FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

ReMusiCZ

New member
Joined
Sep 27, 2018
Messages
4
Likes
6
Points
3
díky moc. Nevim jak jiným uživatelům, ale mě nejvíc vyhovuje 21/11. S tou tečkou (21.11) je to takové divné, to už by tam musely být dvě (21.11.) Každopádně super práce, kalendář je best(y):sneaky:
Souhlasím, sice mi ta tečka nevadí, ale taky se mi alespoň na oko líbí víc formát "DD/MM" než "DD.MM". Když už, měla by tam tečka být i za měsícem, resp. "DD.MM.", ale to už je na druhou stranu o znak navíc = komplikace.
 
Last edited:

Yamaha

New member
Joined
Nov 19, 2018
Messages
27
Likes
10
Points
3
Už mám také kalendář :). Děkujeme ti, Ježíšku ;). Opět jsi nás posunul a zase skvělá práce... Díky @majsi (y)(y)(y)(y).

Vše potřebné najdete v prvním příspěvku, patří k sobě FW s označením "*m3.fw" a zdroje "*m3.res". Předchozí verze bez kalendáře je přesunuta ve spojleru - viz. historie :geek:.

View attachment 2516 View attachment 2515
Super práce, jste kouzelnici. Ale kalendář asi není pro mě.takze si nechám předchozí verzi. Pro mě je dostačující nejsem moc náročný uživatel :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
ok, v tom případě je to jedno, hlavně že den bude na prvním místě.:) Díky
Souhlasím, sice mi ta tečka nevadí, ale taky se mi alespoň na oko líbí víc formát "DD/MM" než "DD.MM". Když už, měla by tam tečka být i za měsícem, resp. "DD.MM.", ale to už je na druhou stranu o znak navíc = komplikace.
V prvním příspěvku je opravená verze (překlad ... 5 oznámení) a můžete si vybrat FW - datum ve tvaru DD/MM nebo DD.MM ;):geek:.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Musí být upraveny RES..., musí se tam vložit obrázky kalendáře..., v hlavním příspěvku je to už vyřešno a aktuální RES jsou tam ke stažení, ostatní Vám upraví @jenes ve třetím příspěvku... ;). Pokud umíte s RES pracovat, tak není problém vzít např. RES DIGI a do nich vložit obrázky kalendáře..., jedná se o tyto soubory KALENDAR CZ.ZIP, kterými přepíšete ty původní v RES DIGI (jedná se o sedm souborů - šest souborů je vlastní kalendář a sedmý soubor je ikona kalendáře v menu náramku).
 

Attachments

Akbuk

New member
Joined
Nov 17, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Jak nahrát CZ firmware pomocí Gadgedbridge v 10-ti krocích:
Pro správnou funkci češti ni je třba mít upravenou Mifit CZ aplikaci a Resources CZ

1) Zapněte viditelnost náramku v Mifit aplikaci, na hlavní aplikace vpravo dole profil ->Moje zařízení Mi Band 3 a zatrhout Viditělný.

View attachment 2005

2) Na stejné obrazovce dole -> Odpárujte náramek, předejdete bricknutí/znčení náramku při nahrávání FW. MRMR by mohl vyprávět.

View attachment 2006

3) Spárujte náramek v aplikaci Gadgedbridge kliknutím na +

View attachment 2007

4) Gadgetbridge by měl náramek najít pokud jste provedli správně předchozí kroky

View attachment 2008

5) Stačí dát šipku zpět

View attachment 2014

6) A máte Mi band 3 připojen! :)

View attachment 2009

7) Teď stačí otevřít vybrat soubor, který chcete aktualizovat v kterémkoliv prohlížeči souborů. Postupujte v tomto pořadí:
  • Firmware
  • Resources
  • Font - největší soubor, nahrávání trvá cca 5 minut
Mějte náramek co jejblíž telefonu.

Já používám Dropbox, synchronizuju složku s telefonem skrz wifi, nebo data, stačí když to nakopíruju do svého Dropboxu v PC, sesynchronizuje se to a tak nemusím kopírovat soubory do telefonu skrz kabel. Doporučuji.

View attachment 2010

8) Dáme instalovat....

View attachment 2011

9) Odpárovat

View attachment 2012

10) A na konec ukončit. A stačí spárovat znovu v Mifit

View attachment 2013
Ahoj. Nevíte někdo proč se za boha nemůžu přihlásit k modifikované app MIFIT přes google účet? Je jedno k jaké verzi, zkoušel jsem jich více.... Díky za radu.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj. Nevíte někdo proč se za boha nemůžu přihlásit k modifikované app MIFIT přes google účet? Je jedno k jaké verzi, zkoušel jsem jich více.... Díky za radu.
V modifikované app je potrebné sa prihlásiť xiaomi účtom, dá sa aj cez google aleje to problematické tu je Navod
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
pocet upozorneni som zrusil a dal som ikonu hore k ikonam ale bez poctu. troska ma hneva to mazanie notifikacii. ako by ste chceli mazat tu obalku ... napady poprosim :)
Ahoj, me by se líbilo, kdyby ty upozornění šli mazat hned v úvodní obrazovce po delším podržení tlačítka. Nebo tam obálku vůbec nedávat. Je to pro mě věc, kterou vůbec nepoužívám a nechodím do upozornění.
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Ty vole lidi...buďte vděčný za kluky že to vůbec dělají ve svém volném čase a zdarma!
Samozřejmě se každému líbí něco malinko jinak ale tak kuuuuua se to naučte upravovat sami, návody tady jsou a nezahlcujte vlákno takovýma kktinama...
Uvědomte si že "chudáčci" @MRMR @majsi @rendal @jenes nemohou společně s vydáním nové verze FW náramku vždy upravovat 50 různých verzí pro Honzíka, Janičku, Pepíka apod. o_O

P.S kluci, kdyby byla vůle a vidíte v tom nějaký význam, co tady např. hodit nějaký poll (hlasování), jak kterou věc s novou verzí nasadit? Např vždy na 48 hodin a hotovo, budete z obliga a dav dostane co si odhlasuje sám :D

P.P.S mě by se tam pak líbil třeba Tetris... ;)
 

Feryy

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Kalendář je zajímavý. Jen nevím proč tam mám rok 2019? Pak jsou tam ty dny a měsíce už dobře.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
@MRMR, prosím tě, můžeš mi sem nahrát ještě tu předchozí verzi FW m2 jen s úpravou data na DD/MM? Díky. :)
Zde máš předchozí verzi s lomítkem... Mili_wuhan_2.0.0.4_CZ_m2_DDlomMM.fw;).
Předchozí verze FW 2.0.0.4 bez kalendáře (DD.MM) je v prvním příspěvku dole - Historie... :).

Pokud má někdo problém s obálkou na úvodním screenu, tak si to vyřešte sami přes RES, kde stačí obrázek obálky přemalovat (udělejte si celou plochu obrázku v černé barvě). FW Vám na MB3 sice bude zobrazovat obrázek, ale vy ho nebudete registrovat..., na funkci FW se nic nezmění a kdykoliv to můžete vrátit zpět ;). Stejným způsobem lze zneviditelnit ikonu baterie nad krokoměrem... (ale pouze tu ikonku, procenta baterie Vám zůstanou).

Podobným způsobem můžete upravit i kalendář, nechte třeba jen první tři screeny (půl roku) a ostatní si můžete předělat např. na "psí známky" (tj. identifikační údaje o Vás a pod.).
Kdo tam chce zpět původní obrázky, tak do jednotlivých obrázků kalendáře (prvně na nich vymažte veškerá data - vznikne Vám černá plocha) vložte na střed obrázku původní obrázek (popelnice, CE, ...) a máte zpět původní menu a navíc Vám zbyde jeden screen ;):).


Nebo místo jednoho screenu kalendáře můžete odzkoušet "svítilnu", jestli to vůbec bude k něčemu a nechá se to v noci využít... Obrázek svítilny je zde (stačí ho vhodně pojmenovat - očíslovat): bat-light.png

Nezapomeňte se podělit o názor, jestli je ta svítilna užitečná, zda to alespoň trochu svítí a má to význam do MB3 nějakým způsobem integrovat...


Těch šest screenů pro kalendář můžete využít jakkoliv, třeba někoho napadně další užitečná věc..., nenechávejte si to pro sebe a pochlubte se zde, ať se mohou inspirovat i ostatní :geek:.
 

Attachments

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,857
Latest member
eldonITA00
Top