RES Slovak Resources v96 MB4

Resources Version
96

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím. Neviete kedy býva zapnutý server na aktualizáciu náramku? Nahodil som aktualizovaný Mifit ale náramok mi ostal na staršej verzii. Aktualizácie mám povolené. Ďakujem. Nechce sa mi znova nahrávať sk res.
Skôr na vyžiadanie, takže je teraz online
 

matov

New member
Joined
Sep 28, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Zdravim, dnes som urobil manualny update Mi Band 4 na SK RES v92 cez Notify & Fitness. Po update stala svieti na hodinkach v SK pripojte sa k Mi Fit. V telefone mam custom Mi Fit 4.0.17 a hodinky su s nim spojené. Poradi niekto co dalej? Dakujem
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravim, dnes som urobil manualny update Mi Band 4 na SK RES v92 cez Notify & Fitness. Po update stala svieti na hodinkach v SK pripojte sa k Mi Fit. V telefone mam custom Mi Fit 4.0.17 a hodinky su s nim spojené. Poradi niekto co dalej? Dakujem
To pise ked k FW nepasuje verzia RES, ak si mal 1.0.9.48 tak treba res 93, ta tu este neni, ale mozes skusit nainstalovat starsi FW odtialto, tak isto ako si manualne instaloval res
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ahojte priatelia, dúfam, ze som v dobrom vlákne... Konečne sa mi naskytla možnosť, vyskúšať pri MB4 režim plávania. Ale jedine, co mi počítalo, bol čas. Viete mi poradiť, kde robím chybu? Používam modifikovaný mi fit 4.0.17 a slovenčinu. Vďaka.
 
Last edited:

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahojte priatelia, dúfam, ze som v dobrom vlákne... Konečne sa mi naskytla možnosť, vyskúšať pri MB4 režim plávania. Ale jedine, co mi počítalo, bol čas. Viete mi poradiť, kde robím chybu? Používam modifikovaný mi fit 4.0.17 a slovenčinu. Vďaka. View attachment 10769
Ja som plávanie použil naposledy niekedy minuli rok, skúšal som teraz n sucho mávať z rukami, a ukazovalo mi údaje, skús to zopár razí tiež takto na sucho plávať, a pri ostatných športoch to ide normálne?
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Ahoj vsetkym, funguje este na custom MiFit online aktualizacia oficialneho firmveru ? Stale mam .42 a novsiu mi neponukne. Diky.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ahoj vsetkym, funguje este na custom MiFit online aktualizacia oficialneho firmveru ? Stale mam .42 a novsiu mi neponukne. Diky.
Server bude online až niekedy cez tyzden, ďalší víkend po vydaní novšej MiFit, takže ani nemohlo nájsť novšiu,
 
Joined
Dec 7, 2018
Messages
39
Likes
7
Points
18
Otázka na používateľov aplikácie Notify & Fitness. Ako si aktualizujete Firmware náramku keď vyjde nová aktualizácia? Ja som zatiaľ vždy nainštaloval Mi Fit a odinštaloval... Nie je jednoduchšia cesta? :D Naposledy mi to porobilo celkom šarapatu keď som spätne inštaloval N&F. Ideálne keby som vedel niekde stiahnuť súbor a nahodiť ho cez N&F rovnako ako to robím s RES súborom. Vďaka
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Otázka na používateľov aplikácie Notify & Fitness. Ako si aktualizujete Firmware náramku keď vyjde nová aktualizácia? Ja som zatiaľ vždy nainštaloval Mi Fit a odinštaloval... Nie je jednoduchšia cesta? :D Naposledy mi to porobilo celkom šarapatu keď som spätne inštaloval N&F. Ideálne keby som vedel niekde stiahnuť súbor a nahodiť ho cez N&F rovnako ako to robím s RES súborom. Vďaka
Tu sú všetky oficiálne FW a Res
 

riri147

New member
Joined
Dec 30, 2018
Messages
13
Likes
0
Points
1
Ja som plávanie použil naposledy niekedy minuli rok, skúšal som teraz n sucho mávať z rukami, a ukazovalo mi údaje, skús to zopár razí tiež takto na sucho plávať, a pri ostatných športoch to ide normálne?

S ostatnými športami nebol problém. Plávanie Nešlo ani na sucho, nakoniec som sa potrápila s aktualizáciou jednak mifit, jednak FW aj res, ale slovenčina mi nechcela naskočiť aj keď som mala presne všetko vo verzii podľa návodu. Stále písalo aktualizujte náramok... Nemala som už na to nervy, Tak to mam momentálne v češtine a už to ide správne. Avšak všimla som si jednu nedomyslenú vec - keď má človek zapnutý mód plávania, počíta mu aj kroky. V polke bazéna som splnila denný cieľ... Really? :D
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,820
Latest member
careylui
Top