FW Mod Czech Firmware

tomini

Active member
Joined
Jul 11, 2018
Messages
150
Likes
34
Points
38
Ano, to je řešení, ale veškerá aktivity z minulý náramků mám na guglu :). Nejsem možná jediný, co si dělá nerad účty na čínských sajtách.
Nevím čeho se obáváš.
Tím že používáš MiFit apku, tak o tobě Xiaomi sbírá stejně jako kdyby jsi měl nebo neměl jejich účet.
Xiaomi má oči všude :D to je asi poslední aspekt, kterého bych se obával. Každý den děláš tolik digitálních stop, že tohle je to poslední co můžeš pro své "bezpečí" udělat.
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Poláci mají FW 1.6.0.16 už hezky zpracovaný. Líbí se mě že už mají národní překlad :), Custom Resources v40-DIGI který využívá reálně celý display pro zobrazení času, ale také formát datumu D.MM, který by český překlad měl mít správně také.

Poles have FW 1.6.0.16 already nicely processed. I like to have a national translation :), Custom Resources v40-DIGI which realy uses the full display area for view time, but also the D.MM date format that the Czech translation which should also include.

Mi Band 3 PL/mody
 

WenceCZ

New member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Hi, When i update mi mi band 3 to czech and then conect it to the mi fit app it goes back to english. Is there a way to fix it ? V1.6.0.16
 

Virusak

New member
Joined
Aug 29, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Pro majitelé IOS. Pokud máte MiFit (3.4.6) a Mi Band 3 firmware (1.5.0.2 ). Tak stačí pouze stáhnout z appstore AmazTools, připojit náramek přes amaztools (MiFit ponechat), nainstalovat firmware, zrušit párovaní s MiFit a znovu spárovat. Náramek pak bude fungovat v češtině, bez popisků počasí samozřejmě.

For IOS users. If You have MiFit (3.4.6) and Mi Band 3 firmware (1.5.0.2 ). Only download AmazTools from AppStore and connect mi band 3 (MiFit let connected), install firmware, cancel pair in MiFit, reconnect mi band 3 to MiFit. Mi band 3 will have czech language, only weather will be in English.
Ahoj nevíš jak to udělat na verzi mifit 3.4.7 Fw 1.6.06?
 

mattenko

New member
Joined
Sep 12, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
moj band3 som chcel pouzivat s ip6 ale po aktualizacii na mi fit na 3.4.6 sa neviem k nemu pripojit. s amatools sa mi to podari. ako mam dalej postupovat. v miband mam 1.5.0.2 cze
 

pazdy

New member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
5
Likes
5
Points
3
moj band3 som chcel pouzivat s ip6 ale po aktualizacii na mi fit na 3.4.6 sa neviem k nemu pripojit. s amatools sa mi to podari. ako mam dalej postupovat. v miband mam 1.5.0.2 cze
Zrusit parovani v MiFit a znovu pripojit.
 

peetman

New member
Joined
Sep 6, 2018
Messages
29
Likes
3
Points
3
Skoro každý den nová aktualizace dnes už 3.4.9. Zadne podstatné změny jsem tam neviděl. Už by to chtělo, ale češtinu.


Almost every day, a new update is now 3.4.9. I did not see any significant changes. He would have wanted it, but Czech.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top