FW Mod Czech Firmware

Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Ja jsem vzdy instaloval fw z jineho tel., tudiz po novem wf jsem natvrdo z mifit v pouzivajicim telefonu naramek odparoval a vyhledal znovu jako novy... data zustanou jsou ulozena v uctu...
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Ps: uz jsem premyslel ze udelam videonavod kdyz to tady ctu ty problemy... postupne jsem kupoval a instaloval uz asi 15 naramku vsechny funguji... 1 ma doma pritelkyne na ktere vse testuji... jen staci trochu u toho premyslet a cist programy a zde na foru...
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Toto forum je tak neprehľadné, že nováčik nevie kde je predchádzajúca strana diskusie, nie ešte prvá... A nájsť modified mifit, je už scifi. :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mne ide všetko ok, mám slovak fw. Akú dlhú SMS posielaš? Používaš diakritiku? Mne prešla v pohode, nič nechýba, 128 znakov. Rozdelená na dve časti. Pri diakritike sa časť znakov v SMS používa na prenos info o jazyku.
Instaloval jsem přesně podle návodu dle "thorazgard" na str. 14. Všechno mám v CZ včetně počasí. SMS cca 140 znaků, ztratí se mi přesně pět znaků v části, kde se zpráva rozděluje. Textová zpráva bez diakritiky - znaky se ztrácejí, textová zpráva s diakritikou - znaky se ztrácejí, číselná řada (bez písmen) - znaky se neztrácejí (přijde celá zpráva)!
Nemohou toto dělat Resources v 40? Resources v 40 si tam sama instalovala apk Mi Fit (viz návod od thorazgard). Nemohou se lišit od Resources v 40 zde uvedených? Nemůže to dělat aplikace použitá pro SMS zprávy (TEXTRA)? Vedle Mi Fit používám Tools Mi Band, ve které mám nastavené hlídání upozornění a odeslání do MB3. Je lepší použít Notify and Fitness?

I installed exactly according to "thorazgard" on page 14. I have everything in CZ including weather. SMS about 140 characters, I lose exactly five characters in the section where the message is split. Text message without diacritics - characters are lost, accented text message - characters are lost, numeric row (without letters) - characters are not lost (the whole message comes)!
Can not do this Resources in 40? Resources in the 40s installed there apk Mi Fit (see instructions from thorazgard). Can not they differ from Resources in the 40 listed here? Can not make applications used for SMS messages (TEXTRA)? In addition to Mi Fit, I use Tools Mi Band, where I've set up alert monitoring and posting to MB3. Is it better to use Notify and Fitness?
 

husite

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Po instalaci nového FW podle návodu mě ukáže na náramku jen úvodní stránku .. Nemám tu už ani spárovat .. :-( Není tam někdo z Brna, který by byl ochotný poradit mi a pomoct osobně?

After installing a new FW according to the instructions, the bracelet shows only the opening page .. S mi fit can not even pair .. :-( There is no one in Brno who would be willing to advise me and help me personally?
Mně stačilo přerovnat pořadí obrazovek přes aplikaci Mi Fit. Profil/MiBand3/Nastavení zobrazení.

I just reordered screens via app Mi Fit
 

husite

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
When a longer SMS message is displayed on MB3, the four letters (characters) ... will disappear ... - exactly where the message is divided into shorter sections. The first part of the message (the first screen) appears - 4 letters disappear - the next part of the message (second screen) continues - the 4 letters disappear - ... Why? Is it going to fix it? Does anyone have the same problem? I use MB3 FW 1.5.0.2 MF (en) 3.4.6 STABLE.
Mám stejný problém, řešení neznám :(

Same problem, no solution :(
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Ano po nahrani noveho fw ukazuje uvodni obrazovku jelikoz byl naramek spojen s GB staci v Mifit natvrdo odparovat a vyhledat znovu jako novy naramek pak bude fungovat...
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Používám spolu s aplikací Mi Band Tools a mohu si nastavit další rozšíření a úpravy na náramku. Vše funguje OK.

I'm using Mi Band Tools, and I can set up additional bracelets and extensions.Everything works OK.
 

dantte

New member
Joined
Aug 30, 2018
Messages
6
Likes
2
Points
3
Hello,
I have a question, I installed everything OK, but in a notification (gmail), I have only question marks. thanks

Ve zprávách se mi zobrazují pouze otazníky. Tak by mě zajímalo, kde je chyba.
 

Bongoman

New member
Joined
Aug 7, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Bohužel jsem musel downgradovat na 1.3.0.8. Špatně fungovalo párování s aplikacemi a tudíž ani notifikace. Snad to nová verze vyřeší. Jinak moc díky za práci. Skutečně super pomoc s překlady a fungováním !!!

Unfortunately, I had to downgrade to 1.3.0.8. Synchronization with aplications not working and therefore no notifications have worked well. Perhaps this will resolve the new version. Otherwise, thank you for your work. Really super help with translations and working !!!
 
Joined
Aug 4, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
8
Tak jsem udělal upgrade na 1.5.0.2. přes gadgetbridge.

Potom jsem náramek odparoval z gadgetu, ale teď uz mi náramek nic neukazuje. S MiFit se sice spojí, ale píše, ze mam připojit k aplikaci pro aktualizaci.
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Musim po akual
Tak jsem udělal upgrade na 1.5.0.2. přes gadgetbridge.

Potom jsem náramek odparoval z gadgetu, ale teď uz mi náramek nic neukazuje. S MiFit se sice spojí, ale píše, ze mam připojit k aplikaci pro aktualizaci.
musis po aktualizaci nahrat Resources v tvem pripade v40...
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Funguje Vam pridavani pratel v mifitu? Ja mam v tel. ofiko 3.4.6 mam pripojene stratos a pritelkyne ma mi band 3 a ma upravenou apku mifit 3.4.6.8 a zaboha neprijde zadost o pratelsitvi... mam ale zkusenost ze kamaradi kteri maji upravenou 3.4.6.8 app oba tak se spratelili prez apku normalne?! Ktera je novejsi podle me snad 3.4.6.8 ne? Dik za rady...
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Na to pokaždé zapomenu, díky za nakopnuti. ?
nejjednodušší je vždy aktualizovat aplikaci na přeloženou stable verzi teď 3.4.6 a nechat aktualizovat náramek skrz mifit na čínštinu 1.5.0.2 a pak tam nahrát českou verzi skrz gadgerbridge a není třeba myslet na resources :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám stejný problém, řešení neznám :(

Same problem, no solution :(
Problém lze vyřešit - vrátil jsem firmware 1.3.0.8 + zdroje v37 (MiFit 3.4.6.8), zde je zobrazování SMS zpráv správné (nedochází ke ztrátě písmen při zobrazení dlouhých SMS na MB3).

The problem can be solved - I returned the firmware 1.3.0.8 + v37 sources (MiFit 3.4.6.8), here SMS messages are correct (there is no loss of letters when displaying long SMS on MB3).
 

kennyslav

New member
Joined
Aug 31, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Náramek se po nahrání FW odpojuje v Mifit, musím jít do aplikace Gadgetbridge, tam náramek připojit a pak až jde propojit v Mi Fit, dělám něco špatně nebo s novým FW nejde náramek bez Gadgetbridge?
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,864
Latest member
Sam1999
Top