FW Mod Czech Firmware

Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Stačí tedy na iOS flashnout aplikací AmazTools a nebo musím klasicky přes android. Kamarád si ho teď koupil a chce po mě nahrát češtinu , tak abych něco nepo....
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Doma žádné android zařízení nemám, čili vše dělané pouze na iOS. Používám nejnověji MiFit a AmazTools z App Store. MiFit - účet na Xiaomi. Při flashi jsem měl nejdříve spárováné a synchronizovane s MiFit. Poté zapnu AmazTools, počkám na spárování a synchronizaci a dám Install Custom File. Vyberu cz FW od MRMR, který se flashne a poté dám flashnout zdroje. Už jsem takto flashoval FW 1.5 a teď i 1.6 + aktualizace řetězců a nenastala jediná chyba. Pro CZ počasí vyberu v AmazTools Watch Language - Italian a potvrdím. Nyní vypnu všechny aplikace i Bluetooth. Zapnu MiFit, poté Bluetooth a počkám na synchronizaci. To samé udělám s AmazTools. Někdy je potřeba proces 2x opakovat. Po úspěšné synchronizaci mám počasí v češtině. Funguje mi to už více než 2 týdny a naprosto bez problémů ?
Samozřejmě vše děláš na vlastní zodpovědnost!
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Pokud používáte toto nastavení - viz. #383 TLF_CZ, MiFit_CZ, MB3_EN, tak si stáhnětě tuto verzi MiFit MF_3_5_0_enw.apk

Pokud používáte toto nastavení - viz. #493 TLF_CZ, MiFit_CZ, MB3_CZ, tak si stáhněte tuto verzi MiFit MF_3_5_0_czw.apk

V obou příspěvcím jsem již aktualizoval odkazy. Nyní se Vám nezobrazuje Mapa Google..., protože není funkční API key. Trochu jsem to upravil a Google Maps API key je již funkční v obou verzích, takže můžete využívat trasování... (mapa je plně funkční, veškerá ostatní nastavení aplikace zůstávají stejná i počasí nadále s malými písmeny na začátku slov :geek:).

1) Odpárovat MB3 (nezapomeňte nechat viditelnost na ON!)
2) Odinstalovat MiFit současnou
3) Stáhnout a nainstalovat odpovídající MiFit z úvodu tohoto příspěvku
4) Přihlásit přes účet Xiaomi
5) Spárovat s MB3 (povolit čtení oznámení, GPS, oprávnění...)
6) Vužívat při sportovních aktivitách mapu :cool:

Enjoy It ;)
 
Last edited:

Bost

New member
Joined
Jul 14, 2018
Messages
17
Likes
2
Points
3
Pokud používáte toto nastavení - viz. #383 TLF_CZ, MiFit_CZ, MB3_EN, tak si stáhnětě tuto verzi MiFit MF_3_5_0_enw.apk

Pokud používáte toto nastavení - viz. #493 TLF_CZ, MiFit_CZ, MB3_CZ, tak si stáhněte tuto verzi MiFit MF_3_5_0_czw.apk

V obou příspěvcím jsem již aktualizoval odkazy. Nyní se Vám nezobrazuje Mapa Google..., protože není funkční API key. Trochu jsem to upravil a Google Maps API key je již funkční v obou verzích, takže můžete využívat trasování... (mapa je plně funkční, veškerá ostatní nastavení aplikace zůstávají stejná i počasí nadále s malými písmeny na začátku slov :geek:).

1) Odpárovat MB3 (nezapomeňte nechat viditelnost na ON!)
2) Odinstalovat MiFit současnou
3) Stáhnout a nainstalovat odpovídající MiFit z úvodu tohoto příspěvku
4) Přihlásit přes účet Xiaomi
5) Spárovat s MB3 (povolit čtení oznámení, GPS, oprávnění...)
6) Vužívat při sportovních aktivitách mapu :cool:

Enjoy It ;)
Není nějaká možnost, jak upravit apku tak, aby se bylo možné přihlásit i přes FB a Google?
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
...Pro CZ počasí vyberu v AmazTools Watch Language - Italian a potvrdím. Nyní vypnu všechny aplikace i Bluetooth. Zapnu MiFit, poté Bluetooth a počkám na synchronizaci. To samé udělám s AmazTools. Někdy je potřeba proces 2x opakovat. Po úspěšné synchronizaci mám počasí v češtině. Funguje mi to už více než 2 týdny a naprosto bez problémů ?"
(y)(y)(y)
Děkuji za tento hack jak nastavit češtinu i do počasí na iOS. Díky....
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Není nějaká možnost, jak upravit apku tak, aby se bylo možné přihlásit i přes FB a Google?
Nevím, jestli by se mi to podařilo nějak "rozlousknout". Já se hlásím vždy přes Xia (účet Go mám, ale nechci si ho do MiFit motat a FB vůbec nepoužívám - nemám). Teď na to nemám moc času..., školička... :(
 

Jarrod

New member
Joined
Aug 19, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Dobrý deň, viete mi povedať na ktorej strane (ktory post) je venovaný inštalácii firmwaru do mi band 3. Robil som to uz davnejsie ale spomina sa tu najake Notify...Neviem kde stiahnut a co a kde nainstalovat aby to vsetko islo. Potreboval by som presny postup co a kedy kde nainstalovat. Je tu tych stran dost a pokial to ma niekto v merku bol by som rad keby mi poradil. Vopred dakujem
Manzelka ma mi band 3 oficialnu apku a rozsypany caj v mi bande tak jej to chcem spojazdnit.
 
Joined
Jul 20, 2018
Messages
28
Likes
10
Points
8
ahoj..přečti si stranu 1 a tam jsou i pokyny.....pak stranu 25., tam píše uživatel MRMR a pak tuhle posední......najdeš pokyny a rady.. (timto i já děkuji MRMR )
ale dívím se že nejdeš na slovenský jazyk.....


Ahoj. Přečtěte si stránku 1 a tam jsou instrukce ..... pak strana 25., tam je MRMR uživatel a pak tento pozorovatel ...... najdete pokyny a rady .. (díky MRMR)

ale nechodím do slovenského jazyka .....
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Taky chci MRMR poděkovat. Čeština je super, přišel mi ale lepší font v anglickém jazyce. Nevím jestli je to jen o zvyku, ale přišlo mi, že se toho na displej více vlezlo :) Neber to jako kritiku, jen můj dojem. Za tvou práci velká poklona.
 

MaGhor

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
5
Likes
2
Points
3
Díky PANPAN, tedy MRMR... Už si sem hodil to číslo účtu? ;) Určitě se najde pár lidí, co rádi poděkují i finančně...
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Není nějaká možnost, jak upravit apku tak, aby se bylo možné přihlásit i přes FB a Google?
Nevím jak ty, ale já jsem lognutý přes facebook bez problému, zkoušel jsem samostatně i Google a valí to taky
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Včera jsem dělal v Mi Fit pár úprav, přihlašování přes Google mohlo začít valit díky úpravám API..., prostě vyzkoušejte... Omylem jsem zprovoznil přihlašování přes FB a Google??? o_O:eek::D:geek:
Ale určitě jede Xia ;) (používám osobně).

Tak jsem to asi nezprovoznil já, viz. dále - prý to fungovalo již v předchozí verzi... :sneaky:
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Díky PANPAN, tedy MRMR... Už si sem hodil to číslo účtu? ;) Určitě se najde pár lidí, co rádi poděkují i finančně...
THX, ale číslo účtu nebude, mám již účet plný a nic se mi tam nevejde - dnes mi volali z banky, abych si založil další..., že jim to tam přetéká :D:D:D. Ale i tak Vám děkuji za nabídky. Dělám to rád, bavím se tím..., navíc se zde najdou lidi, kteří se nabídnou k testování upraveného FW, takže mi nehrozí další brick, za což jsem vděčný (nemusím riskovat pouze já...).
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
:) ...některé upravy se asi povedly..ale přestaly se zobrazovat SMS....(jen odkaz na telefon)
Zapni si upozornění na SMS v MiFit (pokud nepoužíváš jinou APK na upozornění SMS...). Je to tam přednastavené na Off. Chodí mi vše i přes samotnou MiFit.
 
Joined
Jul 20, 2018
Messages
28
Likes
10
Points
8
Ano...a předešlá verze ta byla taky od tebe...a tam to šlo, jen jak už jsi psal opravil jsi, aby byly i mapy, Tak jsem Mi Fit aktualizoval...
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Včera jsem dělal v Mi Fit pár úprav, přihlašování přes Google mohlo začít valit díky úpravám API..., prostě vyzkoušejte... Omylem jsem zprovoznil přihlašování přes FB a Google??? o_O:eek::D:geek:
Ale určitě jede Xia ;) (používám osobně).
No já jedu na verzi co mám staženou od 09.10. a jede mi to na ní v poho, jestli byla další úprava poté nebo ne nevím.
 

tr3x

New member
Joined
Oct 23, 2018
Messages
8
Likes
12
Points
3
Pro CZ počasí vyberu v AmazTools Watch Language - Italian a potvrdím. Nyní vypnu všechny aplikace i Bluetooth. Zapnu MiFit, poté Bluetooth a počkám na synchronizaci. To samé udělám s AmazTools. Někdy je potřeba proces 2x opakovat. Po úspěšné synchronizaci mám počasí v češtině. Funguje mi to už více než 2 týdny a naprosto bez problémů ?
View attachment 1747 Samozřejmě vše děláš na vlastní zodpovědnost!
Děkuji, funguje na první pokus, dokonce i po odinstalaci AmazTools :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Díky PANPAN, tedy MRMR... Už si sem hodil to číslo účtu? ;) Určitě se najde pár lidí, co rádi poděkují i finančně...
THX, ale číslo účtu nebude, mám již účet plný a nic se mi tam nevejde - dnes mi volali z banky, abych si založil další..., že jim to tam přetéká :D:D:D. Ale i tak Vám děkuji za nabídky. Dělám to rád, bavím se tím..., navíc se zde najdou lidi, kteří se nabídnou k testování upraveného FW, což je pro mne důležité, abych neudělal další brick... - takhle je to všechno úplně v poho :).
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top