FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Souhlasím, MagicalUnicorn také z vesela zakládá nová vlákna pro 1.8.0.0 atd.
JJ, uděláme si nové vlákno, založím to a první příspěvek bude obsahovat aktuální verze FW a dalších věcí (nějak to uspořádám), jen mějte strpení..., jsem trochu pracovně zasekaný, musím dělat věci do školy:(:rolleyes::cry::confused:.

SantyX jsem se ptal... - resp. chtěl jsem řešit pár věcí ohledně FW, ale skončilo to stejně - 5$, jinak téměř nekomunikuje :eek:. Naštěstí jsou zde i jiní borci, třeba majsi a další, kteří se vyznají a v tom assembleru (nebo i v dalších potřebných věcech) jsou schopni velice dobře pracovat... a hlavně => nenechávají si výsledky své práce jen pro sebe, dělají skutečně pro zdejší komunitu a nesnažejí se na té své práci mít maximální profit...

Jak si to kdo nastaví, tak to prostě má... :)
 

Sedlin

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Ten SantaX si snad dělá srandu, ne? Jak jedná s lidmi a vybírá peníze za jakoukoli akci.. Okamžitě ban na takovém fóru...

Každopádně moc díky za super práci ;) Čtvrtek je jasný překlep.
Jakmile se něco najde, hned je opraveno - skvělé ;)

Škoda jen toho počasí, co teď pořád blbne, ale zřejmě je to vážně na straně poskytovatele.

S Mi Fit (ať už s origo a nebo s custom z fóra) prostě nefunguje :( Přes Notify občas jo, ale ta aplikace je až zbytečně nepřehledná a "složitá".

Víte někdo, odkud bere Mi Fit počasí?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Ten SantaX si snad dělá srandu, ne? Jak jedná s lidmi a vybírá peníze za jakoukoli akci.. Okamžitě ban na takovém fóru...

Každopádně moc díky za super práci ;) Čtvrtek je jasný překlep.
Jakmile se něco najde, hned je opraveno - skvělé ;)

Škoda jen toho počasí, co teď pořád blbne, ale zřejmě je to vážně na straně poskytovatele.

S Mi Fit (ať už s origo a nebo s custom z fóra) prostě nefunguje :( Přes Notify občas jo, ale ta aplikace je až zbytečně nepřehledná a "složitá".

Víte někdo, odkud bere Mi Fit počasí?
SantaX je autorem i jiných modifikací, než jenom překladu FW a tyto modifikace jsou volně / bezúplatně dostupné, což je chválihodné. To že někdo chce za svoji práci odměnu, není až tak ojedinělé a nelze to jakkoliv odsuzovat. Je to jen a jen jeho věc, takto se rozhodl. Naštěstí je v rámci komunit spoustu lidí, co to dělá jen pro zábavu a aby ostatním ukázali co umí a to jim stačí. Važ mě si takovýchto lidí a zaměřme se spíše na chválu těchto lidí, místo na polemizování nad správnosti chtít za odvedenou práci odměnu ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ten SantaX si snad dělá srandu, ne? Jak jedná s lidmi a vybírá peníze za jakoukoli akci.. Okamžitě ban na takovém fóru...

Každopádně moc díky za super práci ;) Čtvrtek je jasný překlep.
Jakmile se něco najde, hned je opraveno - skvělé ;)

Škoda jen toho počasí, co teď pořád blbne, ale zřejmě je to vážně na straně poskytovatele.

S Mi Fit (ať už s origo a nebo s custom z fóra) prostě nefunguje :( Přes Notify občas jo, ale ta aplikace je až zbytečně nepřehledná a "složitá".

Víte někdo, odkud bere Mi Fit počasí?
Russia Weather - AccuWeather.com

Asi to vypadá, že budeme mít na MB3 počasí jen při nastavení letního času...:D Prý se mají ty posuny času zrušit. Na MyAmazFit.ru - Ваш путеводитель по миру умных устройств nastavili poskytovatele na Yandex, ale ještě to stále ladí... - toto je věc APK Mi Fit.
 

Sedlin

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
SantaX je autorem i jiných modifikací, než jenom překladu FW a tyto modifikace jsou volně / bezúplatně dostupné, což je chválihodné. To že někdo chce za svoji práci odměnu, není až tak ojedinělé a nelze to jakkoliv odsuzovat. Je to jen a jen jeho věc, takto se rozhodl. Naštěstí je v rámci komunit spoustu lidí, co to dělá jen pro zábavu a aby ostatním ukázali co umí a to jim stačí. Važ mě si takovýchto lidí a zaměřme se spíše na chválu těchto lidí, místo na polemizování nad správnosti chtít za odvedenou práci odměnu ;)
Já si jakékoli práce cením, však jsem i poděkoval. Což taky ne každý udělá..
Ale nelíbí se mi jeho přístup v tom zmiňovaném vláknu, kde je arogantní a bez poplatku moc nediskutuje.

To sem podle mého názoru nepatří.

Jak k tomu pak takový MRMR přijde.. Ať tam MRMR dá nějakou možnost donate dá a já mu to pivo rád koupím ;)
Ale každý to dělá, že to chce dělat a ne že musí..... ;) Já v tom teda vidím obrovský rozdíl.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Já si jakékoli práce cením, však jsem i poděkoval. Což taky ne každý udělá..
Ale nelíbí se mi jeho přístup v tom zmiňovaném vláknu, kde je arogantní a bez poplatku moc nediskutuje.

To sem podle mého názoru nepatří.

Jak k tomu pak takový MRMR přijde.. Ať tam MRMR dá nějakou možnost donate dá a já mu to pivo rád koupím ;)
Ale každý to dělá, že to chce dělat a ne že musí..... ;) Já v tom teda vidím obrovský rozdíl.
Souhlasím :) Už minimálně dva lidi si tady Briknuly MB3 a to jen proto, že chtěli udělat něco pro ostatní a také svoji práci odvedli.
 

Sedlin

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Russia Weather - AccuWeather.com

Asi to vypadá, že budeme mít na MB3 počasí jen při nastavení letního času...:D Prý se mají ty posuny času zrušit. Na MyAmazFit.ru - Ваш путеводитель по миру умных устройств nastavili poskytovatele na Yandex, ale ještě to stále ladí... - toto je věc APK Mi Fit.
To jsem si právě myslel, že by se mohlo upravit API Mi Fit na nějaký jiný zdroj počasí.
Je otázka, jestli je špatně API od AccuWeather (tomu moc nevěřím) a nebo spíš Mi Fit aplikace, jak to jejich API čte.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Příběh
Jeden uživatel mi zde na fóru napsal do PM, že mi věnuje 10 náramků MB3 (CN verze) zdarma, abych poslal adresu… Reagoval jsem tak, že bych jeden nebo dva kousky „uživil“ na testování (určitě to sami znáte – přes den máte náramek nastaven tak, aby vám co možná nejlépe fungoval…, potom přijde večer a jde se zkoušet – jedna flash za druhou a na konci zase dát do funkčního stavu…, pokud ten náramek ještě žije). Trochu se mi ta nabídka honila hlavou, nevěděl jsem, jestli to není „čórka“ (to bych opravdu podporovat nechtěl), napadalo mne hodně věcí. Jelikož jsem dříve jednal, než myslel, tak jsem adresu poslal. Potom se mi to rozleželo v hlavě, tak jsem došel k názoru, že budu mít vykradený byt… nebo si na mne někdo počká (třeba uživatel, kterému se podařil brick při flashi našeho upraveného softu, i když to s úpravou FW nemuselo souviset). Pustil jsem vše z hlavy…
Dnes – balíček od firmy isix.cz - sportovní kamery, kamery do auta přímo od výrobce, vůbec mi nedošlo, oč se jedná, ale po rozbalení mi to docvaklo – přišel testovací HW. Takže: DĚKUJI TI JEŽÍŠKU! ;):)
Vězte, že nejsem majitel této firmy a nejsem nijak zainteresován na její činnosti.
Provedl jsem změnu svého avataru, beru to jako poděkování firmě/obchodu ISIX za podporu našich aktivit zde na fóru. Prosím, pokud se někde objeví odkaz (nebojte, nebudu to přehánět) na ISIX, buďte tolerantní, nyní již víte, proč tomu tak je (vzájemná prospěšnost).
Ještě poslední poznámka, práci zde na fóru děláme všichni – je to společná věc (pro většinu lidí zábava, asi pro všechny zábava ;)). Přepsal jsem pouze řetězce, ale je stejně důležité testování, odzkoušení různých nastavení a další věci, všechno jde ruku v ruce, proto se zde hodně věcí daří… Jsem rád, že i firmy/obchody si nás (zde na tomto fóru) všímají. Tolik k vysvětlení svého nového avataru (Mi Band 3 pod 700,-Kč je dobrá cena na ČR).
Navíc dnes bonus ve formě nového FW od @majsi, dnes se prostě daří.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
ChipAndDeal
Top