FW Mod Slovak Firmware

Toffeeweb

New member
Joined
Dec 16, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravim. Neviem preco ale po naistalovani SK. Nefunguju notifikacie. Myslim tym nemam obalku na uvodnej obrazovke. Iba v oznameniach to vidim. Nezobrazuje mi ani cislo volajuceho na naramku. Appku mam Mifit z obchodplay.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravim. Neviem preco ale po naistalovani SK. Nefunguju notifikacie. Myslim tym nemam obalku na uvodnej obrazovke. Iba v oznameniach to vidim. Nezobrazuje mi ani cislo volajuceho na naramku. Appku mam Mifit z obchodplay.
Obálka na úvodnej stránke nieje, je to úprava od majsi pre CZ a SK verziu ale pre nový FW to ešte neupravil, meno volajuceho zobrazuje ak máš modifikovanu app alebo si dáš telefón do anglictiny
 

Ace13

New member
Joined
Dec 6, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahojte viete mi poradiť ako si pridám priateľa v mi fit IOS, vyhľadám ho odošlem pozvánku alebo mi pošlú pozvánku oni sle nič nikomu nepríde. Hmmm
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Notify nepouzivam, ale niekto tu pisal, ze vypol nieco ako "kontinualne meranie tepu", alebo nieco v tomto zmysle. Na MiFit vydrz cca tri tyzdne.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nechce sa mi verit, ze niekto bude vyrabat fejk naramku, ktory original je za dvacku, ale mozne je vsetko. Mozno su len vadne, ako dlho sa nabijaju ? Ktoru aplikaciu pouzivas ?
 
Joined
Nov 18, 2018
Messages
12
Likes
4
Points
8
Chcel by som vediet ci sa da nadstavit datum aby zobrazoval pod hodinami den a mesiac a nie naopak. A este jedna vec aktualizoval som Firmware a Res na troch telefonoch v aplikacii Notify Fitness for Mi Band mi ukazuje rozne verzie na ten isty naramok. Cez Doogee Mix 2 2.2.0.14 a v44, Nexus 4 2.2.0.14 a v46, Huawei P20 Lite 2.0.0.4 a RES ani neukaze. Skusal som to aj prehravat zvlast cez kazdy telefon rovnaky firmware a Res ale nic sa nezmenilo aj ked ukazovalo ze vsetko prepalilo v poriadku. Neviete cim to je? Je to zaujimave.
 

Borci

New member
Joined
Dec 26, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Ahojte nainštaloval som si sk verziu fw aj resources 2.2.0.14 všetko ôk, akurát mi nejde sparovat hodinky s mi fit ani notify&fitness. Neviete co stým?
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
39
Likes
5
Points
18
Ahojte nainštaloval som si sk verziu fw aj resources 2.2.0.14 všetko ôk, akurát mi nejde sparovat hodinky s mi fit ani notify&fitness. Neviete co stým?
Skús reštartovať telefón a potom sa znova pokús to spárovať.Malo by to fungovať
 

Kubec147

New member
Joined
Dec 21, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Čaute, viete mi niekto pomôcť ? Kúpil som Band 3 s čínskym softwarom snažím sa tam dať slovenčinu už asi 10 krát vždy mi zmení jazyk ale na náramku ptm len píše Pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu , aj keď sa do apk pripojím tak sa na náramku nič nezmení už zúfalý som 😣
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Čaute, viete mi niekto pomôcť ? Kúpil som Band 3 s čínskym softwarom snažím sa tam dať slovenčinu už asi 10 krát vždy mi zmení jazyk ale na náramku ptm len píše Pripojte sa k aplikácii pre aktualizáciu , aj keď sa do apk pripojím tak sa na náramku nič nezmení už zúfalý som 😣
musis nainstalovat po FW aj RES subor ktory ktomu FW patri su v jednom prispevku napr, tu
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top