FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Jestli se nepletu, u originál Mifit by měl být telefon v ENG, aby fungovalo jméno volajícího.
Toto mohu potvrdit že funguje. Používám ofiko MiFit, telefon mám v ENG a v náramku FW z první strany. Vše funguje FLAWLESSLY ? a LOVELY ?
tzn. náramek je v CZ (vše kromě popisků počasí, což mi vyhovuje), žádný problém se synchronizací třetích účtů (Google Fit např), volajícího ukazuje a všude hezky s českou diakritikou ?
 

Oupi

New member
Joined
Nov 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Takže jediná možnost je používat upravený MiFit a nebo ENG nastavené telefonu ? Je zajímavé, že s původním ENG Firmwarem to ty jména dokázalo zobrazit i na offiko MiFitu s češtinou v mobilu.

Do toho Modified Mi Fit se přihlašujete jak ?
 
Last edited:
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
Aktualni stav na iOS, co šlape.... (použito Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw a Mili_wuhan_CZ_v44_SBS.res)


varianta a) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na Italštinu (viz tento hack)
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum MM.DD, počasí komplet v češtině

varianta b) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na jakykoliv jiny nebo AUTO
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum DD.MM, počasí china - čtverečky a otaznicky

Má někdo nápad, jak udělat variantu, že pojede počasí v češtině a zároveň format datumu DD.MM???
Nejde přímo ve FW nastavit napevno format datumu DD.MM nehlede na to, jaky mam nastaveny jazyk???

Diky moc za info...
 
Joined
Aug 17, 2018
Messages
5
Likes
4
Points
8
Ano, pokud použiješ ENG verzi, skutečně ti nebude fungovat diakritika... Ve verzi 1.5.0.2 byla řešena diakritika úplně odlišným způsobem..., než provádíme nyní (byl nastaven jeden kód pro jazyk a vždy se přepisovaly anglické stringy do národního jazyka, vznikala tak velká podpora písma). Teď máš v podstatě tyto možnosti...
MB3 i TLF v ENG (bez diakritiky),
MB3 i TLF v CZ (s diakritikou),
MB3 v CZ a TLF v ENG (s diakritikou),
provést downgrade na původní FW 1.5.0.2 (včetně RES...)

Osobně bych řešil, kdybych toužil po ENG, nastavení TLF+MB3 v ENG a externí APK (např. Tools) ořez diakritiky (texty ti zůstanou dobře čitelné a diakritika k té ENG přeci jen moc nepatří ;)).
Diky za detailni popis. Volim stejne jako ty moznost s orezem. Notify mi prisla jako naprosto priserna appka co se tyce UX a po zapnuti transliterace stale otaznicky. Tools vypada mnohem lepe,jen si chci overit pred zaplacenim-zbavi me diakritiky i ve jmenech odesilatelu apod. v notifikacich?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Já si myslím, že ano, pokud ti budou chodit upozornění z Tools. Pokud si nastaviš upozornění z MiFit, tak tam budeš mít obdélníčky s otazníkem, protože ta nepodporuje ořez... Mám jména v TLF bez diakritiky, tak nemohu odzkoušet...
 

LukinM26

New member
Joined
Nov 11, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zdravím, mám CN verzi, flashnul jsem češtinu 2.0.0.4. a zdroje z rvního příspěvku. Problém je, že na MiBandu vidím pouze úvodní stránku s hodinama a nelze nikam dál listovat, ani k Mi Fit se nepřipojí už :-(
 
Joined
Aug 26, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
8
Zdravím, mám CN verzi, flashnul jsem češtinu 2.0.0.4. a zdroje z rvního příspěvku. Problém je, že na MiBandu vidím pouze úvodní stránku s hodinama a nelze nikam dál listovat, ani k Mi Fit se nepřipojí už :-(
Musíš se připojit MF nebo Notyfi aby se ti to načetlo. Také mám CN verzi.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zdravím, mám CN verzi, flashnul jsem češtinu 2.0.0.4. a zdroje z rvního příspěvku. Problém je, že na MiBandu vidím pouze úvodní stránku s hodinama a nelze nikam dál listovat, ani k Mi Fit se nepřipojí už :-(
Musíš se první odpojit od Gadgetbridge a nech zapnutou viditelnost náramku. Až poté připojit k Mi Fit. V aplikaci Mi Fit změnit pořadí položek v menu MB3 a dej uložit. Vyzkoušej náramek...
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Aktualni stav na iOS, co šlape.... (použito Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw a Mili_wuhan_CZ_v44_SBS.res)


varianta a) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na Italštinu (viz tento hack)
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum MM.DD, počasí komplet v češtině

varianta b) v aplikaci MI HR resp AmazTools nastaven jazyk na jakykoliv jiny nebo AUTO
hodinky jsou v češtině, mobil take, datum DD.MM, počasí china - čtverečky a otaznicky

Má někdo nápad, jak udělat variantu, že pojede počasí v češtině a zároveň format datumu DD.MM???
Nejde přímo ve FW nastavit napevno format datumu DD.MM nehlede na to, jaky mam nastaveny jazyk???


Diky moc za info...
V AmazTools nastav jazyk hodinek na Arabic a budeš mít jak počasí v češtině, tak formát datumu DD.MM ?
 

Tombers

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Taky se přidávám k díkům ? pecka
PS: potřebuji radu, nezobrazuje mi počasí, pouze píše připojit k aplikaci pro aktualizaci. V mifit v upravené verzi stažené z prvního příspěvku jsem připojen. A bohužel nefunguje. Někdo nějaký nápad co a tím? ? Mám čínskou verzi náramku ?
 

adrmoj

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
6
Likes
4
Points
3
Taky se přidávám k díkům ? pecka
PS: potřebuji radu, nezobrazuje mi počasí, pouze píše připojit k aplikaci pro aktualizaci. V mifit v upravené verzi stažené z prvního příspěvku jsem připojen. A bohužel nefunguje. Někdo nějaký nápad co a tím? ? Mám čínskou verzi náramku ?
Čakať, počasie nabehne
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Vyšla nová Mi Fit 3.5.4 (FW pro MB3 bez NFC zústává stejný!).

S touto novou verzí Mi Fit vyšel nový FW pouze pro MB3 s NFC (ver. 1.5.0.2).

Stahujte z prvního příspěvku...
 
Last edited:
Joined
Nov 13, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
6
Dobry den, mam MB3 gaerbestu..mluvi cinsky..kde prosim najdu origo firmware v EN? Mam v tom zmatek, moc dekuji.
 

Sedlin

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Ahoj, v té custom verzi Mi Fit 3.5.4 CZ už funguje sync s Google Fit?
Kvůli tomuto nedostatku jedu stále na prehistorické verzi firmware 1.6 :confused: Která je kompatibilní s poslední funkční custom Mi Fit aplikací (pro sync s Google Fit).
 

wonderka

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Hlásím problém! :) S aktualizací na Mi Fit 3.5.4 CZ se mi u počasí objevují otazníky, viz foto. Je možná oprava?
Pro úplnost raději rovnou doplňuji, že používám dosud nejaktuálnější verze:
Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2.fw
Wuhan_V44_CZ_DIGI.res

View attachment 2303
Hlasim stejny problem. Dnes dorazil z Gerabestu, pouzity stejne soubory...
Mam iOS a Amazfit se nespoji s naramkem, ale stejne tam neni italstina ci "Arabic" kt. bych tam nastavil
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Hlasim stejny problem. Dnes dorazil z Gerabestu, pouzity stejne soubory...
Mam iOS a Amazfit se nespoji s naramkem, ale stejne tam neni italstina ci "Arabic" kt. bych tam nastavil
Stáhni si AmazTools a zde nastav jazyk hodinek na Arabic
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,416
Messages
40,548
Members
211,871
Latest member
mr_Pixel
Top