FW Mod Czech Firmware

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
lepší v čem? Notify VS Mifit + mi band tools?

better in which way? Notify VS Mifit + mi band tools?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mám takový dotaz, je lepší používat MiFit+tools nebo jen samostatně notify ve verzi pro. Děkuji
Záleží jen na Vás, co Vám vyhovuje..., vhodné jsou obě varianty (já používám MiFit + Tools). Notify má širší možnosti v nastavení... a lze použít i Notify+MiFit. Pokud jsou dvě aplikace, může docházet ke "konfliktům" nebo např. ke zdvojení notifikací.
 
Last edited:
Joined
Aug 26, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
8
Záleží jen na Vás, co Vám vyhovuje..., vhodné jsou obě varianty (já používám MiFit + Tools). Notify má širší možnosti v nastavení... a lze použít i Notify+MiFit. Pokud jsou dvě aplikace, může docházet ke "konfliktům" nebo např. ke zdvojení notifikací.
Já u sebe používám MiFit +Tools a bez problémů, ale u ženy to občas zlobí. Někdy se stane, že na MB3 přijdou 3 notickace z 5. Když přijdou v intervalu cca10minut. Někdy je to zase bezproblému. Já mám S6 a žena Huawei P9lite 2017
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Já u sebe používám MiFit +Tools a bez problémů, ale u ženy to občas zlobí. Někdy se stane, že na MB3 přijdou 3 notickace z 5. Když přijdou v intervalu cca10minut. Někdy je to zase bezproblému.
Řešil bych to odzkoušením na bezplatné verzi Notify a v případě zakoupení budete mít k dispozici i PRO funkce... Může hrát roli i zařízení (tlf.). Nedokážu poradit :confused:
 
Joined
Aug 26, 2018
Messages
31
Likes
4
Points
8
Řešil bych to odzkoušením na bezplatné verzi Notify a v případě zakoupení budete mít k dispozici i PRO funkce... Může hrát roli i zařízení (tlf.). Nedokážu poradit :confused:
Já mám S6 a žena Huawei P9lite 2017
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Ten font - jsou vlastně obrázky a je to speciálně zabalené v souboru *.res ;). Pojmenovaná ta čísla nijak nejsou, tak třeba DIGI? ;)
 
Last edited:

Feryy

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
8
Likes
6
Points
3
Takže pokud chci takový hezký font, tak si musím nahrát ten Wuhan_1.8.0.0_CZ_DIGI.res? Chápu správně?

So if I want such a nice font, I have to upload that Wuhan_1.8.0.0_CZ_DIGI.res? I understand correctly?
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Vzhled ciferníku a další čísla (zobrazovaná z RES) ve stylu DIGITÁL ;):) (upravena ikona zámku a notifikace na hlavním screenu je s ikonou obálky).
Wuhan_1.8.0.0_CZ_DIGI.res
Ahoj,opět další kousek do sbírky....(y) jen mám dotaz musím měnit font? protože když dám tento DIGI.res tak procenta baterie a datum je trochu odlišné (není tak tučné) než máš ty na fotce(možná to má souvislost s Notify které používám )
 

Rektor

New member
Joined
Aug 3, 2018
Messages
7
Likes
3
Points
3
Takže pokud chci takový hezký font, tak si musím nahrát ten Wuhan_1.8.0.0_CZ_DIGI.res? Chápu správně?

So if I want such a nice font, I have to upload that Wuhan_1.8.0.0_CZ_DIGI.res? I understand correctly?
Ano, přesně tak, flashnout *.res
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
tak slubeny fw.
- je tam ikonka a percenta baterky
- ak je nejaka notifikacia tak sa zmeni ikonka za ikonku obalky a precenta sa zmenia na pocet notifikacii - MRMR updatuje resource s ikonou - teste sa pekne ju spravil ;)
- zmenil som timeout notifikacii na 10s

Mili_wuhan_1.8.0.0_CZ_FIN_batt_not.fw


so fw.
- there is an icon and percentage of the flashlight
- if there is a notification, the icon will change after the icon and the percentage will change to the number of the notification - MRMR will update the resource with the icon - the test is fine;
- I changed the notification timeout to 10s
 

Attachments

Joined
Sep 14, 2018
Messages
18
Likes
0
Points
11
Zobrazení vylepšeného krokoměru pomohlo odpárovat MF. Díky za rady. A další dotaz existuje řešení jak do MB3 dostat počasí bez nutnosti posunu času +1h?
Předem díky.
 

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
tak slubeny fw.
- je tam ikonka a percenta baterky
- ak je nejaka notifikacia tak sa zmeni ikonka za ikonku obalky a precenta sa zmenia na pocet notifikacii - MRMR updatuje resource s ikonou - teste sa pekne ju spravil ;)
- zmenil som timeout notifikacii na 10s

Mili_wuhan_1.8.0.0_CZ_FIN_batt_not.fw


so fw.
- there is an icon and percentage of the flashlight
- if there is a notification, the icon will change after the icon and the percentage will change to the number of the notification - MRMR will update the resource with the icon - the test is fine;
- I changed the notification timeout to 10s
a další vylepšení super...děkujeme.....(y)
 

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
Bude někdy v budoucnu teda možný tam místo nějaký volby prostě jen přidat celej rozsvícenej display, aby to fungovalo jako svítilna?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Bude někdy v budoucnu teda možný tam místo nějaký volby prostě jen přidat celej rozsvícenej display, aby to fungovalo jako svítilna?
Ano, toto je určitě možné a rozšířilo by to možné využití náramku. Zkusím alespoň otestovat a dám vědět ?
 

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
Ano, toto je určitě možné a rozšířilo by to možné využití náramku. Zkusím alespoň otestovat a dám vědět ?
Buď by to byla svítilna, nebo by to šlo i jako "odrazka" mimo obec ve tmě. Když mám furt band 3 na ruce, nemusel bych mít ani reflexní pásku :D
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,534
Members
211,844
Latest member
kratoz29
Top