FW Mod Czech Firmware

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Mám origo 1.6.0.16. Měl jsem 1.5.0.2 v CZ, spokojenost až na ang.počasí.
Tel mám v cz, počasí mám ang. Nikdy jsem čaj neměl.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Je tento upraveny MF funkcny aj pre telefon v SK a MB3 v ENG ?
Thx
Ne, nefunguje to pro SK :) (právě jsem zkoušel přepnout mobil do SK).
Pokud chceš využít postup - viz. #383, musíš mít upravenou MF tak, jak jsem to udělal já... Chceš upravit MF pro SK nebo je zde dobře udělaný návod (How to make weather notifications in Mi Band 3 in your language | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing) a můžeš si pohrát sám, určitě to zvládneš, není to těžké... ;)
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám origo 1.6.0.16. Měl jsem 1.5.0.2 v CZ, spokojenost až na ang.počasí.
Tel mám v cz, počasí mám ang. Nikdy jsem čaj neměl.
FW 1.5.0.2 CZ mi zkracoval dlouhé SMS tak, že vždy v přechodu na další část SMS (na MB3) chybělo cca 4 až 5 písmen. Pokud bys použil k tomutu FW upravenou MF tady z fóra, chodilo by ti počasí v CZ včetně diakritiky (používal jsem MF 3.4.6.8 - Mi Fit 3.4.6.8 | Apps | GeekDoing)

FW 1.6.0.16 ENG nezkracuje... Pokud máš TLF i MF v CZ a vše na náramkku v ENG, tak dále nic nemusís řešit. U mne to takto nastavit nešlo... :(, tak jsem si musel trochu pomoct... ;):)
 

Ivko

New member
Joined
Aug 7, 2018
Messages
15
Likes
0
Points
1

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Ahoj, přemýšlím, že vyzkouším tu upravenou verzi MF. Mám jen jeden dotaz. MB3 mám nejnovější čínský fw i se zdroji. Musím znovu nahrát zdroj nebo stačí už jen ten anglický fw a zdroj můžu nechat současný? Děkuji
 

mattenko

New member
Joined
Sep 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
zrusil som parovanie a zacal znovu parovat...zacne sa to aktualizovat a mam znova cinstinu??? nejake napady pls?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ahoj, přemýšlím, že vyzkouším tu upravenou verzi MF. Mám jen jeden dotaz. MB3 mám nejnovější čínský fw i se zdroji. Musím znovu nahrát zdroj nebo stačí už jen ten anglický fw a zdroj můžu nechat současný? Děkuji
Ahoj, nejnovější CN firmware na MB3 je zavádějící (nepřesné)... - je třeba se podívat na skutečné označení FW. Aplikace MF zobrazuje číslo FW v náramku. Nevím, jakou aplikaci v mobilu používáš ty..., ale je pravděpodobné, že to dohledáš i v Notify, Tools (určitě umí zobrazit verzi FW v MB3)... Pokud máš v menu na MB3 panáčka s činkou, tak jedeš na 1.6.X.X a zdroje budeš mít v40, tak ti bude stačit natáhnout jen FW 1.6.0.16 ENG a instalovat upravenou MF.
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Děkuji, jo, měl jsem tam panáčka s činkou :) Používal jsem aktuální aplikaci MF z GP, tak jsem předpokládal, že mám vše nejnovější.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Děkuji, jo, měl jsem tam panáčka s činkou :) Používal jsem aktuální aplikaci MF z GP, tak jsem předpokládal, že mám vše nejnovější.
OK, tak jen FW 1.6.0.16 ENG (tady z fóra) - viz. třeba odkaz z mého příspěvku a MF (modifikovanou).
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Narazil jsem na jeden problém... Nejsem schopen nahrát ten upravený fw do náramku. I když nainstaluji gadget bridge do telefonu (Samsung Galaxy S8+), tak nemůžu spustit ten soubor *.fw - stále mi to píše, že nemám žádné aplikace, kterou bych to mohl otevřít... :( A otevvírá mi to Gp abych nějakou nainstaloval - ani si nemůžu ručně vybrat žádnou aplikaci

//tak se mi to povedlo až s jiným souborovým manažerem, ten samsungácký je na tohle nepoužitelný... Teď nahrávám upravený fw, snad bude vše OK.
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
JJ, můj souborový manažer (originál od Samsungu, tel. A8 - 2018) ho taktéž neviděl. Použil jsem Total Commander a vše běželo... :). Nezapomeň po nahrání FW odpárovat z Gadgetbridge... (po nahrání FW chvíli počkat, než se náramek rozběhne - je tam chvilka, kdy se musí restartovat...).
 

Cdrom332

New member
Joined
Sep 2, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Dobrý den
Proč se mi náramek stále chce aktualizovat, když do něho nahraji češtinu. Nechám náramek auktualizovat a poté nahraji češtinu, přes Gadgetbridge (Mili_wuhan_1.5.0.2_Czech_GeekDoing_23.08.18.fw), vše se nahraje v pořádku. Rozjedu Mi Fit a znovu se zpustí aktualizace na anglickou verzi. Jak mohu té anglické aktualizaci zabránit? A ještě k tomu se mi po té automatické aktualizaci nechce náramek připojit. V menu jsem se díval, je tam jen v nastavavení zkontrolovat aktualizace. Nedá se to deaktivovat. Díky za odpověď.

Hello
Why is my bracelet still updating when I upload it to Czech? I leave the bracelet to auctalize and then I'm playing Czech, through Gadgetbridge (Mili_wuhan_1.5.0.2_Czech_GeekDoing_23.08.18.fw), everything will be all right. I'm running Mi Fit and I'm going back to the English version. How can I prevent this English update? And after that automatic update I do not want to attach the bracelet. I checked in the menu, there is only a check in the setup to check the updates. It can not be deactivated. Thanks for the reply.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Dobrý den
Proč se mi náramek stále chce aktualizovat, když do něho nahraji češtinu. Nechám náramek auktualizovat a poté nahraji češtinu, přes Gadgetbridge (Mili_wuhan_1.5.0.2_Czech_GeekDoing_23.08.18.fw), vše se nahraje v pořádku. Rozjedu Mi Fit a znovu se zpustí aktualizace na anglickou verzi. Jak mohu té anglické aktualizaci zabránit? A ještě k tomu se mi po té automatické aktualizaci nechce náramek připojit. V menu jsem se díval, je tam jen v nastavavení zkontrolovat aktualizace. Nedá se to deaktivovat. Díky za odpověď.
Použij modifikovsnou Mi Fit 3.4.6.8, tady z tohoto fóra. Neměla by provádět aktualizaci a je určena pro tento FW. Pravděpodobně používáš Mi Fit z GP a to je právě ten problém.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Pro jakou verzi Mi Fit je momentálně k dispozici čeština má Mi Band 3?
Zde jsou odkazy na upravené Mi Fit. Když rozklikneš jednotlivé verze, je tam vždy uvedeno, pro jaký FW jsou určeny. Poslední FW v CZ je 1.5.0.2 - viz. první strana tohoto vlákna.
 

tittan

New member
Joined
Aug 3, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Dotaz - po instalaci 1.5.0.2 jsem si všiml že počasí mi ukazovalo stav - aktuální a byla tam aktuální teplota a pod ní teplota max/min jak to je u ostatních dnů. Toto zobrazení se ale po několika hodinách změnilo na standardní dnes - max/min. aktuální už tam tedy zase není...nechápu ? Jak tam dostat tu aktuální hodnotu?
je fakt že jsem změnil automatické město na manuální, ale ikdyž jsem to vrátil na automatické tak se to už nijak neprojevilo...
P.S. stejné chování jsem pozoroval na dvou náramcích, úplně stejný postup.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,863
Latest member
ftaka2
Top