FW Mod Czech Firmware

Joined
Aug 10, 2018
Messages
10
Likes
13
Points
8
Příběh
Jeden uživatel mi zde na fóru napsal do PM, že mi věnuje 10 náramků MB3 (CN verze) zdarma, abych poslal adresu… Reagoval jsem tak, že bych jeden nebo dva kousky „uživil“ na testování (určitě to sami znáte – přes den máte náramek nastaven tak, aby vám co možná nejlépe fungoval…, potom přijde večer a jde se zkoušet – jedna flash za druhou a na konci zase dát do funkčního stavu…, pokud ten náramek ještě žije). Trochu se mi ta nabídka honila hlavou, nevěděl jsem, jestli to není „čórka“ (to bych opravdu podporovat nechtěl), napadalo mne hodně věcí. Jelikož jsem dříve jednal, než myslel, tak jsem adresu poslal. Potom se mi to rozleželo v hlavě, tak jsem došel k názoru, že budu mít vykradený byt… nebo si na mne někdo počká (třeba uživatel, kterému se podařil brick při flashi našeho upraveného softu, i když to s úpravou FW nemuselo souviset). Pustil jsem vše z hlavy…
Dnes – balíček od firmy isix.cz - sportovní kamery, kamery do auta přímo od výrobce, vůbec mi nedošlo, oč se jedná, ale po rozbalení mi to docvaklo – přišel testovací HW. Takže: DĚKUJI TI JEŽÍŠKU! ;):)
Vězte, že nejsem majitel této firmy a nejsem nijak zainteresován na její činnosti.
Provedl jsem změnu svého avataru, beru to jako poděkování firmě/obchodu ISIX za podporu našich aktivit zde na fóru. Prosím, pokud se někde objeví odkaz (nebojte, nebudu to přehánět) na ISIX, buďte tolerantní, nyní již víte, proč tomu tak je (vzájemná prospěšnost).
Ještě poslední poznámka, práci zde na fóru děláme všichni – je to společná věc (pro většinu lidí zábava, asi pro všechny zábava ;)). Přepsal jsem pouze řetězce, ale je stejně důležité testování, odzkoušení různých nastavení a další věci, všechno jde ruku v ruce, proto se zde hodně věcí daří… Jsem rád, že i firmy/obchody si nás (zde na tomto fóru) všímají. Tolik k vysvětlení svého nového avataru (Mi Band 3 pod 700,-Kč je dobrá cena na ČR).
Navíc dnes bonus ve formě nového FW od @majsi, dnes se prostě daří.
Z obchodu ISIX jsem jsi objednával svůj Mi Band a naprostá spokojenost z obchodem??
 

maxxzno1

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
First thanks for hard work guys.

I had flashed the 1.8.0.0 from @majsi, but it looks like days aren't translated correctly. Yesterday it was Wt insted of Út and now It's Śr.

Also i can't seem to make weather works. It asking me to connect with app, which it Is (oficial newest STORE APP).

Can you please help me with that? Thank you.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Use the correct Resources, the days will be displayed correctly.
The weather problem causes a change of time (summer / winter). The firmware is OK.
 

maxxzno1

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Which are correct resources? I used the same that are used in oficial 1.8.0.0.

Is there a solution for weather?
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
osobne se mi nelibi ani ty carecky na prubehu progress baru, procenta at ma jabko toto vydrzi 14+ dni :)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
osobne se mi nelibi ani ty carecky na prubehu progress baru, procenta at ma jabko toto vydrzi 14+ dni :)
Co člověk, to názor :) Mě ty procenta vyhovují, když se pak delší dobu pohybuji mimo možnost nabíjení, trkne mě to předem, že bych měl náramek dobít, když tam mám pořád ten údaj na očích. Progress bar, těžko říct, ale přínos to má také, člověk ví kde se procentuálně k cíli pohybuje. A je to hlavně originální nápad, pokud vím.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
len na tomto. slo by to pridat aj na screenu s casom v 2 riakoch na miesto kde je teraz AM/PM - ale to by zmyzlo to AM/PM a to nieje celkom ok. Jedine to cele posunut vyssie - skryt ikonky zamku, bt, rezimu nerusit, cim by vznikol priestor pod AM/PM. Ale to je uz celkom dost velky zasah :D
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Co člověk, to názor :) Mě ty procenta vyhovují, když se pak delší dobu pohybuji mimo možnost nabíjení, trkne mě to předem, že bych měl náramek dobít, když tam mám pořád ten údaj na očích. Progress bar, těžko říct, ale přínos to má také, člověk ví kde se procentuálně k cíli pohybuje. A je to hlavně originální nápad, pokud vím.
Přesně jak píšeš, ráno v pět z baráku, večer ve fitku zjistíš, že ti klikne MB3, jelikož nemáš nabito a kabel od mobilu použít nelze...
 

6810

New member
Joined
Aug 13, 2018
Messages
10
Likes
3
Points
3
Zdarec,
Dík za vše (y)(y)(y)
Nešli mi procenta a počasí. Musel jsem v kroku "Více" dát "zobrazení" a vybrat to kde jsou vidět kroky, baterie se ukáže až po potvrzení na základní obrazovce. A zároveň tenhle krok mi přidal i aktuální počasí. Snad mi tam vydrží.
Třeba to někomu pomůže, ale asi to už všichni znáte :cool:

Jen drobnost: Při instalaci fontu to na náramku píše Aktualizace pisem, možná tam mělo být písma, nebo písmen ;)
 

rendal

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 29, 2018
Messages
913
Likes
763
Points
103
Zdarec,
Dík za vše (y)(y)(y)
Nešli mi procenta a počasí. Musel jsem v kroku "Více" dát "zobrazení" a vybrat to kde jsou vidět kroky, baterie se ukáže až po potvrzení na základní obrazovce. A zároveň tenhle krok mi přidal i aktuální počasí. Snad mi tam vydrží.
Třeba to někomu pomůže, ale asi to už všichni znáte :cool:

Jen drobnost: Při instalaci fontu to na náramku píše Aktualizace pisem, možná tam mělo být písma, nebo písmen ;)
Co já vím, tak při aktualizacích není správně podporována diakritika znaků.
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
funguje perfektne i s nasimi CZ resources...... nepotrebuje SK......asi by to vazne chtělo to nový téma, at je všechno v prvním příspěvku, když přijde někdo novej, tak pak neví kde co najit, je to moc rozhazene:unsure:.......
Aha, tak já to asi nepochopil, myslel jsem si, že si stáhl poslední verzi FW SK... a kdyby jste s tímto FW použili RES CZ, tak budete mít na úvodním screenu vedle datumu české zkratky dnů (Stř, Čtv, atd...), ale v MB3 budete mít jinak vše v SK. Prostě se musí dát vše stejně - FW SK + RES SK nebo FW CZ + RES CZ. Odpovídal jsem ve spěchu, asi jsem nepobral. Dnes večer zkusím založit nové vlákno :).
 

MaGhor

New member
Joined
Aug 20, 2018
Messages
5
Likes
2
Points
3
Nahrál jsem MRMR verzi fw a to 1.8.0.0 (nyní test i s battery uakazatelem), k tomu potřebný RES a pro jistotu i fonty. MiFit taktéž upravený, zde stažený. Počasí mi ale stále ukazuje "Připojte k aplikaci". Jsem slepý, řešilo se tu někde?
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Chyba je na straně poskytovatele informací o počasí ACCUWEATHER, není to záležitost FW. Posuň si čas zpět na letní... (v TLF) a uvidíš počasí tak, jak by to správně mělo vypadat ;)
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Docela novinky dnešní den. MRMR - dárek ti moc přeji a věřím, že teď se bude lépe testovat a hlavně beze strachu :) Také se moc těším až založíš svoje vlastní vlákno, kde bude návod i s nejnovějším fw vždy hned na první stránce. Takhle to vždy hledat není moc příjemné.

Majsi, tobě taky velká poklona a díky za úpravy :)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top