FW Mod Slovak Firmware

qwer4

New member
Joined
Jul 3, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
#81
Noo podla diskusie ten naramok asi stoji za p... !!!
Aby som stale niečo riesil ked daju novi SW ???
 

eddiee1

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
#82
Hello, I managed to get new firmware and resources 37. Finally, I can see time and date on display. Only the scrolling does not work on the display. I only see time and date. What is wrong?
 

MagicalUnicorn

Moderator
Staff member
Moderator
Developer
Joined
Jul 4, 2018
Messages
4,665
Likes
4,088
Points
248
#83
Hello, I managed to get new firmware and resources 37. Finally, I can see time and date on display. Only the scrolling does not work on the display. I only see time and date. What is wrong?
Unpair from GadgetBridge and pair with Mi Fit.
 

pukino

New member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
#85
Noo podla diskusie ten naramok asi stoji za p... !!!
Aby som stale niečo riesil ked daju novi SW ???
to vôbec nie... náramok je super, len zatiaľ v čínštine (aspoň ten môj, keďže som ho kupoval z číny) , ak to človeku nevadí, tak nemusí riešiť vôbec nič... mne však viac vyhovuje v slovenčine a keďže číňan čo kódi aplikáciu, slovensky asi veľmi nevie, tak si ju musím doinštalovávať manuálne... ale myslím si, že ak človek počká (tak ako som to spravil ja pri Mi Band 2) tak sa všetko doladí, pribudne slovenčina aj do oficiálnej aplikácie a bude po akýchkoľvek problémoch aj pri update... inak ten nový update s nočným módom je super :)
 

DalD

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#86
Pozdravujem, snažím sa zmeniť si jazyk na náramku Mi Band 3 ale aj po nainštalovaní či anglickej verzie alebo CZ tak mi stále píše čínske hakibaki. Pravdaže som neuvážene zaktualizoval firmware oficiálnej MiFit appky a už mi len pri nanovo nainštalovaných appkách vypisuje že môj soft je aktuálny. Dá sa spraviť nejaký factory reset na náramku aby som mohol zmeniť ten jazyk? Už som na hrane toho že celú tú čínsku srandu hodím do koša.
Postup že odpárovať náramok, vymazať starý MiFit app, nainštalovať upravenú verziu a spárovať náramok mi nezmení jazyk v náramku.
Ďakujem za radu.
 

Mildo

New member
Joined
Aug 24, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#88
Dobrý deň, po nainštalovaní slovenčiny mi prestal fungovať prechod medzi jednotlivými "oknami" viete niekto poradiť? Ďakujem.
 

ikojones

New member
Joined
Aug 24, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
#89
Ahoj, SK firmvér obsahuje ešte české preklady počasia. Môžem to editnúť, ak sa dostanem k nejakému XML alebo v čom sú texty uložené.
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#91
Nahodeny novy MiFit, tiez GadgetBridge, potom SK FW a po nom aj resources. Vsetko ide ako ma, len to pocasie stale otazniky, funguje niekomu aj pocasie v slovencine?
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
#92
Nahodeny novy MiFit, tiez GadgetBridge, potom SK FW a po nom aj resources. Vsetko ide ako ma, len to pocasie stale otazniky, funguje niekomu aj pocasie v slovencine?
Pouzivam Mi Band Notify - PRO verziu. v nej su moznosti vyberu poskytovatela pocasia, preklady , interval aktualizacie atd...
 
Last edited:
Joined
Aug 21, 2018
Messages
7
Likes
0
Points
1
#93
hladal som Mi band notify v GPlay a naslo mi len Notify and Fitness for Miband, to je to? Kolko stoji PRO verzia? A kedze pouzivas toto, MiBand nepouzivas vobec na nejaku synchro?
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
#94
hladal som Mi band notify v GPlay a naslo mi len Notify and Fitness for Miband, to je to? Kolko stoji PRO verzia? A kedze pouzivas toto, MiBand nepouzivas vobec na nejaku synchro?
Áno, to je správne, v google play sa aplikácia volá Notify and Fitness for Miband.
PRO verzia stoji 2.89 EUR
dodatok na synchronizáciu tréningov do aplikácií ako Strava, RunKeeper, Google Fit... stojí cca 1.99 EUR
Aplikáciu MiFit už nepoužívam. Aplikácia Notify ju nahrádza.

Na prvý pohľad je zložitá s veľkým množstvom nastavení.
Ale je to preto, že umožňuje naozaj veľa kustomizácií.
treba to postupne ponastavovať podľa vlastnej potreby.

tu je par screenov:
 

Gabica

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#95
Vie mi niekto poradit v postupe nahrania slov.verzie?Nainstaloval som Mi Fit 3.4.6.8 sparovane s naramkom,zapnuta viditelnost,nainstal.som Gadgetbridge 0.29.1,ale tento sa nechce sparovat,jednoducho naramok nenajde.Skusil som 50x,ale nic ani po restarte.Vedel by mi niekto poradit ?Dik.
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
#96
Vie mi niekto poradit v postupe nahrania slov.verzie?Nainstaloval som Mi Fit 3.4.6.8 sparovane s naramkom,zapnuta viditelnost,nainstal.som Gadgetbridge 0.29.1,ale tento sa nechce sparovat,jednoducho naramok nenajde.Skusil som 50x,ale nic ani po restarte.Vedel by mi niekto poradit ?Dik.
Nainštaluj si z google play aplikaciu Notify and Fitness for Miband.
stiahni si posledny slovensky firmware
stiahni si aktualne resources
v Notify klikni vpravo hore na nastavenia, záložka nástroje, aktualizuj firmware
vyber custom firmware, nahraj firmware, nasledne nahraj resources
hotovo

 

Gabica

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
#97
Dakujem za radu.Uz som sa aspon pohol.Len neviem,odkial by som si mal stiahnut aktualne resources.Firmware mam.Dakujem.
 
Joined
Aug 11, 2018
Messages
15
Likes
9
Points
13
#98

Gabica

New member
Joined
Aug 23, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1

qwer4

New member
Joined
Jul 3, 2018
Messages
8
Likes
2
Points
3
Áno, to je správne, v google play sa aplikácia volá Notify and Fitness for Miband.
PRO verzia stoji 2.89 EUR
dodatok na synchronizáciu tréningov do aplikácií ako Strava, RunKeeper, Google Fit... stojí cca 1.99 EUR
Aplikáciu MiFit už nepoužívam. Aplikácia Notify ju nahrádza.

Na prvý pohľad je zložitá s veľkým množstvom nastavení.
Ale je to preto, že umožňuje naozaj veľa kustomizácií.
treba to postupne ponastavovať podľa vlastnej potreby.

tu je par screenov:
View attachment 1124 View attachment 1125 View attachment 1126 View attachment 1127 View attachment 1128 View attachment 1129
Nazdar. Aj ti ukazuje meno volajuceho? Lebo mne nie. Mam pro verziu.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,866
Latest member
111122223333
Top