FW Mod Czech Firmware

adam11

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#81
Moc díky. Jdou i mapy. Bomba. Velký Thx. Jinak všem co píšou jak to nejde nebo podobný věci tak mě vše jde jak má. Už jsem udělal asi 3 kusy v rodině a naprosto bez problému. Jediný gadgetbridge ten poslední je takový líný takže připojení k němu je občas opravdu problém ale nakonec se vždy podařilo. Nejlépe mi to šlo když jsem náramek odparoval od mifit. Tu ponechal v mobilu a gadget bridge pak připojil. Náramek pak vždy zavibroval já se ho dotknul a byl připojen. Aktualizace na nový český FW proběhla vždy v pořádku. Pak jsem odinstaloval gadget bridge a v Mifit znova sparoval. Díky všem co se podílí na FW, úpravy mifit a této diskuzi.
Ale jak se dá přihlásit k upravené mi fit cz už to zkouším dva dny a Google účet mi nebere jenom se pořád připojuje u ostatních verzích mi fit se to připojí k účtu hned dík za rady
 
Joined
Jul 22, 2018
Messages
22
Likes
13
Points
13
#82
Moc díky. Jdou i mapy. Bomba. Velký Thx. Jinak všem co píšou jak to nejde nebo podobný věci tak mě vše jde jak má. Už jsem udělal asi 3 kusy v rodině a naprosto bez problému. Jediný gadgetbridge ten poslední je takový líný takže připojení k němu je občas opravdu problém ale nakonec se vždy podařilo. Nejlépe mi to šlo když jsem náramek odparoval od mifit. Tu ponechal v mobilu a gadget bridge pak připojil. Náramek pak vždy zavibroval já se ho dotknul a byl připojen. Aktualizace na nový český FW proběhla vždy v pořádku. Pak jsem odinstaloval gadget bridge a v Mifit znova sparoval. Díky všem co se podílí na FW, úpravy mifit a této diskuzi.
U mě taky všechno funguje :) Musíš prostě postupovat podle návodu
 

Kirill

Administrator
Staff member
Moderator
Developer
Joined
Jun 26, 2018
Messages
322
Likes
971
Points
98
#84
Updated Czech FW (see the first post):
v31.07.18:
  • Fixed 'Alarm is off' is not translated in the 'More' -> 'Find Device'.
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
#85
i cannot connect to mi fit app and gadget bridge:( first time i install resources v34 i had install v35, after installing i cannot connect my band...it's brick?
 

MagicalUnicorn

Moderator
Staff member
Moderator
Developer
Joined
Jul 4, 2018
Messages
4,657
Likes
4,087
Points
248
#86
i cannot connect to mi fit app and gadget bridge:( first time i install resources v34 i had install v35, after installing i cannot connect my band...it's brick?
Look FAQ, it contain procedure to solve impossible connection. Before try only restart your phone.
 
Joined
Jul 11, 2018
Messages
71
Likes
10
Points
8
#87
Look FAQ, it contain procedure to solve impossible connection. Before try only restart your phone.
i try it restart my phone, switch on /of bluetooth not working... maybe is brick, my phone cannot find band Bluetooth is fault.. i install all gadget app and try connect... impossible
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
22
Likes
12
Points
8
#97
Moc díky. Jdou i mapy. Bomba. Velký Thx. Jinak všem co píšou jak to nejde nebo podobný věci tak mě vše jde jak má. Už jsem udělal asi 3 kusy v rodině a naprosto bez problému. Jediný gadgetbridge ten poslední je takový líný takže připojení k němu je občas opravdu problém ale nakonec se vždy podařilo. Nejlépe mi to šlo když jsem náramek odparoval od mifit. Tu ponechal v mobilu a gadget bridge pak připojil. Náramek pak vždy zavibroval já se ho dotknul a byl připojen. Aktualizace na nový český FW proběhla vždy v pořádku. Pak jsem odinstaloval gadget bridge a v Mifit znova sparoval. Díky všem co se podílí na FW, úpravy mifit a této diskuzi.
Je možné že nefunguje vyhledávání telefonu naramkem? Respektive funguje ale telefon nevydá žádný zvuk ani když je zvuk zapnutý. Všechna oprávněnu povolena. Když nainstaluj ofiko mi fit ze storu tak to funguje. Má někdo podobný problém?
 
Joined
Jul 22, 2018
Messages
22
Likes
13
Points
13
#98
Je možné že nefunguje vyhledávání telefonu naramkem? Respektive funguje ale telefon nevydá žádný zvuk ani když je zvuk zapnutý. Všechna oprávněnu povolena. Když nainstaluj ofiko mi fit ze storu tak to funguje. Má někdo podobný problém?
Me too
 

chendler

New member
Joined
Jul 26, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Nevie niekto poradiť neukazuje mi vzdialenosti a keď sa odpojí tak občas ma problém sa pripojiť...
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top