FW Mod Slovak Firmware

Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Oni majú oficialnu mifit z obchod play preto nemajú meno volajuceho
aha , takze tato upravena apka ukazuje vsetkym tel volajuceho ? ja som si ju na zaciatku ztiahol do mobilu aj tie veci aby sk islo , 2 telefony vypisovali ze subor je poskodeny , nakonec som to nejako spustil , uz si nepamatam co mi to pri nabiehani na mi bende po slovensky napisalo a nejslo to nakoniec , skusal som to na 2mobiloch
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Menil som mobil, tak som nakukol aj sem, čo je nové. V starom mobile som všetko odpároval, vypol som mu aj BT. Do nového mobilu som dal iba Notify & Fitnes Pro. V nej som nahral nový FW SK_2_2_0_14_v2.fw (verzia bez NFC)

Po dokončení hlásil náramok klasický problém, že sa nevie pripojiť na aplikáciu, ale ignoroval som to a natlačil do neho aj Resources cez Notify. RES SK_v46_v2.res

V pohode to zbehlo, nerobte paniku, ignorujte hlásenie náramku. Náramok čaká na resources, preto tá hláška. Netreba Gatgetbridge, ani iné apky, len si to skomplikujete, keď bude 5 apiek šahať na náramok. Funguje aj priamo klik na súbor, bez spustenia apky Notify.

Notify&fitnes treba dobre nastaviť, inak nezobrazí volajúceho, nejde počasie, notifikácie píšu že si ich mám povoliť... Všetko je o správnom nastavení v notify.

Počasie mi nešlo správne, nezobrazovalo predpoveď, len otázniky. Tak som v menu nastavil polohu na tvrdo a vypol detekciu podľa GPS. V budove signál GPS nieje, tak to hlásilo problém. Teraz v pohode.
Vďaka za nový fw, dnes som ho vymenil za ten s prehodeným dátumom.

Link s popisom aktualizacie TU.

Prehodený dátum TU.

Veľká vďaka za novú verziu.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
FW 2.2.0.42 SK a MiFit 3.5.7

Mifit 3.5.7 obsahuje SK FW 2.2.0.42 pre MiBand 3(bez NFC), SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC) a SK RES v46
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.7-SK.apk

FW a RES sú preložene do SK, do SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC) som pridal podla majsiho, cele dni do počasia, baterku na hlavnú obrazovku a malo by byt fixnute aj zobrazenie D.M, povolených 16 notifikacii.
- Resetovať náramok na vyrobne nastavenia

SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v3.fw

SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res

Všetko robíte na vlastnú zodpovednosť

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie, pre jednoduchšie a rýchlejšie spracovanie označte zmeny farebne, alebo napíšte tu vo vlakne.
 

Attachments

Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
909
Likes
762
Points
103
FW 2.2.0.42 SK

FW a RES sú preložene do SK, do SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC) som pridal podla majsiho, cele dni do počasia, baterku na hlavnú obrazovku a malo by byt fixnute aj zobrazenie D.M.
- Resetovať náramok na vyrobne nastavenia

SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v2.fw

SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res

Všetko robíte na vlastnú zodpovednosť

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie.
Skvelá práca :D(y)
 
Joined
Jul 21, 2018
Messages
58
Likes
15
Points
8
Dátum je ok
Ikonku baterky nemám
Zmizla ikonka schranky z hlavnej obrazovky, aj ked si pošlem niečo, nezobrazi sa.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Upravena MiFit ukazuje meno volajuceho uplne v poriadku, mozno nemas povoleny pristup aplikacie ku kontaktom.
Pocasie zvykne po prvykrat nabehnut az po nejakom case - spravidla do jednej hodiny.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top