RES Czech Resources Official supported MB4

Resources Version
88

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Teď řeším menší font v notifikacich, pro mé oči už to není to pravé ořechové 😒, s fw .44 byl náramek sice anglicky ale font byl větší. Po upgrade na .60 je v náramku cz ale notifikace jsou hůř čitelné. Máte to tak taky?
Áno tak je to od začiatku EN a CN používa väčší font ostatné jazyky sú s menším aby sa tam zmestila diakritika
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
MiFit 4.0.14, FW 1.0.7.60 na iOS. Náramek v angličtině, případně polštině (přepnutý v AmazTools). České znaky v notifikaci zlobí – při angličtině například místo ž je otazník ve čtverečku.

Vy, co vám funguje čeština, tušíte, co dělám špatně? Krom toho, že nemám Android? Lze to přepnout někde, o čem nevím? Doinstalovat? :)
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
1.0.7.60 má normální češtinu a tak by jsi to neměl přepínat na polštinu ... když tak vynutit češtinu, ale nejsem jablíčkář ...
 
Joined
Jan 6, 2019
Messages
1
Likes
0
Points
6
MiFit 4.0.14, FW 1.0.7.60 na iOS. Náramek v angličtině, případně polštině (přepnutý v AmazTools). České znaky v notifikaci zlobí – při angličtině například místo ž je otazník ve čtverečku.

Vy, co vám funguje čeština, tušíte, co dělám špatně? Krom toho, že nemám Android? Lze to přepnout někde, o čem nevím? Doinstalovat? :)
V nastaveniach,aplikacia Mi Fit a tam nastavit preferovany jazyk aplikacie na Cestinu a bude naramok v cestine 😊
 

Brbla

New member
Joined
May 2, 2019
Messages
13
Likes
4
Points
3
V nastaveniach,aplikacia Mi Fit a tam nastavit preferovany jazyk aplikacie na Cestinu a bude naramok v cestine 😊
Češtinu jsem tam měl. Po přepnutí na Angličtinu a zpět se náramek po chvíli počeštil. V AmazTools mám jazyk Default – pokud by s tím také někdo válčil. Díky!
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
Všimli jste si, že oficiální čeština má stejnou chybu jako všechny počeštěný resources odsud? Myslím teď konkrétně "podtržítko" pod zkratkou dne ÚT na hlavní obrazovce ;-) Jenom jestli si to odsud ti Číňani nesosli... ;-)
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
30
Likes
18
Points
13
Přesně tak, ÚT má drobnou vadu zobrazení. Nejspíše někdo místní na lokalizaci spolupracuje s Mi a kvůli NDA nemůže ani naznačit.
Ale to ÚT by bylo vhodné opravit :)
Jinak je oficiální čeština OK.
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
30
Likes
18
Points
13
Symbol "@" nefunguje, zobrazuje se nějaký asi čínský znak, viz obrázek:
 
Last edited:
Joined
Jul 14, 2018
Messages
30
Likes
8
Points
8
Hm, stále to blbci neopravili. Přeposílám si do hodinek maily a pak je to nepoužitelné. nemůžou prostě všichni používat UTF8
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Je i v oficiální. Mám iOS, kde modifikovaná verze neexistuje a položku Preferovaný jazyk v nastavení aplikace MiFit mám 😊
 
Joined
Jul 13, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
13
Je i v oficiální. Mám iOS, kde modifikovaná verze neexistuje a položku Preferovaný jazyk v nastavení aplikace MiFit mám 😊
Jenom jestli se nebavíme o dvou různých věcech... Jedna možnost je určit v MiFitu jazyk, ve kterém bude provozován náramek a druhá možnost může být určit si v MiFitu jazyk, ve kterém chci mít aplikaci MiFit ;-) Navzdory systémovému jazyku. To bývá i v aplikacích pro Android. Tu první možnost jsem v nemodifikované MiFit nikdy neviděl a nemám ji tam ani teď (byla v podnabídce "Settings" v nastavení náramku). A vlastně nevím, o kterou z těch možností Luko69 šlo...
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
@erpe78
Presne tak, ide mi o to, ci je mozne vnutit naramku iny jazyk, nez ako je nastaveny telefon. Ci teda moze byt naramok v CZ a zaroven telefon v SK na original MiFit, resp. ci je nutne pouzit modifikovanu. Predpokladam, ze musi byt modifikovana.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top