FW Mod Czech Firmware

Petrriha

New member
Joined
Sep 26, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdar bando,
Koupil jsem mladý z vlastní iniciativy mb3, ačkoliv byla spokojená s mb2 ...
No a ted velky problém, neustale se odhlasuje od mi fit a uz se neprihlasi zpet. Takze pro dobrotu na zebrotu jsem ted ten spatnej...
Zkousel jsem cestinu, sla jen 1.3.0.8.
1.5.0.2 jsem vybec nerozchodil... Naramek se v mobilu vubec nechytal, vratil jsem aj, porad nic...
Mobil ma xiaomi 3s a mb3 global
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
After updating my firmware to 1.5.0.2 there was current temperature feature, but now it's gone. How to set it back? It was such a useful feature
The current temperature is displayed only when you are online on the internet (data / wi-fi) and my band 3 is connected to the mobile via Bluetooth.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
28
Likes
8
Points
8
Ahoj,od vcera mi MiBand 3 s cz FW 1.5.0.2 a app 3.4.6 oboji z geekdoing mi najednou zacal u mailu jako odesilatele zobrazovat nahodne kontakty /napr. mail z tomtop -text mailu se mi zobrazi jako mail od xxx-text mailu/
setkal se s tim nekdo dalsi?nebo jsem v tomto osamocen?

Hi,from yesterday my MiBand 3 with 1.5.0.2 czech fw and MiFit 3.4.6 app from here start showing me as mailsender showing mi a random contact from my list /for example: tomtop - text is delivered as mail from Karl - text /
Anyone facing this or am I alone in this?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
No neviem ci je úplne hotovo Kiril asi ani nezačal s novým firmwarom lebo keď som to prechádzal tak tam chyba ta nova položka Exercise(cvičenie)
 
Last edited:

yazcz

Member
Contributor
Joined
Jun 28, 2018
Messages
12
Likes
3
Points
8
No neviem ci je úplne hotovo Kiril asi ani nezačal s novým firmwarom lebo keď som to prechádzal tak tam chyba ta nova položka Exercise(cvičenie)
Dle mého nová verze firmwaru vyšla v několika jazycích už rovnou, proto se už česká verze nového firmware nejspíš neobjeví, dokud jí samo xiaomi neuvolní. Dle jejich vyjádření by měla čeština oficiálně taky vyjít. Nezbývá než čekat.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dle mého nová verze firmwaru vyšla v několika jazycích už rovnou, proto se už česká verze nového firmware nejspíš neobjeví, dokud jí samo xiaomi neuvolní. Dle jejich vyjádření by měla čeština oficiálně taky vyjít. Nezbývá než čekat.
Vyjádření, že vyjde CZE verze je někde ofiko? Nechá se to najít na netu?
 
Joined
Sep 24, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
6
Zdravím,
asi se zeptám hodně hloupě, ale co je to to "Resources"? A kam a jak ho mám nahrát? Firmware jde do náramku a Mi Fit do mobilu, to je jasné. A poradí mi někdo, jaký firmware použít, aby se mi zobrazovalo jméno volajícího, nemusí být ani v češtině.
Děkuji.
 

yazcz

Member
Contributor
Joined
Jun 28, 2018
Messages
12
Likes
3
Points
8
Vyjádření, že vyjde CZE verze je někde ofiko? Nechá se to najít na netu?
Ptal jsem se přímo xiaomi přes jejich fb profil. Odpověď mi přišla 31. srpna.

"Dobrý den, oficiální čeština dostupná bude, avšak je to otázkou měsíců, aktuálně do konce měsíce dorazí plánovaná čeština pro modely Amazfit Cor a Bip. Další aktualizace záleží na výrobci. "

Edit: Podobně to bylo i s předchozí verzí mi band 2, že češtinu nakonec taky vypustili na svět.
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Tak to je super zpráva, už jsem si chtěl koupit učebnici Assembleru ;):). Kdo chce jet s poslední verzí FW, tak si může dát AJ verzi (angličtinu dává každý a mobil může mít v CZ, diakritika se nechá řešit ořezem - podporuje Notify i Tools). Tak zkusíme vydržet... :sleep:, nebo se třeba Kirill slituje :)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,864
Latest member
Franjex
Top