FW Mod Czech Firmware

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#66
There was APK with wearher and caller ID, but I cant login with my FB account.
Only Xiaomi acc works, but I have lot of kilometers on FB acc. How to merge that two?
I want weather and caller ID in Czech...
Thx
 
Joined
Jul 22, 2018
Messages
22
Likes
13
Points
13
#70
Slovenská 1.2.0.8 a mi fit 3.4. 4 som skúšal aj 3.4.3 , a nič
OK, tak si buď nainstaluj čínský FW 1.3... (s novými Resources) tady na webu nebo si nainstaluj český FW 1.3.... (s novými Resources) anebo počkej až Kirill vydá slovenský FW 1.3....
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
#71
OK, tak si buď nainstaluj čínský FW 1.3... (s novými Resources) tady na webu nebo si nainstaluj český FW 1.3.... (s novými Resources) anebo počkej až Kirill vydá slovenský FW 1.3....
takze on vydá nový update hej? tak asi pockam, hadam to bude čím skôr, dufam ze bude fungovať... najskôr inštalovať resources ci firmware?
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
#72
takze on vydá nový update hej? tak asi pockam, hadam to bude čím skôr, dufam ze bude fungovať... najskôr inštalovať resources ci firmware?
Resources nikdy neinsteluj na starý FW. Takže první nainstaluj FW a až pak Resources
 
Joined
Jul 22, 2018
Messages
22
Likes
13
Points
13
#74
takze on vydá nový update hej? tak asi pockam, hadam to bude čím skôr, dufam ze bude fungovať... najskôr inštalovať resources ci firmware?
Pravděpodobně vydá SK update, ale nevím kdy, protože má hodně jazyků. :(
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
#75
Two Mi Band 3 on two phones updated without any problem and everything works perfect! Thanks Kirill! :)
 
Last edited:
Joined
Jul 13, 2018
Messages
20
Likes
11
Points
8
#77
Potřebuji MiFit s CZ volajícím a počasím.
Ta apka s těmito funkcemi bohužel nedisponuje loginem skrz FB. Ale já na FB mám už jistý progress, to MiFit exporter...je třeba ROOT tedy? Protože já ho nemám :-/
Používaj app Notify & fitness
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#78
Here's custom MiFit witch Czech weather and caller ID.
LINK
Moc díky. Jdou i mapy. Bomba. Velký Thx. Jinak všem co píšou jak to nejde nebo podobný věci tak mě vše jde jak má. Už jsem udělal asi 3 kusy v rodině a naprosto bez problému. Jediný gadgetbridge ten poslední je takový líný takže připojení k němu je občas opravdu problém ale nakonec se vždy podařilo. Nejlépe mi to šlo když jsem náramek odparoval od mifit. Tu ponechal v mobilu a gadget bridge pak připojil. Náramek pak vždy zavibroval já se ho dotknul a byl připojen. Aktualizace na nový český FW proběhla vždy v pořádku. Pak jsem odinstaloval gadget bridge a v Mifit znova sparoval. Díky všem co se podílí na FW, úpravy mifit a této diskuzi.
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#79
Máš to vyzkoušené? Protože nazvy jsem predelal, dal build a napsalo mi to ze aktualizaci pro aplikaci nelze nainstalovat :-(
Jestli máš novější verzi mi fit v mobilu tak ti to nepůjde. Mě to šlo ale musel jsem mifit odinstalovat. Pak nainstalovat upravenou a bylo hotovo
 

ondra

New member
Joined
Jul 24, 2018
Messages
8
Likes
0
Points
1
#80
Thanks a lot for CZ!

I have a question, before MB3 connect with my phone, weather have a "label", after connection i can see only question marks...

Is some chance to change back?: Oblačno, zataženo etc?
I upgraded on my wife's phone, note 4 ,but I use iPhone.

Many thanks for any help.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top