FW Mod Czech Firmware

MagicalUnicorn

Moderator
Staff member
Moderator
Developer
Joined
Jul 4, 2018
Messages
4,657
Likes
4,087
Points
248
@ALL Please write in English, else we can't help you...
@Kirill dneska už mám aktualizaci na verzi V1.6.0.16
Máš v plánu dělat překlad? Kdy by mohl být přibližně hotový? :) popřípadě mohu být nějak nápomocný?
And be patient, custom firmware will be released when it will be released, unnecessary to ask.
You want help ?
You can here : GeekDoing Translation Portal.
So, you can by not making unnecessary posts.
 

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
Pomozte mi, nemohu se lognout přes FB :-(
Je to CZ MOD 3.4.6
Co teď? Když to stáhnu z Google Playe, tak to bude 3.4.7 a bude to zase čínsky :-(
Mám přejít na Notify & Fitness nebo na MiFit MOD 3.4.6 ale Xiaomi login?
Nevíte jak zprovoznit Facebook u toho MOD? Buď to hodí "invalid hash key" nebo tohle...
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
až to bude tak to bude, změna je tam nulová :)
Nezkoušel jsi ENG verzi 1.6.0.16? Zajímalo by mne, jestli tam dochází ke ztrátě znaků při delších zprávách SMS (tak jak to dělá verze 1.5.0.2)...
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
až to bude tak to bude, změna je tam nulová :)
Nezkoušel jsi ENG verzi 1.6.0.16? Zajímalo by mne, jestli tam dochází ke ztrátě znaků při delších zprávách SMS (tak jak to dělá verze 1.5.0.2)...
Zatím se zdá, že nedochází ke ztrátě znaků v upozorněních. A změna FW 1.6.0.16 je dost velká, obsahuje další položku menu, kde umožňuje spouštět cvičení přímo z náramku, bez telefonu.

So far, there is no loss characters of alerts. The change to FW 1.6.0.16 is quite large, it contains another menu item "Exercise" where it allows you to start exercises directly from the bracelets without the phone.

https://i.redditmedia.com/7kflSVpk5...rh=2&w=960&s=d784c215b3d33bb7d0e17f1a411892f8
Source: redditmedia.com
 
Last edited:

beriza

New member
Joined
Sep 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Mám problém s párováním. Bluetooth v telefonu Mi Band 3 vůbec nenajde. Opakuje se stále stejná hláška, že nejsou nalezena žádná dostupná zařízení. Chvíli jsem používala Mi Band se Samsungem a fungovalo to. Přímo v obchodě mi nahráli češtinu. Po několika dnech se stáhla aktualizace a hodilo se to do čínštiny. V obchodě jsem opět nechala nahrát češtinu. A tam jim to fungovalo. Nově jsem chtěla připojit náramek k telefonu Xiaomi a nepřipojí se. Několikrát jsem odpárovala, spárovala....nic. Restart telefonu nepomohl. Zkoušela jsem opět připojení k Samsungu - samozřejmě s odpárovaným Xiaomi, ale situace stejná. Nejsou dostupná žádná zařízení bluetooth. Nevíte, co s tím?
 

husite

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Mám problém s párováním. Bluetooth v telefonu Mi Band 3 vůbec nenajde. Opakuje se stále stejná hláška, že nejsou nalezena žádná dostupná zařízení. Chvíli jsem používala Mi Band se Samsungem a fungovalo to. Přímo v obchodě mi nahráli češtinu. Po několika dnech se stáhla aktualizace a hodilo se to do čínštiny. V obchodě jsem opět nechala nahrát češtinu. A tam jim to fungovalo. Nově jsem chtěla připojit náramek k telefonu Xiaomi a nepřipojí se. Několikrát jsem odpárovala, spárovala....nic. Restart telefonu nepomohl. Zkoušela jsem opět připojení k Samsungu - samozřejmě s odpárovaným Xiaomi, ale situace stejná. Nejsou dostupná žádná zařízení bluetooth. Nevíte, co s tím?
Je potřeba párovat přímo v aplikaci. Pokud nelze najít náramek v aplikaci Mi Fit, zkusil bych jinou (Notify & Fitness, Gadgetbridge). Až se podaří připojit v jiné aplikaci, tak v MiFit by měl být náramek také připojený...

Try another app to pair your device (Notify & Fitness, Gadgetbridge), then open MiFit and you should see your MiBand connected.
 

beriza

New member
Joined
Sep 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
[QUOTE = "Husite, příspěvek: 6095, člen: 23837"] Je potřeba párovat přímo v aplikaci. Pokud nemohu najít náramek v aplikaci Mi Fit, zkusil bych jinou (Notify & Fitness, Gadgetbridge). Až se podaří připojit do jiné aplikace, tak i v MiFit by měl být náramek také připojen ...

Vyzkoušejte jinou aplikaci, jak spárovat vaše zařízení (Upozornit & Fitness, Gadgetbridge), pak otevřít MiFit a měli byste vidět váš MiBand připojen. [/ QUOTE]

Náramek žádná aplikace nevidí, takže nemůžu spárovat se žádnou aplikací.
 

Jandy

New member
Joined
Aug 31, 2018
Messages
5
Likes
6
Points
3
Pomozte mi, nemohu se lognout přes FB :-(
Je to CZ MOD 3.4.6
Co teď? Když to stáhnu z Google Playe, tak to bude 3.4.7 a bude to zase čínsky :-(
Mám přejít na Notify & Fitness nebo na MiFit MOD 3.4.6 ale Xiaomi login?
Nevíte jak zprovoznit Facebook u toho MOD? Buď to hodí "invalid hash key" nebo tohle...
View attachment 1273
To samé dělá i mě. Oficialní mit fit z google play funguje,ale přepisuje firmware. Modifikovaná verze 3.4.6 mi rovněř dělá problém s přihlášením do google účtu. Nejde to. :( Vyzkoušel jse snad vše.
 

Jandy

New member
Joined
Aug 31, 2018
Messages
5
Likes
6
Points
3
pouzivejte xiaomi ucet a nebudete mit problem pokud nemaji pretizene servery
Ano, to je řešení, ale veškerá aktivity z minulý náramků mám na guglu :). Nejsem možná jediný, co si dělá nerad účty na čínských sajtách.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top