FW Mod Slovak Firmware

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Je to zaujimave, lebo u mna prebehla preinstalacia na 2.2.0.42 uplne bez problemov. Instaloval som modifikovanu MiFit a neskor cez Notify aj verziu 3 SK firmware.
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
36
Likes
3
Points
8
Je to zaujimave, lebo u mna prebehla preinstalacia na 2.2.0.42 uplne bez problemov. Instaloval som modifikovanu MiFit a neskor cez Notify aj verziu 3 SK firmware.
Predtym aj u mna vsetko bez problemov a teraz zrazu problemy
skusal som to uz aj predtym, mozem sa spytat, ze kde je prva verzia? lebo som mal tu staru upravenu aj s kalendarom
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Predtym aj u mna vsetko bez problemov a teraz zrazu problemy
skusal som to uz aj predtym, mozem sa spytat, ze kde je prva verzia? lebo som mal tu staru upravenu aj s kalendarom
Prvá 2.2.0.14 ci 2.2.0.42 ci Res v46 neviem ktorú prvú myslíš
 

Pendulum

New member
Joined
Jan 22, 2019
Messages
5
Likes
0
Points
1
Ahojte prosim vas stiahol som si do mi bandu3 firmver na slovencinu ...vsetko sa mi pekne nainstaluje a ked znova sparujem bandy s mifit v telefone automaticky mi zacne nahadzovat novy firmver ktory mi zase nahodi cinsitnu a neda sa mi to vypnut/zastavit nic...iba vypnut BT ...prosim ta porad co s tym mam ich iba 2 den takze nevoladam to dokonale...DAKUJEM za odpoved...PS:skusil som aj starsiu verziu Mi Fit naramok mam pripojeny v slovencine ale stale vypisuje: pripojte sa k aplikacii pre aktualiziaciu....teda ak tam nedam najnovsi FW naramok je nepouzitelny len ak v cinstine poradte prosim co s tym.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,864
Latest member
Franjex
Top