FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nevím, jak náročné by to bylo na baterku a při chůzi po silnici náramek směřuje bokem do silnice..., ale šlo by doplnit o 25 cm gumičky a máš z toho čelovku :D:D:D:D:D
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
len sa trocha bojim toho že sa lcd zhasne. trebalo by najst miesto kde sa rusi casovac :) je niekedy lcd nonstop zapnuty? napriklad pri aktivite alebo stopkacb alebo inde aby som pozrel ako to je riesene
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
len sa trocha bojim toho že sa lcd zhasne. trebalo by najst miesto kde sa rusi casovac :) je niekedy lcd nonstop zapnuty? napriklad pri aktivite alebo stopkacb alebo inde aby som pozrel ako to je riesene
Pouze aktualizace... až do jejího skončení a při stopování svítí... Při nabíjení baterie se vypíná...
 
Last edited:

metaathron

New member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
23
Likes
22
Points
3
Thanks everyone for their great job. New thread with all modifications would be highly appreciated.
I have a small request. Could you start adding build date to name of firmware files so everyone can see when the file was last modified? It's useful when you make some small corrections e.g. typing errors.

Díky všem za jejich skvělou práci. Nové vlákno se všemi modifikacemi by bylo fajn.
Mám jen malou prosbu. Mohli byste do jména firmwaru psát datum buildu, aby bylo hned jasné, kdy byl soubor naposledy upraven? To se týká hlavně situací, kdy autor opravuje nějaké chybky, treba "Čtcrtek." Díky moc.
 

Feryy

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
len sa trocha bojim toho že sa lcd zhasne. trebalo by najst miesto kde sa rusi casovac :) je niekedy lcd nonstop zapnuty? napriklad pri aktivite alebo stopkacb alebo inde aby som pozrel ako to je riesene
Když běží stopky taky to pořád svítí. Nezhasne. Tam by se dalo hledat.
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8

Dhaba

New member
Joined
Oct 19, 2018
Messages
8
Likes
4
Points
3
super prace s DIGI upravou. napadla me jedna vec, slo by udelat, aby vsechny cisla byly v DIGI podobe (stopky, vysledek srdecniho tepu, kroky...)?

super work with DIGI adjustments. One thing to do is to make sure that all numbers are in DIGI form (stopwatch, heartbeat result, steps ...)?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
super prace s DIGI upravou. napadla je jedna vec, slo by udelat, aby vsechny cisla byly v DIGI podobe (stopky, vysledek srdecniho tepu, kroky...)?

super work with DIGI adjustments. One thing to do is to make sure that all numbers are in DIGI form (stopwatch, heartbeat result, steps ...)?
ked prideme nato ako zmenit fonty tak je to mozne. dnes sa mi podarilo to ako tak rozparsovat ale este to ma dost daleko od niecoho pouzitelneho. Niektory to uz dokazali ale nemaju chut sa delit s ostatnymi takze si to musime odmakat sami :(

when it comes to changing fonts, that's possible. today I managed to break it apart, but it is far enough from someone to use. Some things have proven, but I do not like to delve with others so we have to take it off ourselves :(
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
super prace s DIGI upravou. napadla je jedna vec, slo by udelat, aby vsechny cisla byly v DIGI podobe (stopky, vysledek srdecniho tepu, kroky...)?

super work with DIGI adjustments. One thing to do is to make sure that all numbers are in DIGI form (stopwatch, heartbeat result, steps ...)?
Toto udělat úplně nelze, protože... například u stopek určuje tvar čísel soubor s fontem (*.ft), ale číslo u stopek, které je za desetinou čárkou je bráno z RES (obrázek z *.res). Na hlavním screenu je datum určováno souborem s fontem (*.ft), ale zkratky dnů za datem řešíme pomocí RES (obrázek z *.res), ikdyž to celé vypadá jako string, ale ve skutečnosti je to string+obrázek :). Ale určitě to jde udělat podobně..., přizpůsobit RES fontu (nebo upravit font, aby se podobal RES).

Tady na fóry je návod na úpravu zdrojů, je to jen hraní s obrázky, zkuste si vytvořit své zdroje..., má to určitá pravidla, ale těžké to není.
 

Dhaba

New member
Joined
Oct 19, 2018
Messages
8
Likes
4
Points
3
rikal jsem si, ze to je asi vec fontu. ale nevadi, treba se to casem povede. diky za tvoji praci :)

I thought it was probably a font thing. but do not mind, it will take time. thanks for your work :)
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
já sem ti jen zmenil animaci srdečního tepu v origo resources, ale postupně můžeme zkoušet a kombinovat na přání, je ale třeba napsat přesně co budeš chtít, nevím co přesně myslíš tím "krokomer se zarážky", dobré by bylo třeba i foto, nemám moc času sedět u pc, tak čím víc informací, tím líp;)

I have just changed the heartbeat animation in origo resources, but we can try and combine it on demand, but you have to write exactly what you want, I do not know what you mean by "croker with stoppers", good would be a photo, I do not have much time to sit with the pc, the more information, the better
digi-jpg.1977

Jak zde má u krokoměru ty čárky, tak to jsem chtěl u Pikachu, hned si to nahraji do MB3 a uvidím :)
Díky každopádně tak či tak :)

How is the comma in the pedometer here, I wanted it at Pikachu, I'll upload it to MB3 and I'll see :)
Either way thank you :)
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
digi-jpg.1977

Jak zde má u krokoměru ty čárky, tak to jsem chtěl u Pikachu, hned si to nahraji do MB3 a uvidím :) (obrázek byl vypůjčen)
Díky každopádně tak či tak :)

How is the comma in the pedometer here, I wanted it at Pikachu, I'll upload it to MB3 and I'll see :)
Either way thank you :)
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Diky vyvojarum za neustale zdokonalovani. Muzu mi na Vas prosbu? Slo by zudelat, kdyz podrzim na hlavni obrazovce dele tlacitko, aby to smazalo ty notifikace?

Ja jsem nebyl zvykly vzdy chodit do upozorneni a po kazde je mazat. Ted kdyz to neudelam, tak nevidim procenta baterie. Ja bych to hodne ocenil tuto funkci. Dost ny mi to ulehcilo praci s naramkem.

Dekuji.
 

Bokis

New member
Joined
Nov 2, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
1
Zdravím borci, mám Mi band 3 NFC (čínskou) a při pokusu instalace českého firmware přes gadgetbridge mi vždy vyskočí hláška přenos matadat firmvéru selhal, nějaké rady? Děkuji.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
ChipAndDeal
Top