FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Upraveny byly tyto řetězce:

Dotknij przycisku (přeloženo do CZ)
Pomyślnie sparowano (přeloženo do CZ)
Zkratky dnů u počasí (viz. předchozí příspěvek)

Poslední verzi stahujte z tohoto příspěvku #493 (aktualizoval jsem odkaz) :)
 

Helmys

New member
Joined
Sep 21, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
při nízké (15%) baterie to hlásí polsky nahoře ten běhající text
Chci se ještě zeptat, jestli přijdu tou upravenou verzí MiFit o historii kroků a jestli je tam vestavěný chytrý budík, díky :)

díky moc za český FW!
 
Joined
Jul 3, 2018
Messages
18
Likes
11
Points
8
CZE:
pro iOS uživatele:
upravený FW (viz výše) lze pres aplikaci AMAZTools (‎AmazTools) nahrát včetně resources a funguje naprosto skvěle... Notifikace v plné češtině a nezkrácené, menu v češtině - jen počasí mám v ENG jazyce.
Děkuji za skvělou práci!!!

ENG:
for iOS users:
modified FW (see above) can be uploaded with AMAZTools (‎AmazTools) including resources and works absolutely great ... Notification in full Czech and unbroken, menu in Czech - only the weather I have in ENG language.
Thank you for great work !!!
 
Last edited:

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
při nízké (15%) baterie to hlásí polsky nahoře ten běhající text
Chci se ještě zeptat, jestli přijdu tou upravenou verzí MiFit o historii kroků a jestli je tam vestavěný chytrý budík, díky :)

díky moc za český FW!
Pokud používáš MiFit účet tak data zůstávají, po přihlášení se sáhnou z účtu.
 

Bullitt

New member
Joined
Aug 21, 2018
Messages
9
Likes
3
Points
3
U opakovaného budíku je polský text, v rozespání jsem jej neodchytil.:):sleep:

MRMR> Připojuji velké díky(y)
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Předem díky MRMR (y)(y)(y)(y)

mám tu nějaké stringy k překladu:

Synch. jest opóźniona (pri zapnutí trekování z mobilu, asi nějaké spoždění bo co :) )
Za mała odległość, by nagrać (pokud je trekovana vzdalenost prilis mala, dolni radek)
Tempo jest wolne
Razem -
50 na 50 ukazuje se jednou denně a nejde nasimulovat :((píše při dosažení denního cíle s tou vlajeckou a počtem kroku)
 
Last edited:
Joined
Sep 7, 2018
Messages
9
Likes
7
Points
8
Zdravím, předem chci poděkovat MRMR za češtinu do Mi Bandu 3, skvěle odvedená práce.

Ale ted k věci, nevím jestli je to firmwarem nebo upravenou apkou Mi fit (nebo snad nemám v mobilu něco povoleno, ale to asi ne) nefunguje najít telefon přes náramek. Já to nepoužívám (teda jen někdy :D), ale dnes jsem to chtěl předvést kamarádovi, a dlouze stisknu na tlačítko, napíše to "Hledání" za pár vteřin to napíše "Zařízení nalezeno, vyzvánění" ale telefon mlčí, nevydá ani žádnou melodii a ani nevibruje. Když jsem měl ještě origo apku a origo eng firmware, fungovalo to bez problému, vyzvánělo to a vibroval.

Znova jen podotýkám, že to není závažný problém, ale chtělo by to časem vychytat. Je možné že je chyba v mém telefonu, ale pokud ano, tak nevím jaká, povoleno mám vše u Mi Fit.

Můžete to prosím někdo vyzkoušet kdo má češtinu od MRMR + tu jeho upravenou apku?? Díky
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Zdravím, předem chci poděkovat MRMR za češtinu do Mi Bandu 3, skvěle odvedená práce.

Ale ted k věci, nevím jestli je to firmwarem nebo upravenou apkou Mi fit (nebo snad nemám v mobilu něco povoleno, ale to asi ne) nefunguje najít telefon přes náramek. Já to nepoužívám (teda jen někdy :D), ale dnes jsem to chtěl předvést kamarádovi, a dlouze stisknu na tlačítko, napíše to "Hledání" za pár vteřin to napíše "Zařízení nalezeno, vyzvánění" ale telefon mlčí, nevydá ani žádnou melodii a ani nevibruje. Když jsem měl ještě origo apku a origo eng firmware, fungovalo to bez problému, vyzvánělo to a vibroval.

Znova jen podotýkám, že to není závažný problém, ale chtělo by to časem vychytat. Je možné že je chyba v mém telefonu, ale pokud ano, tak nevím jaká, povoleno mám vše u Mi Fit.

Můžete to prosím někdo vyzkoušet kdo má češtinu od MRMR + tu jeho upravenou apku?? Díky
Vyzkoušeno a nefunguje pokud Mi Fit neběží na pozadí ... když si zapneš aplikaci v telefonu a pak dáš hledat tak mi to hlásí že telefon nalezen a v telefonu mám notifikaci že náramek hledá telefon a telefon zvoní.
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Zdravím, předem chci poděkovat MRMR za češtinu do Mi Bandu 3, skvěle odvedená práce.

Ale ted k věci, nevím jestli je to firmwarem nebo upravenou apkou Mi fit (nebo snad nemám v mobilu něco povoleno, ale to asi ne) nefunguje najít telefon přes náramek. Já to nepoužívám (teda jen někdy :D), ale dnes jsem to chtěl předvést kamarádovi, a dlouze stisknu na tlačítko, napíše to "Hledání" za pár vteřin to napíše "Zařízení nalezeno, vyzvánění" ale telefon mlčí, nevydá ani žádnou melodii a ani nevibruje. Když jsem měl ještě origo apku a origo eng firmware, fungovalo to bez problému, vyzvánělo to a vibroval.

Znova jen podotýkám, že to není závažný problém, ale chtělo by to časem vychytat. Je možné že je chyba v mém telefonu, ale pokud ano, tak nevím jaká, povoleno mám vše u Mi Fit.

Můžete to prosím někdo vyzkoušet kdo má češtinu od MRMR + tu jeho upravenou apku?? Díky
Čeština od MRMR funguje a najde zařízení hlasitě "zatroubí" ale používám apku Notify & Fitness.Jakmile najde zařízení tak po chvilce napíše ale v polštině Nie možna połaczyć (Nemůže být připojen )
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Zdravím, předem chci poděkovat MRMR za češtinu do Mi Bandu 3, skvěle odvedená práce.

Ale ted k věci, nevím jestli je to firmwarem nebo upravenou apkou Mi fit (nebo snad nemám v mobilu něco povoleno, ale to asi ne) nefunguje najít telefon přes náramek. Já to nepoužívám (teda jen někdy :D), ale dnes jsem to chtěl předvést kamarádovi, a dlouze stisknu na tlačítko, napíše to "Hledání" za pár vteřin to napíše "Zařízení nalezeno, vyzvánění" ale telefon mlčí, nevydá ani žádnou melodii a ani nevibruje. Když jsem měl ještě origo apku a origo eng firmware, fungovalo to bez problému, vyzvánělo to a vibroval.

Znova jen podotýkám, že to není závažný problém, ale chtělo by to časem vychytat. Je možné že je chyba v mém telefonu, ale pokud ano, tak nevím jaká, povoleno mám vše u Mi Fit.

Můžete to prosím někdo vyzkoušet kdo má češtinu od MRMR + tu jeho upravenou apku?? Díky
V nastaveniach MiFit - Najst vyzvanacie tony telefonu - prepni na tu druhu polozku. Su tam dvakrat, zapnuta ma byt ta spodna polozka.
 
Joined
Sep 7, 2018
Messages
9
Likes
7
Points
8
Vyzkoušeno a nefunguje pokud Mi Fit neběží na pozadí ... když si zapneš aplikaci v telefonu a pak dáš hledat tak mi to hlásí že telefon nalezen a v telefonu mám notifikaci že náramek hledá telefon a telefon zvoní.
Tak sem to zkoušel a nic. Jinak mám pro Mi fit žádné omezení u spořiče baterie, vše mám povoleno, Mi Fit mám na autospuštění při zapnutí telefonu či při řestartu a mám ji uzamčenou na pozadí aby se mě nevypla, mám to furt spojené kvůli hovorům, smskám a messengeru.

Ale i tak asi bude chyba na mý straně, jen mě zajímá co :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Jj, druhá položka vyzvánění je funkční;)
První je vyzváněcí tón od MiFit a druhá je vyzváněcí tón telefonu nastavený pro příchozí volání. Stává se, ze vyzváněcí tón od MiFit občas nechodí.
 

Bullitt

New member
Joined
Aug 21, 2018
Messages
9
Likes
3
Points
3
Ještě jsem našel překlep v češtině- u Zobrazení a O zařízení je v běžícím textu "Dlouoze stiskněte..."
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Přiznám se neprolouskal jsem to tady komplet ale píšete o modifikované mi fit app..k čemu je tato dobrá? Neupdatuje? :unsure: Já jsem nahodil CZ firmware přes gadgetbridge, pak mb3 odpojil, dál aplikaci Force stop a vymazal data a pak mi bez problémů funguje s ofiko mi fit appkou v poslední verzi...a zůstává v češtině nepreinstalovava se zpět do ENG...

Jediná věc co mi chybí je že se zobrazují pouze kroky, nikoliv vzdálenost a kalorie jako na oficiálním FW...je nějaká možnost že bude tento český FW přesné zrcadlo toho oficiálního? Případně, a to by mě vyhovovalo nejvíce, nejde používat ENG FW akorát aby zobrazoval české znak
* Oprava - tohle jsem fixnul pár hodin později odparovanim a znovu spárováním mb v mifit. Ted vše běží jak má

Diky :)
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,866
Latest member
111122223333
Top