FW Mod Czech Firmware 2.4.0.32 / 1.8.0.34 | Mi Band 3 & Mi Band 3 NFC

dratek000

New member
Joined
Apr 15, 2019
Messages
7
Likes
1
Points
3
Last edited:
Joined
Dec 28, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
8
Ahojte, ví někdo jakej firmware pro Mi Band 3 je v Mi Fit 3.6.0? Je tam taky 2.3.0.6 nebo již novější? Rád bych aktualizoval, ale po aktualizaci již není cesta zpět. Použití appky mimo Google Play nechci, jelikož do ní se nelze přihlásit Google účtem čím bych ztratil všechny mnou nasbírané data za poslední měsíce a spojení Mi účtu s Google účtem jsem nenašel.
Nevím proč, ale 3.6.0 je první verze kde mi funguje bez výpadků aktuální počasí.
 

PETAN1

New member
Joined
Sep 26, 2018
Messages
9
Likes
0
Points
1
Na první stránce.... Nejdřív se dívám, než se ptám....
Nejdřív jsem se díval a až pak jsem se ptal :-(
Reagoval jsem na to, že Kirim píše, že mu ve verzi 3.6.0 končeně funguje počasí bez výpadků. Mě počasí na náramku nefunguje (teda pokud náramek odpáruju a zase spáruju, tak funguje jen ty 3 dny). Tak jsem chtěl vyzkoušet.
 
Joined
Dec 28, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
8
Nejdřív jsem se díval a až pak jsem se ptal :-(
Reagoval jsem na to, že Kirim píše, že mu ve verzi 3.6.0 končeně funguje počasí bez výpadků. Mě počasí na náramku nefunguje (teda pokud náramek odpáruju a zase spáruju, tak funguje jen ty 3 dny). Tak jsem chtěl vyzkoušet.
Zkusil jsem po delší době oficiální aplikaci v kombinaci s MB Tools. Počasí sice v angličtině, ale drží.
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
25. března 2019 jsem v iPhone SE programem AmazTools bez problémů počeštil Mi Band 3 pomocí:
FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v2.fw
Mili_wuhan_v46_CZ_SBS2802.res

Dnes jsem koupil druhý náramek přítelkyni. RES soubor se nahrát podaří, WF skončí chybovou hláškou.

Vývojáři jsem již napsal, zatím nereagoval.

Mi Fit aplikace hlásí u Mi Band 3 verzi FW 2.3.0.6 – ale náramek je anglicky (místo českých znaků v notifikacích otazníky, anglické popisky v náramku).

Zkusil jsem MI HR – po zakoupení plné verze umožňující nahrát FW obsahuje jen NFC verzi FW, u jazyků nabízí AUTO (když náhodou ukáže výběr jazyků, čeština mezi nimi není). Neumožňuje natažení FW z telefonu (stahuje je z webu).

Flash FW jsem zkoušel ze dvou telefonů iPhone SE iOS 12.2 – AmazTools, z Androidu 8.1.0 pomocí GadgetBridge (na závěr napsal, že se nepodařilo přenést metadata a update se také neprovedl) a Notify & Fitness for Mi Band (včetně pokusů se zaškrtnutím alternativních metod 1 a 2).

Než jsem stačil provést update na češtinu, aplikace Mi Band 3 mi updatovala firmware v novém náramku. U prvního náramku to 25. 3. udělala také, ale nevadilo to (flash FW se podařil, je to česky) – je možné, že v nedávné době vyšla vyšší verze a ta mi brání použít tu aktuální českou (náramek se domnívá, že tam chci nahrát verzi, která tam již je)?

Dělám něco špatně? Setkal se se stejným chováním i někdo jiný? Znáte postup, jak jej silou donutit FW akceptovat?

Díky předem i za stručné nasměrování.
 
Last edited:

Michael21

New member
Joined
Dec 27, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
V prvním příspěvku tohoto vlákna byl přidán odkaz na modifikovanou aplikaci Mi Fit 3.6.0 (otevřete si spoiler..., nebo ji najdete cca v půlce části příspěvku...). Nebo můžete stahovat z tohoto příspěvku: Mi Fit 3.6.0 - All languages . Aplikaci upravil @MagicalUnicorn (THX ;):)).
Po instalaci MI Fit 3.6.0 přestaly chodit do náramku notifikace o nových sms, hovory fungují. Vracím se zpět na 3.5.9.
 

tibca1

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Ahoj, chtěl by jsem se zeptat, co je nejlepší používat za aplikaci na iOs? V MiFit z appstoru nikde nevidím změnu na vyzvánění při hledání mobilu z náramku. Také tam nevidím spuštění na pozadí nebo tak něco, jako to bylo u androidu. Přešel jsem totiž z androidu na iOS.
Předem děkuji.
 

Vaclav125

New member
Joined
May 7, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
25. března 2019 jsem v iPhone SE programem AmazTools bez problémů počeštil Mi Band 3 pomocí:
FW_MB3_2_3_0_6_CZ_Mod_v2.fw
Mili_wuhan_v46_CZ_SBS2802.res

Dnes jsem koupil druhý náramek přítelkyni. RES soubor se nahrát podaří, WF skončí chybovou hláškou.
View attachment 4621
Vývojáři jsem již napsal, zatím nereagoval.

Mi Fit aplikace hlásí u Mi Band 3 verzi FW 2.3.0.6 – ale náramek je anglicky (místo českých znaků v notifikacích otazníky, anglické popisky v náramku).

Zkusil jsem MI HR – po zakoupení plné verze umožňující nahrát FW obsahuje jen NFC verzi FW, u jazyků nabízí AUTO (když náhodou ukáže výběr jazyků, čeština mezi nimi není). Neumožňuje natažení FW z telefonu (stahuje je z webu).

Flash FW jsem zkoušel ze dvou telefonů iPhone SE iOS 12.2 – AmazTools, z Androidu 8.1.0 pomocí GadgetBridge (na závěr napsal, že se nepodařilo přenést metadata a update se také neprovedl) a Notify & Fitness for Mi Band (včetně pokusů se zaškrtnutím alternativních metod 1 a 2).

Než jsem stačil provést update na češtinu, aplikace Mi Band 3 mi updatovala firmware v novém náramku. U prvního náramku to 25. 3. udělala také, ale nevadilo to (flash FW se podařil, je to česky) – je možné, že v nedávné době vyšla vyšší verze a ta mi brání použít tu aktuální českou (náramek se domnívá, že tam chci nahrát verzi, která tam již je)?

Dělám něco špatně? Setkal se se stejným chováním i někdo jiný? Znáte postup, jak jej silou donutit FW akceptovat?

Díky předem i za stručné nasměrování.
Mám úplně stejnou chybu iPhone 7. Android použit nemůžu nemám další mobil.
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Poprosím o radu.
Tohle místo kalendáře. Poslední FW a zdroje mám. Písmo z odkazu a odzkoušeno i nainstalování písma přes ofiko mifit. Ale pořád to samé. Děkuji moc.
 

roczki

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
1
Chlapci mám problém s instalací, po dojetí instalace mne to napíše, problém přenosu metadat firmveru. Myslím si že jedu podle návodu z první strany ale třeba sem se někde spletl. Prosím poraďte prosím.
 
Joined
Aug 22, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
6
Tipuji problém se samotným BT přenosem. Když jsem kopíroval fonty (.ft soubor, který mívá 1,5 MB), tak na předchozím Nexusu se to podařilo až třeba napočtvrté, na současném Xiaomi telefonu je to bez problému pokaždé.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top