FW Mod Czech Firmware

Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
Ahoj, hledal jsem v tomto vláknu, ale nenašel. Mám fw 1.8.0.0 s zobrazením baterky. Jak na zobrazení jména volajícího při příchozím hovoru, prosím? Já tam mám pouze Příchozí hovor. Díky za radu
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Něměl jsem, zapnul jsem, ale stále vidím jen symbol sluchátka a text "dlouhým stiskem ukončíte hovor"
A pouzivas upravenu MiFit lebo z Google play to ide len s podporovanymi jazykmi co CZ neni
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
A pouzivas upravenu MiFit lebo z Google play to ide len s podporovanymi jazykmi co CZ neni
používám origo mi fit z GP, do upravených verzí mi nejde se přihlásit, ani do jedné (ani google ani xiaomi účtem). Syn má global verzi náramku s origo ENG fw a také se mu tam jména nezobrazují, i když má povolení na Kontakty i telefon.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
používám origo mi fit z GP, do upravených verzí mi nejde se přihlásit, ani do jedné (ani google ani xiaomi účtem). Syn má global verzi náramku s origo ENG fw a také se mu tam jména nezobrazují, i když má povolení na Kontakty i telefon.
Ale podporovany jazyk musi byt nastaveny v telefone, keby si dal syn telefon do AJ tak mu tam zobrazi kdo vola
 
Joined
Oct 25, 2018
Messages
14
Likes
9
Points
3
Ale podporovany jazyk musi byt nastaveny v telefone, keby si dal syn telefon do AJ tak mu tam zobrazi kdo vola
ok, to je ok. Já ale nainstaluji upravenou Mi Fit z tohoto vlákna (jakoukoli) a prostě se do ni nepřihlásím. Píše to "ještě chvilku" a tak se to sekne a nic se neděje. Do Mi Fit z GP se přihlásím okamžitě. Mám Samsung Galaxy A3 2017, Android 8 Oreo.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
ok, to je ok. Já ale nainstaluji upravenou Mi Fit z tohoto vlákna (jakoukoli) a prostě se do ni nepřihlásím. Píše to "ještě chvilku" a tak se to sekne a nic se neděje. Do Mi Fit z GP se přihlásím okamžitě. Mám Samsung Galaxy A3 2017, Android 8 Oreo.
Ja mam xiaomi telefon a xiaomi ucet mi normalne funguje. Ostatne ucty maju tento problem ale môžeš skúsiť google ucet cez tento návod len je v PL Navod, co skusali tak im to slo ale ake mali telefony to neviem
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Last edited:

tr3x

New member
Joined
Oct 23, 2018
Messages
8
Likes
12
Points
3
Těším se až se založí nové vlákno a budou všechny úpravy po hromadě :)
Bylo by skvělé ke každému sepsat nějaký popis co to umí a případně i nějaké foto k tomu když to bude znatelná změna, aby se lidi mohli rozhodnout předem a nemučit mibanda novýma a novýma aktualizacema :D a také ty data úprav chyb by bylo dobré :)
 
Last edited:

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Jak jste vyřešili to počasí? Po nahraní upraveneho fw nejde ( připojte k aplikaci pro aktualizaci).


How did you solve the weather? After uploading the edited fw it is not (connect to the update application).
 

MagicalUnicorn

Moderator
Staff member
Moderator
Developer
Joined
Jul 4, 2018
Messages
4,663
Likes
4,088
Points
248
Jak jste vyřešili to počasí? Po nahraní upraveneho fw nejde ( připojte k aplikaci pro aktualizaci).


How did you solve the weather? After uploading the edited fw it is not (connect to the update application).
Be patient, you will recover the weather after some minutes/hours :).
 

Jarrod

New member
Joined
Aug 19, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Prosim vas ludia kde tu najdem odkaz na stiahnutie upravenej apky mi fit? Nemozte to dat na prvy post tohoto vlakna? Uz to tu nejaku dobu hladam. Dakujem Vam
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Prosim vas ludia kde tu najdem odkaz na stiahnutie upravenej apky mi fit? Nemozte to dat na prvy post tohoto vlakna? Uz to tu nejaku dobu hladam. Dakujem Vam
Strana 35 položka číslo 4. Příspěvek od MRMR. níže mám odkaz na post.....
 
Last edited:

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
Digi je super. Dík moc.
Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou se někdo už pustil do mifitu ohledně aktuálního počasí a aktualizace.
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,863
Latest member
ftaka2
Top