zdravím, mám CN verzi, flashnul jsem češtinu 2.0.0.4. a zdroje z rvního příspěvku. Problém je, že na MiBandu vidím pouze úvodní stránku s hodinama a nelze nikam dál listovat, ani k Mi Fit se nepřipojí už :-(
Musíš se připojit MF nebo Notyfi aby se ti to načetlo. Také mám CN verzi.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zdravím, mám CN verzi, flashnul jsem češtinu 2.0.0.4. a zdroje z rvního příspěvku. Problém je, že na MiBandu vidím pouze úvodní stránku s hodinama a nelze nikam dál listovat, ani k Mi Fit se nepřipojí už :-(
Musíš se první odpojit od Gadgetbridge a nech zapnutou viditelnost náramku. Až poté připojit k Mi Fit. V aplikaci Mi Fit změnit pořadí položek v menu MB3 a dej uložit. Vyzkoušej náramek...
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Aktualni stav na iOS, co šlape.... (použito Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw a Mili_wuhan_CZ_v44_SBS.res)


varianta a) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na Italštinu (viz tento hack)
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum MM.DD, počasí komplet v češtině

varianta b) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na jakykoliv jiny nebo AUTO
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum DD.MM, počasí china - čtverečky a otaznicky

Má někdo nápad, jak udělat variantu, že pojede počasí v češtině a zároveň format datumu DD.MM???
Nejde přímo ve FW nastavit napevno format datumu DD.MM nehlede na to, jaky mam nastaveny jazyk???


Diky moc za info...
V AmazTools nastav jazyk hodinek na Arabic a budeš mít jak počasí v češtině, tak formát datumu DD.MM ?
 

Tombers

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Taky se přidávám k díkům ? pecka
PS: potřebuji radu, nezobrazuje mi počasí, pouze píše připojit k aplikaci pro aktualizaci. V mifit v upravené verzi stažené z prvního příspěvku jsem připojen. A bohužel nefunguje. Někdo nějaký nápad co a tím? ? Mám čínskou verzi náramku ?
 

adrmoj

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
6
Likes
4
Points
3
Taky se přidávám k díkům ? pecka
PS: potřebuji radu, nezobrazuje mi počasí, pouze píše připojit k aplikaci pro aktualizaci. V mifit v upravené verzi stažené z prvního příspěvku jsem připojen. A bohužel nefunguje. Někdo nějaký nápad co a tím? ? Mám čínskou verzi náramku ?
Čakať, počasie nabehne
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Vyšla nová Mi Fit 3.5.4 (FW pro MB3 bez NFC zústává stejný!).

S touto novou verzí Mi Fit vyšel nový FW pouze pro MB3 s NFC (ver. 1.5.0.2).

Stahujte z prvního příspěvku...
 
Last edited:
Joined
Nov 13, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
6
Dobry den, mam MB3 gaerbestu..mluvi cinsky..kde prosim najdu origo firmware v EN? Mam v tom zmatek, moc dekuji.
 

Sedlin

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Ahoj, v té custom verzi Mi Fit 3.5.4 CZ už funguje sync s Google Fit?
Kvůli tomuto nedostatku jedu stále na prehistorické verzi firmware 1.6 :confused: Která je kompatibilní s poslední funkční custom Mi Fit aplikací (pro sync s Google Fit).
 

wonderka

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Hlásím problém! :) S aktualizací na Mi Fit 3.5.4 CZ se mi u počasí objevují otazníky, viz foto. Je možná oprava?
Pro úplnost raději rovnou doplňuji, že používám dosud nejaktuálnější verze:
Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw
Wuhan_V44_CZ_DIGI.res

View attachment 2303
Hlasim stejny problem. Dnes dorazil z Gerabestu, pouzity stejne soubory...
Mam iOS a Amazfit se nespoji s naramkem, ale stejne tam neni italstina ci "Arabic" kt. bych tam nastavil
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Hlasim stejny problem. Dnes dorazil z Gerabestu, pouzity stejne soubory...
Mam iOS a Amazfit se nespoji s naramkem, ale stejne tam neni italstina ci "Arabic" kt. bych tam nastavil
Stáhni si AmazTools a zde nastav jazyk hodinek na Arabic
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top