FW Mod Czech Firmware

Vesik

New member
Prosím o radu. Po přehřátí firmware s češtinou se mi po zapnutí aplikace Mi fit okamžitě stáhne do náramku firmware s čínskými znaky. Děkuji

KCHARL

New member
Udelal jsem asi neco spatne. Driv mi naramek neukazoval kdo vola, ale zobrazoval SMS a ted to mam naopak. Jinak diky za CZ, dobrá práce!

cus věnuje se nekdo cestine na verzi s NFC nikde to tu nevidim :)
Pár listů zpět prolistuj, tam někde se tím zabývali, jelikož nikdo z místních co tvoří překlady a vychytávky nemá náramek s NFC tak není na čem testovat a tedy se tím nikdo primárně nezabývá. Jak říkám pár listů zpět byla přeložena jedna z verzí, ale samozřejmě je to FW podstatně starší než je nynější aktuální. Pokud si ho tam budeš chtít nahrát až ho najdeš tak nezapomeň na odpovídající verzi modifikované MiFit zde z fóra. S vyšší verzí by se ti opět přehrál automaticky FW.

Partlik

New member

m4t35

New member
a kdyz je naramek pouzivany s iphonem?
na svem telefonu jsem naramek uspesne aktualizoval na cesky firmware, ale je to naramek pritelkyne ktera ma iphone, takze po pripojeni nejspis dojde k aktualizaci na anglickou verzi... znamena to tedy ze ma smulu a muze naramek pouzivat jen s anglickym firmwarem?

xpaulos2

Well-known member
Contributor
a kdyz je naramek pouzivany s iphonem?
na svem telefonu jsem naramek uspesne aktualizoval na cesky firmware, ale je to naramek pritelkyne ktera ma iphone, takze po pripojeni nejspis dojde k aktualizaci na anglickou verzi... znamena to tedy ze ma smulu a muze naramek pouzivat jen s anglickym firmwarem?
Ak na inštalujes najnovšiu verziu tak budeš mat češtinu pokiaľ sa ti neaktualizuje mifit s novším fw

xpaulos2

Well-known member
Contributor
Hello, can I install this firmware on mi band 3 NFC?
Thanks

Martin Zezulka
Tento FW je pre MiBand bez Nfc, pre nfc bola jedna verzia ale musíš si jú nájsť tu v príspevkoch alebo v príspevkoch k novšiemu FW Czech 2.0.0.4, alebo ak ti nevadí slovenčina tak tam je najnovší FW asi dve strany od konca na SK vlakne