FW Mod Slovak Firmware

Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Som skúsil na redmi 4x a ten spodný hral, to je zvonenie aké má na hovor,
ked mala v tel mi fit z obchod play a dal som vyhladat telefon tak sa pustil taky alarmovy zvuk , v tel ma zena stale vypnute zvuky koli detom , teraz po instalnuti upravenej mi fit som zistil ze ma okrem vypnutych zvukoch este aj uplne stiahnuty zvuk zvonenia , tak preto telefon nevydal ziaden zvuk pri vyhladani cez mi band , teraz ide zvuk ako si pisal taky ako je nastavene zvonenie , uz vsetko funguje , dakujem
 

Bruno1510

New member
Joined
Jan 18, 2019
Messages
26
Likes
1
Points
3
Ahojte.Včera som kúpil synovi tento náramok. Prvé čo som hľadal bola slovenčina.A6 som sa dostal sem.Tak by som Vás chcel poprosiť o stručný návod ako na slovenčinu.Problém je hlavne v tom,že keď obdrží sms,tak má večšinou samé otázniky miesto písmen.Vopred ďakujem za radu a pomoc.
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Vyhľadať mobil sa dá aj cez Google službu, find my phone, ten dokáže zapnúť alarm aj v tichom režime. :)
🤣to ano len na to potrebujes dalsi mobil alebo comp , mobil hlada iba doma ked beha cely den za detmi tak zabudne kde ho nechala , aj teraz cez mi band ho vyhlada aj ked na mobile ma vypnute zvonenie , len zvuk zvonenia nesmie byt na minime
 
Joined
Dec 24, 2018
Messages
41
Likes
3
Points
8
Ahojte.Včera som kúpil synovi tento náramok. Prvé čo som hľadal bola slovenčina.A6 som sa dostal sem.Tak by som Vás chcel poprosiť o stručný návod ako na slovenčinu.Problém je hlavne v tom,že keď obdrží sms,tak má večšinou samé otázniky miesto písmen.Vopred ďakujem za radu a pomoc.
nazdar chod na stranu č. 58
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte.Včera som kúpil synovi tento náramok. Prvé čo som hľadal bola slovenčina.A6 som sa dostal sem.Tak by som Vás chcel poprosiť o stručný návod ako na slovenčinu.Problém je hlavne v tom,že keď obdrží sms,tak má večšinou samé otázniky miesto písmen.Vopred ďakujem za radu a pomoc.
Ak si ho ešte nesparoval, tak stačí nainštalovať upravený MiFit 3.5.7 Odtialto a SK nainstaluje sám, ak už bol sparovaný s oficiálnou MiFit tak inštalovať FW a Res z odkazu vysie cez Notify&Fitness Navod potom môžeš Notify odinstalovat
 
Joined
Jan 1, 2019
Messages
7
Likes
0
Points
1
FW 2.2.0.42 SK a MiFit 3.5.7

Mifit 3.5.7 obsahuje SK FW 2.2.0.42 pre MiBand 3(bez NFC), SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC) a SK RES v46
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.7-SK.apk

FW a RES sú preložene do SK, do SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC) som pridal podla majsiho, cele dni do počasia, baterku na hlavnú obrazovku a malo by byt fixnute aj zobrazenie D.M, povolených 16 notifikacii.
- Resetovať náramok na vyrobne nastavenia

SK FW 2.2.0.42 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_2_2_0_42_SK_v3.fw

SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res

Všetko robíte na vlastnú zodpovednosť

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie.
Update na v3 s povolenými 16 notifikáciami pre MB3(bez NFC).
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte.Tak som sa do toho pustil....zmazal normalny mifit a nahodil upraveny.Obnovil nastavenia miband,odpojil od BT,nainstaloval notifi&fitnes a tu je problem.Tam mibandy nevidi.Tak som teda spustil mifit kde som vytvoril mikonto a tam znova nahodil mibandy.A spustil sa update naramku.Cudujem sa,ale je v SK.lenze cez notifi stale nemozem nahodit resources,pretoze stale nevie najist bandy
Ja to robím tak ze odparujem Mb3 z mifit odistalujem a potom notify už nájde Mb3, v starších sa dalo mat ich spolu mať spolu mifit a Notify. Potom odinstalujem notify a nainstalujem mifit a sparujem.
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ano, mne sa taktiez osvedcil ten postup, ale ked Bruno pise, ze mu naramok ide v SK, tak potom ani res nepotrebuje.
 

Bruno1510

New member
Joined
Jan 18, 2019
Messages
26
Likes
1
Points
3
No...hned potom ako som napisal,ze to nejde,tak som skusil odinstalovat notifi a nahodit znova.Potom sa mi uz podarilo sparovat aj cez tu apku.Tak som nahral ten res.lenze prvy update SK siel cez mifit a dni som mal SK.Vsetko bolo sk.
Ten prispevok som sice zmazal,ale pozeram,ze Ste stihli odpovedat
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
No...hned potom ako som napisal,ze to nejde,tak som skusil odinstalovat notifi a nahodit znova.Potom sa mi uz podarilo sparovat aj cez tu apku.Tak som nahral ten res.lenze prvy update SK siel cez mifit a dni som mal SK.Vsetko bolo sk.
Ten prispevok som sice zmazal,ale pozeram,ze Ste stihli odpovedat
Ono dnes je Sobota a v sk a v PL je to rovnake Sob až zajtra by si videl rozdiel
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top