FW Mod Czech Firmware

Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Strana 35 položka číslo 4. Příspěvek od MRMR. níže mám odkaz na post.....
Škoda že odkaz na stránku 35 atd. není dostupný, když tyto stránky člověk prohlíží na mobilu. Když dnes to většinou dělá každý :cry:
 

Jardys

New member
Joined
Aug 9, 2018
Messages
5
Likes
1
Points
3
Proč mám stále náramek v tomto uspořádání a né v takovém jako je tady od několika lidí foceno?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
lebo to co si videl na fotkach je screena 2 -minuty a hodiny vedla seba. ty mas screenu 1 alebo 3
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
mi band má 3 možnosti zobrazení, musíš na naramku do "více", "zobrazení" a prostřední vzhled
 

Jarosa

New member
Joined
Nov 4, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
mmm...mě by se například líbila integrace turn by turn navigačních pokynů na samostatné stránce, vždy by to hezky zavibrovalo před změnou směru, ukázalo šipečku a vzdálenost a tak ?

...anebo alespoň nějak do menu přidat spoušť fotoaparátu (mimo toho řešení kdy se to spouští tím vypínačem zvuku) ?

Jinak je ten náramek 100 procentní ?
Pro inspiraci navigace:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.re.mibandmaps
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Bude dobre, ak to bude mat aspon anglictinu, treba to vyskusat. Peniaze v GP vratia do nejakeho casu.
Ale celkom zaujimavy tip to je...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
vyzera to ako preposielanie notifikacii z google maps do naramku.
Přesně tak, vypadá to stejně a má to i stejnou ikonu...
Teď je otázka, k čemu se to nechá použít... Jestli to pracuje tak, že se musí na náramku po pěti notifikacích vše mazat a při tom řídit auto nebo kolo... (když přijde notifikace na náramek o něco málo později, tak je křižovatka za mnou....). Možná navigace při chůzi... Nejlepší by bylo vyzkoušet :) Kdyby se notifikace přepisovaly, tak by to bylo jiné kafíčko :) (ale přepsalo by to asi i SMS :().
 

Bost

New member
Joined
Jul 14, 2018
Messages
17
Likes
2
Points
3
Přesně tak, vypadá to stejně a má to i stejnou ikonu...
Teď je otázka, k čemu se to nechá použít... Jestli to pracuje tak, že se musí na náramku po pěti notifikacích vše mazat a při tom řídit auto nebo kolo... (když přijde notifikace na náramek o něco málo později, tak je křižovatka za mnou....). Možná navigace při chůzi... Nejlepší by bylo vyzkoušet :) Kdyby se notifikace přepisovaly, tak by to bylo jiné kafíčko :) (ale přepsalo by to asi i SMS :().
Možná by to chtělo nějak naprogramovat víc notifikací..
Ps: Pozor na angličtinu.. :-(

Maybe it would like to program some more notifications ..
Ps: Attention to English .. :-(
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,866
Latest member
111122223333
Top