FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

cyrdapwn

New member
Joined
Nov 14, 2018
Messages
5
Likes
2
Points
3
Doporučoval bych neinstalovat MiFit ve verzi 3.5.4, využívá nonstop GPS. Jediné řešení je po každém spuštění vynutit ukončení aplikace, dokud zůstává v mezipaměti, tak žere GPS (a baterku).

EDIT: Závisí na verzi systému android a typu telefonu, u někoho se tento bug nemusí vůbec objevit. Já mám OP 6T s androidem 9.
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
JJ, to by se hodilo, jen je škoda, že to nefrčí se současným spárováním k telefonu, ale jinak příjemná vychyt(r)ávka ;)(y).
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
V prvním příspěvku (#1) je ke stažení nová verze Mi Band 3 PL/mody - CZECH Resourses v02

* Aktualizoval jsem vyobrazení dnu v týdnu, aby jednotlivé dny byly stejnými znaky jako je originálně v FW pro jiné jazyky a proporcionální vyobrazení bylo jednotné:
>> ,
>> ,
>> ,
>> ,
>> ,
>> ,
>>

* A pro DIGI je doplněna možnost víše uvedeného vyobrazení dnů a nebo dny v DIGI stylu.
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
V prvním příspěvku (#1) je ke stažení nová verze Mi Band 3 PL/mody - CZECH Resourses v02

* Aktualizoval jsem vyobrazení dnu v týdnu, aby jednotlivé dny byly stejnými znaky jako je originálně v FW pro jiné jazyky a proporcionální vyobrazení bylo jednotné:
View attachment 2387 >> View attachment 2388 ,
View attachment 2389 >> View attachment 2403 ,
View attachment 2391 >> View attachment 2392 ,
View attachment 2397 >> View attachment 2393 ,
View attachment 2398 >> View attachment 2394 ,
View attachment 2399 >> View attachment 2395 ,
View attachment 2400 >> View attachment 2402

* A pro DIGI je doplněna možnost víše uvedeného vyobrazení dnů a nebo dny v DIGI stylu.
Prosím, upni mi je, já je dám i do RES, na hlavní stránku..., díky.
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
Doporučoval bych neinstalovat MiFit ve verzi 3.5.4, využívá nonstop GPS. Jediné řešení je po každém spuštění vynutit ukončení aplikace, dokud zůstává v mezipaměti, tak žere GPS (a baterku).
U mě se nic takovýho neděje :)
 

Rektor

New member
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
3
Points
3
Doporučoval bych neinstalovat MiFit ve verzi 3.5.4, využívá nonstop GPS. Jediné řešení je po každém spuštění vynutit ukončení aplikace, dokud zůstává v mezipaměti, tak žere GPS (a baterku).
Ano, 100% souhlas, od předvčerejší aktualizaci 0% battery za půl dne a stálé hledání GSP (n)
Zkusil jsem nyní ve správě povolení odškrtnout GPS pro MiFit. Uvidíme....
Jinak když jsem vynutil ukončení aplikace tak začaly blbnout notifikace SMS.
 
Last edited:

Kampfik

New member
Joined
Sep 4, 2018
Messages
12
Likes
1
Points
3
Ano, 100% souhlas, od předvčerejší aktualizaci 0% battery za půl dne a stálé hledání GSP (n)
Zkusil jsem nyní ve správě povolení odškrtnout GPS pro MiFit. Uvidíme....
Jinak když jsem vynutil ukončení aplikace tak začaly blbnout notifikace SMS.
Souhlas, pokud vypneš MiFit "natvrdo", tak od verze 2.0.0.4 nechodí notifikace na SMS, už jsem to tu jednou psal. Ostatní notifikace jdou normálně.

Jinak objevil jsem maličkou chybu. Místo "oblačno až déšť se sněhem" je na konci "se sněhe"
 
Joined
Jul 14, 2018
Messages
16
Likes
4
Points
8
Souhlas, pokud vypneš MiFit "natvrdo", tak od verze 2.0.0.4 nechodí notifikace na SMS, už jsem to tu jednou psal. Ostatní notifikace jdou normálně.

Jinak objevil jsem maličkou chybu. Místo "oblačno až déšť se sněhem" je na konci "se sněhe"
Takže 3.5.4 je tedy problémová? Když tak ji raději ani nevystavujte na 1 stránce..
 

PetrHipik

New member
Joined
Nov 15, 2018
Messages
6
Likes
3
Points
3
Já žádný takový problém s verzí 3.5.4 nepozoruju. ZA celý den baterka na mobilu ze 100% na 60% ,což jsme měl podobně i bez této aplikace. A ani ikonka gps se mi neobjevuje, když aplikaci opustím a nechám jí běžet na pozadí
 

Bigt

New member
Joined
Nov 16, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Dnes mi došla čínská verze, nahodil sem věci z prvního příspěvku a náramek nepočítá kroky :D
 

Kampfik

New member
Joined
Sep 4, 2018
Messages
12
Likes
1
Points
3
Takže 3.5.4 je tedy problémová? Když tak ji raději ani nevystavujte na 1 stránce..
S MiFit problém nemám, měl jsem na mysli FW 2.0.0.4 se kterým mi nechodí notifikace na SMS pokud běží MiFit pouze na pozadí a je vynuceně ukončena.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top