FW Mod Czech Firmware

Robo39

New member
Joined
Dec 28, 2018
Messages
12
Likes
2
Points
3
Xiaomi Mi Band 3 NFC,údelal jsem aktualizaci na CZ. Vše proběhlo vpořádku ,po chvilce se stahla z aplikace aktualizace a je tam zase rosypaná rýže.Jde nějak bloknout aktualizaci FW.Děkuji.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Musíš použít odpovídající verzi aplikace Mi Fit pro tvůj FW... Pokud použiješ Mi Fit, který má v sobě obsažený nojvější FW než je tvůj v náramku, tak ti ho přepíše... (použij Mi Fit zde z fóra, který je v příspěvku, odkud jsi tahal FW pro tvůj MB3).
 

MicOne

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
3
zdravím všechny, mám mi band 3 s iphonem oficiální apku Mi fit za App store a fw a zdroje odtud ale verzi 2.2.0.14...je to dobře? Nebo o co přicházím o proti verzi 2.0.0.4? :)
 

Robo39

New member
Joined
Dec 28, 2018
Messages
12
Likes
2
Points
3
Bude nejaká podpora MiBand 3 NFC cz.? Dá se použít verze NFC u nás,na banku asi ne? A eventuelně na co by se to dalo použít?
 

paby

New member
Joined
Jan 9, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
Prosím o radu:
Po nainstalování nejnovějšího firmware
Czech Firmware 2.2.0.14 for Mi Band 3
(without NFC!)
Je vše v pořádku, akorát Mi Fit neregistruje žádnou mojí aktivitu-cvičení. Spánek ok, kroky ok atd, ale jakmile odcvičím se zapnutým náramkem, aplikace to nevidí a nic mi neukáže, zádný průběh tepu, prostě jako bych to vůbec nezapnul. Je to tím, že jsem nainstaloval firmware bez NFC? Nevím, jestli můj náramek NFC vůbec podporuje (Koupeno 8.1.2019)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Prosím o radu:
Po nainstalování nejnovějšího firmware
Czech Firmware 2.2.0.14 for Mi Band 3
(without NFC!)
Je vše v pořádku, akorát Mi Fit neregistruje žádnou mojí aktivitu-cvičení. Spánek ok, kroky ok atd, ale jakmile odcvičím se zapnutým náramkem, aplikace to nevidí a nic mi neukáže, zádný průběh tepu, prostě jako bych to vůbec nezapnul. Je to tím, že jsem nainstaloval firmware bez NFC? Nevím, jestli můj náramek NFC vůbec podporuje (Koupeno 8.1.2019)
Náramok rozdeľuje len na ľahký, strednú ťažkú aktivitu, ak chceš cvičenie musíš si ho zapnúť sam
 

paby

New member
Joined
Jan 9, 2019
Messages
2
Likes
0
Points
1
V anglické verzi se mi s oficiální Mi Fit párovala funkce excercise (cvičení) která lze zapnout na náramku, ukazuje tep, čas atd. A po skončení se mi celý průběh přenesl do mobilu. U této verze se mi to nepřehraje. Pokud chci cvičení, tak to musím zapnout v "značení chování" stejně tak, jako se zapíná spánek? Možná to jen dělám blbě. Ale u té original verze se to přeneslo samo při zapnutí na náramku.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
V anglické verzi se mi s oficiální Mi Fit párovala funkce excercise (cvičení) která lze zapnout na náramku, ukazuje tep, čas atd. A po skončení se mi celý průběh přenesl do mobilu. U této verze se mi to nepřehraje. Pokud chci cvičení, tak to musím zapnout v "značení chování" stejně tak, jako se zapíná spánek? Možná to jen dělám blbě. Ale u té original verze se to přeneslo samo při zapnutí na náramku.
Keď zapneš cvičenie tak by sa malo preniesť tak ako v oficiálnej, teraz som skúšal a funguje ale app mam SK modifikovanu
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
Tak pravdepodobne dnes vysla nova verze 2.2.0.42. Bohuzel po upgrade opet v cinstine :(
Jo jo, to je v pořádku. Proto existuje modifikovaná verze Mi Fit, aby se toto nestávalo a nový FW se dal nahrát, až když to člověk chce a hlavně tu verzi kterou chce.
 
Joined
Jan 15, 2019
Messages
22
Likes
6
Points
8
App 3.5.7 a fw 2.2.0.14 několik dní ok, pořád v cz (ale modifikovanou jsem jen preinstaloval aktualizoval se a v nastavení bylo factory format, říkám si proč ne;-) restart , gadgebridge z gp flash cz fw, res,font a instalace Mifit z GP, po zapnutí aktualizace FW vypil jsem BT chyba aktualizace, restartovat mobil, zapl app sparovano a od ty doby je pořád v cz a několikrát denně mobil zapnu vypnu, restartuju
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top