FW Mod Czech Firmware

Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Ahoj přes Notify ráno obláček musel jsem se připojit k internetu synchronizovat a je pravda ze cca až po 1 hodině se objevilo aktuální, zítra, středa .Poskytovatel Dark sky....určitě spolu souvisí internet+server poskytovatele počasí... ?
 

Smokey

New member
Joined
Sep 19, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda je čeština na verzi toho nejnovějšího firmware pro náramek a to je v1.8.0.0
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda je čeština na verzi toho nejnovějšího firmware pro náramek a to je v1.8.0.0
FW 1.8.0.0 je přeložen do CZ, podívej se na stranu 35, vše je tam popsané...
 

DuckDaffy

New member
Joined
Oct 29, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahoj, přávě jsem se tu registroval. :) Chci mít na MB3 správně češtinu v notifikacích, nic víc, dá se to?
Telefon a všechny aplikace používám v AJ a rád bych zůstal u nativní Mi Fit.
Je to nějak možné? Díky! :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj, přávě jsem se tu registroval. :) Chci mít na MB3 správně češtinu v notifikacích, nic víc, dá se to?
Telefon a všechny aplikace používám v AJ a rád bych zůstal u nativní Mi Fit.
Je to nějak možné? Díky! :)
Myslím si, že tohle uměl FW 1.5.0.2 ENG, tam se řešilo trochu jiným způsobem kódování..., zkus to..., ale docházelo ke ztrátě znaků v notifikacích. Prosím, přečti si vlákno... Jestli pro tebe nebude snažší natáhnout nejnovější FW ENG a notifikace vyřešit ořezem diakritiky (např. Tools), i po ořezu zůstávají čitelné...
 

DuckDaffy

New member
Joined
Oct 29, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Myslím si, že tohle uměl FW 1.5.0.2 ENG, tam se řešilo trochu jiným způsobem kódování..., zkus to..., ale docházelo ke ztrátě znaků v notifikacích. Prosím, přečti si vlákno... Jestli pro tebe nebude snažší natáhnout nejnovější FW ENG a notifikace vyřešit ořezem diakritiky (např. Tools), i po ořezu zůstávají čitelné...
Díky za odpověď a nasměrování, leč... Před položením dotazu jsem pročetl posledních asi 10 stránek tohoto vlákna a bez výsledku. Chtít po mě přečtení všech 42 stránek je zločin proti lidskosti. ;)
Takže bych měl na notifikace namísto Mi Fit používat jinou app? Eh... jsem minimalista a to se teda radši toho náramku zbavím a zůstanu u MB2...
Měl jsem za to, že bude stačit aktualizovat jen font, ale asi nějak nechápu strukturu MB3 a závislosti jednotlivých součástí. Downgrade na staré verze taky není nic, co bych preferoval.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
FW - firmware náramku, zde je kódován jazyk (určuje, v jakém jazyce se ti budou objevovat nápisy v MB3...), zde se také zajišťuje podpora CZ jazyka (diakritiky - jak v nápisech na MB3, tak v notifikacích)
RES - obrázky, které se ti objevují na náramku
FT - font písma (tlusté, hranaté, malé, velké...)

S tím ořezem to funguje luxusně, podívej se sem #383, sám jsem to používal, bohužel samotný Mi Fit ořez diakritiky neumí, tak máš cca varianty:
MiFit + Tools (funguje bez problémů paralelně)
MiFit + Notify (funguje celkem dobře paralelně)
Notify (můžeš ji použít bez Mi Fit, tedy - samostatně)

Případně jiné apky ;)
 
Last edited:

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
uz od mi band 2 pouzivam notify samostatně a perfektní, mnohem více možností a nastavení (a nebo taky ne, záleží kdo jak chce), i jednodušší flashovani atd.....
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tak já už mám Čtvrtek a v příspěvku na straně 35 jsem to také aktualizoval... (je to otestované) ;)
 

DuckDaffy

New member
Joined
Oct 29, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
FW - firmware náramku, zde je kódován jazyk (určuje, v jakém jazyce se ti budou objevovat nápisy v MB3...), zde se také zajišťuje podpora CZ jazyka (diakritiky - jak v nápisech na MB3, tak v notifikacích)
RES - obrázky, které se ti objevují na náramku
FT - font písma (tlusté, hranaté, malé, velké...)

S tím ořezem to funguje luxusně, podívej se sem #383, sám jsem to používal, bohužel samotný Mi Fit ořez diakritiky neumí, tak máš cca varianty:
MiFit + Tools (funguje bez problémů paralelně)
MiFit + Notify (funguje celkem dobře paralelně)
Notify (můžeš ji použít bez Mi Fit, tedy - samostatně)

Případně jiné apky ;)
OK, díky, zkusím Tools, Notify mě kdysi s MB2 děsně sral, nikdy nebyl schopný dovyčíst data z náramku...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,416
Messages
40,550
Members
211,871
Latest member
mr_Pixel
Top