FW Mod Czech Firmware

Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Jak to vypada s novym fw 1.6.0.16 cz? Kolik % jeste chybi prekladu? Pomalu premyslim ze si ho zacnu prekladat sam :D vzdy jse meli update mezi prvnima jazykama a ted nic...
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
K náramku používám aplikaci Mi Band Notify 6.10.5 verzi Pro(nastavení počasí je přehledné) jak zapnu Wi-Fi hned naskočí aktuální teplota...
 

tittan

New member
Joined
Aug 3, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
K náramku používám aplikaci Mi Band Notify 6.10.5 verzi Pro(nastavení počasí je přehledné) jak zapnu Wi-Fi hned naskočí aktuální teplota...
Tak tahle appka je fakt zajímavá, aktuální teplotu mi to tedy již ukazuje, ale zase mi to rozhodilo pořadí menu a počasí je napůl česky a napůl anglicky :-ú --- aktuální 7°C a pod tím sunny :) ale jako ok, s tím sem schopnej žít :) díky.

Ty používáš jenom tohle? Nebo dohromady s mi fit?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
HexEd.it - Browser-based Online Hex Editing
Jsi odvážný ;), snad si MB3 nebrikneš :).
Ono nejde ani tak o překlad těch textových položek na náramku, ale o to, aby ten FW češtinu (české znaky) podporoval...
Když nastaví na tvrdo výchozí jazyk polštinu a tu pak přeloží, tak bude. Jinak kdo tohle dělá, musí počítat s tím, že si ho může briknout. Takže minimálně jeden kus náhradní na pokusy :)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Když nastaví na tvrdo výchozí jazyk polštinu a tu pak přeloží, tak bude. Jinak kdo tohle dělá, musí počítat s tím, že si ho může briknout. Takže minimálně jeden kus náhradní na pokusy :)
Preto som to nechal tak aj keď ma to láka a nie je to až také ťažké ale bojím sa ze Mi band by šiel do koša
 
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
HexEd.it - Browser-based Online Hex Editing
Jsi odvážný ;), snad si MB3 nebrikneš :).
Ono nejde ani tak o překlad těch textových položek na náramku, ale o to, aby ten FW češtinu (české znaky) podporoval...
Nevim jak u naramku a jeho fw ale pokud napriklad prekladate webovky jde pouze o kodovani znaku napr. UTF-8 apod....
Jeste me napada co skusit ten editor pro miband2?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nevim jak u naramku a jeho fw ale pokud napriklad prekladate webovky jde pouze o kodovani znaku napr. UTF-8 apod....
Jeste me napada co skusit ten editor pro miband2?
Editor FW pro MB2 ... - mohu poprosit odkaz?
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Nevim jak u naramku a jeho fw ale pokud napriklad prekladate webovky jde pouze o kodovani znaku napr. UTF-8 apod....
Jeste me napada co skusit ten editor pro miband2?
Jo kódování musí být UTF-8, ale to je jediné, co je společné s úpravou webovek a FW :) Bohužel Editor pro miband2 se mě nepodařilo najít, odkazy ke stažení co jsem našel už neexistují.

Jinak zde si můžete počíst, jak se takový FW upravuje :)

Firmware Français pour le Xiaomi Mi Band 3 - Ludovic Scribe

Jo a existuje už beta FW 1.6.0.19 a používá Resources v41, jaké jsou změny to jsem zatím nedohledal. Nicméně v náramku této verze žádné změny nepozoruji. Tento FW obsahuje Mi Fit v3.4.7.107
 
Last edited:
Joined
Jul 16, 2018
Messages
18
Likes
9
Points
8
Jo kódování musí být UTF-8, ale to je jediné, co je společné s úpravou webovek a FW :) Bohužel Editor pro miband2 se mě nepodařilo najít, odkazy ke stažení co jsem našel už neexistují.

Jinak zde si můžete počíst, jak se takový FW upravuje :)

Firmware Français pour le Xiaomi Mi Band 3 - Ludovic Scribe

Jo a existuje už beta FW 1.6.0.19 a používá Resources v41, jaké jsou změny to jsem zatím nedohledal. Nicméně v náramku této verze žádné změny nepozoruji. Tento FW obsahuje Mi Fit v3.4.7.107
Chvilka hledani a neco sem nasel :p
MiFirmwareEditor.exe
 

mirek163

New member
Joined
Aug 31, 2018
Messages
1
Likes
1
Points
3
Pokud někdo udělá nový firmware funkční byl bych rád , kdyby ho sem třeba postnul nebo aspon poslal do mých zpráv :D Velmi bych si toho cenil
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Chvilka hledani a neco sem nasel :p
MiFirmwareEditor.exe
Piškvorky :eek::)
V tomhle to nedám, to raději v nějakém HEX editoru. Prosím, nemáte někdo staženou verzi FW 1.3.0.2 CZ (pls - někam upnout, a kdyby byla i stejná verze v ENG..., tak by to byl luxus). Docela by se hodila, chvíli jsem ji používal..., ale tady na fóru ji nemohu dohledat. Možná by se z ní nechalo něco vyčíst... ;).
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Tak tahle appka je fakt zajímavá, aktuální teplotu mi to tedy již ukazuje, ale zase mi to rozhodilo pořadí menu a počasí je napůl česky a napůl anglicky :-ú --- aktuální 7°C a pod tím sunny :) ale jako ok, s tím sem schopnej žít :) díky.

Ty používáš jenom tohle? Nebo dohromady s mi fit?
Používám jen Mi Band Notify 6.10.5 verzi Pro a v nastavení počasí mám zatržené (přeložit informace o počasí do vašeho jazyka) a mám to komplet česky včetně diakritiky
 
Last edited:

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
After updating my firmware to 1.5.0.2 there was current temperature feature, but now it's gone. How to set it back? It was such a useful feature
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,547
Members
211,870
Latest member
egodwe
Top