FW Mod Czech Firmware

Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Ahojte,

stáhl jsem nový FW pro MB3 a aktualizoval na androidu od přítelkyně.
Náramek teď pořád ukazuje:
Připojte k aplikaci pro aktualizaci

Nevíte někdo co s tím?

Používám je s iOS.

Edit: aktualizoval jsem novou verzi apk Mi Fit a to samé... (na androidu)
Stále žádá připojení, i když už je. Jinak reaguje,měří kroky, vrní když ho dám vyhledat atd. Jen je display "zaseknutý"

Děkuji za radu.
Tez se mi to stalo u jednoho naramku a to sem jich instaloval uz asi 6... pomohlo odparovani od mifitu protoze kdyz to pise nejde najit ani prez gadgetbridge... a pote na asi 100 pokusu vyhledat znovu prez mi fit a automaticky aktualizovat zdroje pote jiz fungovalo vse v poho...
Nebo neodparovavat a v mifitu v prehledu naramku sjet prstem dolu, zacne se synchronizovat a pote aktualizovat zdroje...
Sry bad my english protov cz...
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
I cant login via Facebook app in MiFit even with account that never was connected to original MiFit :-/
 

Pepinces

New member
Joined
Aug 9, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Tak jsem právě nainstaloval český FW a vše funguje. Děkuji moc za rady zde na fóru, i když nejsem v těchto věcech zrovna profík, zvládl jsem to. Nevím jestli to není blbost, ale v čínské mutací se mi zdálo že náramek přidává kroky, v české mutací se zdá počet kroků reálný. Může to být tom? Jinak si to nedovedu vysvětlit.
 

Lilinka

New member
Joined
Aug 11, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
1
@tomini nothing is bricked!! don't worry. You just need to do the correct steps.

1) Uninstall Mi fit (DO NOT UNPAIR Mi Band)
2) Install Mi Fit 3.4.4 from Playstore or from the forum that has latest firmware
3) Now open new Mi Fit and check if it will update everything and if after this everything will work
4) In case is not working then you have to do these steps:

5) Unistall Mi Fit and Install 3.4.3 version
6) Install through Gadget Bridge firmware 1.2.0.8 Official English
7) Install though Gadget Bridge Resources v34 for Firmware 1.2.0.8
8) Now Mi Band should work whitout problem
9) Now if you want to update Unistall Mi Fit and Install 3.4.4 and let it update firmware it self
10) You must let it do 2 updates
11) After everything works ok Install Chech firmware from Gadget Bridge

Hope this guide will help you
Priateľu ja som z toho jeleň môžeš mi pls poradiť
 

Lilinka

New member
Joined
Aug 11, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
1
Nefunguje to, sparujem s mi fit nahrám jazyk všetko v pohode. Potom odinštaluje modif mi fit app dám tam mi fit originál a automaticky stiahne aktualizáciu mi band a prepise na čínštinu. Prečo? Pls
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Tez se mi to stalo u jednoho naramku a to sem jich instaloval uz asi 6... pomohlo odparovani od mifitu protoze kdyz to pise nejde najit ani prez gadgetbridge... a pote na asi 100 pokusu vyhledat znovu prez mi fit a automaticky aktualizovat zdroje pote jiz fungovalo vse v poho...
Nebo neodparovavat a v mifitu v prehledu naramku sjet prstem dolu, zacne se synchronizovat a pote aktualizovat zdroje...
Sry bad my english protov cz...
Mne sa stalo to iste, najprv som aktualizoval fw, az potom zistil ze treba aj mifit. Dal som naspat stary fw, rozbehlo sa. Potom som spustil Mi Fit 3.4.6.8 , ten si hned spustil upgrade fw a hodil tam cinsku verziu. Az potom som dal novy fw cez Gadgetbridge a ide to. Pocasie este nieje prelozene v tejto verzii Mi Fit... Inak vsetko je SK.
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Nefunguje to, sparujem s mi fit nahrám jazyk všetko v pohode. Potom odinštaluje modif mi fit app dám tam mi fit originál a automaticky stiahne aktualizáciu mi band a prepise na čínštinu. Prečo? Pls
Prečo davas naspäť originál mifit? Jasne že ti to prepáli na čínske. Aku tam máš verziu fw a mifit? Práve vyšla
Mi Fit 3.4.6.8 - Slovak.
 

vitavalke

New member
Joined
Aug 7, 2018
Messages
6
Likes
2
Points
3
jak se ti tam povedlo dostat české popisky stavu počasí? "dnes" mám v pořádku ale ten spodní řádek je plný ????
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Poradí mi někdo, jak po aktualizaci na CZ firmware znovu spárovat náramek vůči Mi Fit aplikaci na iOS? Díky.
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Poradí mi někdo, jak po aktualizaci na CZ firmware znovu spárovat náramek vůči Mi Fit aplikaci na iOS? Díky.
Tak vyřešeno. Stačilo po nahrání nového FW v aplikaci Mi Fit na iOS zrušit párování (to mi dlouho nešlo) a pak jsem bez probémů náramek spároval znovu a jede kompletně v CZ. Samozřejmě krom spodních popisků u počasí, protože upravenou aplikaci Mi Fit na iOS samozřejmě nedostanu. I tak super, jen předpokládám do doby, než vyjde nový, originální FW a aplikace mi ho do náramku nahraje :-((
 

Levis

New member
Joined
Aug 13, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Hi,

Friend has Iphone, do you know how to get czech firmware to MI Band 3 to Iphone?

Thank you.
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Hi,

Friend has Iphone, do you know how to get czech firmware to MI Band 3 to Iphone?

Thank you.
Sure. the same process as I did. But you need any Android device. You need to instal Resources v37 and than the 1.3.0.8 firmware (DOWNLOAD). After everythink will be done than just unpair Mi Band 3 from you Mi Fit App on iOS device and pair it again. Than everything will work correctly.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,870
Latest member
egodwe
Top