FW Mod Slovak Firmware

Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
prehodilo mi to datum naopak a v notifi mi synchronizuje ze posledna synchronizacia 11:20 a cas mam este len 11:10

vratil som spat predoslu verziu a ok.ten kalendar mi zato nestoji.super napad,ale na tomto displeji je to nepouzitelne podla mna.ale sto ludi sto chuti. :)
 
Last edited:

SORTY

New member
Joined
Nov 22, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Prosím poraďte mi. Vždy mi ukazuje pripojte k aplikácii pre aktualizáciu. Už som skúšal všetko čo som nasiel no vždy to isté. Som už zufaly :(
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Prosím poraďte mi. Vždy mi ukazuje pripojte k aplikácii pre aktualizáciu. Už som skúšal všetko čo som nasiel no vždy to isté. Som už zufaly :(
Akú verziu inštalujes? Instaloval si aj Res?
 

SORTY

New member
Joined
Nov 22, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Inštaloval som už asi všetky čo som našiel aj SK aj CZ. CZ sa mi podarilo nainštalovať fungoval a potom som skusil či už nepôjde aj SK a zasa som sa dostal na to isté...neviem fakt čo mám robiť už sa s tým hral asi 6hodin
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
A pre buducnost keď vynde nova verzia FW tak stačí stiahnuť odtiaľto modifikovaný mifit a ten si nainstaluje sk verziu sam, nič viac nepotrebujes
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ano, je to kvůli zobrazení... Zkoušeli jsme tam vypsat všechny čísla u dní, ale bylo to totálně nepřehledné..., nešlo to udělat jinak..., tak jsme vymysleli tuto "fičůrku" :)
 

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
MiFit 3.5.5.1 Beta
Pridavam sem upravenu Mifit v beta verzi, ktora ale funguje lepsie ako oficialna 3.5.4
upraví ako vždy v počasí namiesto spojenia do - až, a vložený posledný SK FW(ten istý čo v 3.5.4)
Zname chyby - ako vždy
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.5.1 - SK.apk
Ahojte, dnes mi prišli náramky, SK nahodená, teraz po pár hodinác som chcel prejsť z verzie MiFit 3.4.6 na 3.5.5.1 Beta. V starej verzii som sa prihlasoval Google účtom, to znamená, že tu to nefunguje vôbec? Dá sa s tým niečo robiť? Prihlasujete sa cez Mi účet?

V ktorej poslednej verzii funguje prihlásenie cez Google?

Ďakujem,
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte, dnes mi prišli náramky, SK nahodená, teraz po pár hodinác som chcel prejsť z verzie MiFit 3.4.6 na 3.5.5.1 Beta. V starej verzii som sa prihlasoval Google účtom, to znamená, že tu to nefunguje vôbec? Dá sa s tým niečo robiť? Prihlasujete sa cez Mi účet?

V ktorej poslednej verzii funguje prihlásenie cez Google?

Ďakujem,
Ono to nefunguje asi od 3.4.4, lebo magicalunicorn to tam pisal, ale dá sa prihlásiť len je to problematické a zrejme tak sa ti podarilo aj na 3.4.6 Navod
 

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Hej práve to pozerám... Díky, to je na prd, zaregistrovať sa cez Mi je niekedy tiež boj. ACh, idem sa s tým pohrať.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Hej práve to pozerám... Díky, to je na prd, zaregistrovať sa cez Mi je niekedy tiež boj. ACh, idem sa s tým pohrať.
Len keď menis účet tak data z Google účtu nebudeš mať na Xiaomi účtu, ja mam aj telefon xiaomi tak som nemal problem s účtom inde je stým boj
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Ahojte, dnes mi prišli náramky, SK nahodená, teraz po pár hodinác som chcel prejsť z verzie MiFit 3.4.6 na 3.5.5.1 Beta. V starej verzii som sa prihlasoval Google účtom, to znamená, že tu to nefunguje vôbec? Dá sa s tým niečo robiť? Prihlasujete sa cez Mi účet?

V ktorej poslednej verzii funguje prihlásenie cez Google?

Ďakujem,
Prihlasujete sa cez Mi účet? --- Ano pouze přes Mi učet a google nemusim vubec řešit :cool:
 

Misho

New member
Joined
Nov 23, 2018
Messages
13
Likes
1
Points
3
Len keď menis účet tak data z Google účtu nebudeš mať na Xiaomi účtu, ja mam aj telefon xiaomi tak som nemal problem s účtom inde je stým boj
Je mi to jasné, ale díky za odpoveď.

Podarilo sa mi prihlásiť cez google. Žiaľ musím to tak vždy robiť...

Inak appka funguje, plánujete nejaký fix na ten google login?

Napr. cez ten Mi account mi to proste nejde prihlásiť, zadávam správny login/pass (cez tel. číslo) a píše že nemám účet, da fuk...

Ešte jedna vec: všmil som si, že v appke ukazuje o hodinu menej čas pri synchronizácii (Napíše "Synchronizované xx:xx" a ten čas je o hod pozadu. Rovnako ak behám po grafe, hodiny sedia, ale o hodinu menej ukazuje pri posledne zaznamenanej hodnote na grafe. Snáď som to napísal zrozumiteľne.

Ďakujem, dobrá práca
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Je mi to jasné, ale díky za odpoveď.

Podarilo sa mi prihlásiť cez google. Žiaľ musím to tak vždy robiť...

Inak appka funguje, plánujete nejaký fix na ten google login?

Napr. cez ten Mi account mi to proste nejde prihlásiť, zadávam správny login/pass (cez tel. číslo) a píše že nemám účet, da fuk...

Ďakujem, dobrá práca
Aplikáciu upravuje magical unicorn ja tam len do upravím sk preklad a vložím sk FW, jeho sa treba spytat
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,865
Latest member
Kkllkkll
Top