RES Persian/Farsi resources

Did you find any problems?

• Yes

Votes: 13 59.1%
  • No

Votes: 9 40.9%

• Total voters
    22
  • Poll closed .
Resources Version
96

NightWolf

Well-known member
سلام
برای آیفون هم راه حلی میگید؟اصلا راه حلی هست؟😅
Hi.
Looks like you can install custom resources using "Mi Band Master" or "AmazTools" app. But I don't know if they can change the language of your Mi Band 4 or not. Some people say that you can change the language of it using Mi Band Master.

سلام
روزخوش
امکانش هست اخرین فریمور رو هم اپلود کنید ک بتونیم در کنار ریسورسی ک اماده کردید استفاده کنیم؟

NightWolf

Well-known member
سلام لطفا اموزش نصب دانلود فایل رو بزارید نمیتونم پیدا کنم فایل رو:):)
سلام
اگر گوشی اندروید دارید وقتی روی لینک بزنید وارد اپلیکیشن گوگل درایو می شید. در غیر این صورت وارد سایت می شید. اونجا چند پوشه هست که اسم هر پوشه ورژن فایل ها هست. برای مثال جدیدترین نسخه 96 هست. وقتی وارد پوشه مد نظرتون بشید دو فایل در هر پوشه هست. یکی ریسورس هست و یکی دیگه فریمور. اگر لینک رو با اپلیکیشن گوگل درایو باز کردید کنار اسم فایل یه سه نقطه هست. اونو بزنید و بعد گزینه دانلود رو انتخاب کنید. با این کار فایل توی گوشیتون ذخیره میشه. اما اگه با کامپیوتر وارد لینک شده باشید یا اپلیکیشن گوگل درایو رو نداشته باشید باید روی هر فایل بزنید و بعد آیکون دانلود رو بزنید تا فایل دانلود بشه. البته اگر نسخه فریموری که انتخاب کردید با نسخه ای که روی می بندتون نصب هست یکی باشه می تونید فقط ریسورس رو دانلود و نصب کنید
هست .res یا .bin پسوند ریسورس

سلام
اگر گوشی اندروید دارید وقتی روی لینک بزنید وارد اپلیکیشن گوگل درایو می شید. در غیر این صورت وارد سایت می شید. اونجا چند پوشه هست که اسم هر پوشه ورژن فایل ها هست. برای مثال جدیدترین نسخه 96 هست. وقتی وارد پوشه مد نظرتون بشید دو فایل در هر پوشه هست. یکی ریسورس هست و یکی دیگه فریمور. اگر لینک رو با اپلیکیشن گوگل درایو باز کردید کنار اسم فایل یه سه نقطه هست. اونو بزنید و بعد گزینه دانلود رو انتخاب کنید. با این کار فایل توی گوشیتون ذخیره میشه. اما اگه با کامپیوتر وارد لینک شده باشید یا اپلیکیشن گوگل درایو رو نداشته باشید باید روی هر فایل بزنید و بعد آیکون دانلود رو بزنید تا فایل دانلود بشه. البته اگر نسخه فریموری که انتخاب کردید با نسخه ای که روی می بندتون نصب هست یکی باشه می تونید فقط ریسورس رو دانلود و نصب کنید
هست .res یا .bin پسوند ریسورس
سلام ورژن 96 منو انگلیسی و ناتیف فارسی نداره ؟

توی درایو لینکتون فقط
cinco_v96_perisan.res.bin

یکی هم ریسورس فارسیبه همراه ایموجی یونیکرن با هم نمیشه؟ من می فیت 4.5.0 ادیت شده رو هم نصب کردم
وهمچنین تم بعد ریسورس فارسی میشه زد یا باهم نمیشه ؟ من فارسی ناتیف + ایموجی + تم میخوام داشته باشم امکانش هست؟

ببخشید سوال زیاد شد امروز تصمیم گرفتم می بندم رو فارسی کنم ممنون از زحمات شما!​

NightWolf

Well-known member
سلام ورژن 96 منو انگلیسی و ناتیف فارسی نداره ؟

توی درایو لینکتون فقط
cinco_v96_perisan.res.bin

یکی هم ریسورس فارسیبه همراه ایموجی یونیکرن با هم نمیشه؟ من می فیت 4.5.0 ادیت شده رو هم نصب کردم
وهمچنین تم بعد ریسورس فارسی میشه زد یا باهم نمیشه ؟ من فارسی ناتیف + ایموجی + تم میخوام داشته باشم امکانش هست؟

ببخشید سوال زیاد شد امروز تصمیم گرفتم می بندم رو فارسی کنم ممنون از زحمات شما!​
چون کسی نگفته بود آمادش نکردم. فونت ایموجی رو می تونید استفاده کنید اما بین تم و فارسی ناتیف باید یکی رو انتخاب کنید. مگر اینکه فایل تم رو برای من بفرستید تا براتون فارسیش کنم

چون کسی نگفته بود آمادش نکردم. فونت ایموجی رو می تونید استفاده کنید اما بین تم و فارسی ناتیف باید یکی رو انتخاب کنید. مگر اینکه فایل تم رو برای من بفرستید تا براتون فارسیش کنم
امکانش هست منو انگلیش و ناتیف فارسی رو درست کنید ؟

تم هم همین تم یورک یونیکرن هست اگه بتونید این تم با ناتیف فارسی با منو انگلیسی درست کنید خیلی خیلی ممنون میشم.

York Resources | Mi Band 4 | v93 & v96 | GeekDoing

یک سوال دیگه من داداشمم هم می بند 5 گرفته میخواستم ببینم با همین پروسه میشه فارسیش کرد یا فرق داره؟​

NightWolf

Well-known member

تم هم همین تم یورک یونیکرن هست اگه بتونید این تم با ناتیف فارسی با منو انگلیسی درست کنید خیلی خیلی ممنون میشم.

یک سوال دیگه من داداشمم هم می بند 5 گرفته میخواستم ببینم با همین پروسه میشه فارسیش کرد یا فرق داره؟​
ان‌شاءالله فردا هردو رو آماده می کنم و تم رو براتون شخصی می فرستم
فایل های می بند ۵ متفاوت هست و چون هنوز زبان عربی رو نمیشه روش استفاده کرد خبری از زبان فارسی هم نخواهد بود تا زمانی که قابل دسترسی بشه

ان‌شاءالله فردا هردو رو آماده می کنم و تم رو براتون شخصی می فرستم
فایل های می بند ۵ متفاوت هست و چون هنوز زبان عربی رو نمیشه روش استفاده کرد خبری از زبان فارسی هم نخواهد بود تا زمانی که قابل دسترسی بشه

:love:(y)خیلی ممنون زحمت شد

از همینجا شخصی میفرستید یا ایمیل یاتلگرام بدم خدمتتون

ailow

New member
تا می فیت رو اجرا میکنم سریع فریمور رو جایگزین میکنه.چکار باید بکنم واسه این مشکل؟

NightWolf

Well-known member
تا می فیت رو اجرا میکنم سریع فریمور رو جایگزین میکنه.چکار باید بکنم واسه این مشکل؟
باید از می فیت تغییر داده شده استفاده کنید
می تونید اونو از اینجا دانلود کنید

سلام داداش آیا تاریخ خاصی برای عرضه زبان عربی اعلان شده؟ که بعدش شما فارسی بزنید @NightWolf

NightWolf

Well-known member
سلام داداش آیا تاریخ خاصی برای عرضه زبان عربی اعلان شده؟ که بعدش شما فارسی بزنید @NightWolf
سلام
خیر متاسفانه هنوز معلوم نیست. حتی شاید اصلا هیچوقت زبان عربی در دسترس نباشه

سلام
خیر متاسفانه هنوز معلوم نیست. حتی شاید اصلا هیچوقت زبان عربی در دسترس نباشه
ای بابا چه بد شد! کاش رو همون می بند۴ میموندم و جدید نمیگرفتم

سلام وقتتون بحیر
برای اسمارت واچ هایلو
Haylou ls01 Smartwatch
راهی هست بشه زبان فارسی اضافه کرد؟؟؟؟

NightWolf

Well-known member

فایل های فارسی سازی آپلود شد...:)

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

• Black

Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Members
211,820
Latest member