FW Mod Slovak Firmware

Joined
Oct 4, 2018
Messages
21
Likes
5
Points
8
Jedinú nevýhodu zatiaľ vidím v náramku že ak ich máte doma 10 tak úprimnú sústrasť s párovaním :-D
Škoda že v náramku ako info nevypisuje tú ich adresu :-(
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Takze som cez Notify dal upraveny SK firmware 1.6.0.16, potom som chcel dat upravene SK resources, tu mi vsak instalacia zamrzla na 11% (v mobile stale 3.4.6), urobil som update MiFit na 3.5.0, ktory si sam stiahol origo resources. Na prvy pohlad vsak vsetko funguje, zrejme zajtra bude polsky nazov dna...skusim potom znovu instalovat SK resources. Zatial to necham tak.
Borci, vdaka za Vasu pracu.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
S Notify je sem tam problem instalovat FW alebo RES, ja som napr. pri instalaci FW 1.5xx sa nedostal cez 5%, tak som potom instaloval cez gadgetbridge a inslo to hned, ale teraz pri 1.6 mi to slo bez problemov
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
Nedalo mi a skusil som tie SK resources cez Notify este raz...a uz to prebehlo korektne a je to nainstalovane.
Diky. :)
 

perr

Member
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
s notifiy som nemal problem ani raz s updatom fw
samozrejme viem,ze mifit netreba..len furt nechapem co mate furt s nim

fw1.5.. tam neboli dni ako obrazky ?

vobec sa mi do toho "slovenskeho" fw nechce..ved ked uz nieco urobim,tak k tomu nedavam upozornenie ,ze moze nastat brick naramku,alebo ze tam ostala polstina ..tj bud nieco urobim poriadne,alebo vobec..

s anglicinou som spokojny,jedina vec co je proti srsti je ten obrateny datum
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Pozri nikto ta dotoho nenuti, upozornenie ze moze nastat brick je len prevencia pred tym keby sa niekomu fakt sta,l preto je to pisane pri vacsine FW napr tu. Ano v 1.5 sa pouzival text, keby si si pozrel rozdiel medzi 1.5 a 1.6 tak je skoro cely FW upraveny, a ja som len clovek tak sa moze stat ze nejaky text prehladnem kedze FW vypada takto a takychto riadkov je tam skoro 24000. Prelozene by malo byt vsetko co bolo v 1.5 kedze som siel podla slov tu na fore, ale nove alebo texty co neboli tu na fore som mohol prehliadnut
 

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
aj keď som ten SK FW este neskusal, vdaka ti za pracu a cas ktory si tomu venoval, predkladal som raz jednu navi (zabudovanu v aute) do SK... pôrod a trvalo to niekolko mesiacov a aj tak sa vsetko nedalo prelozit.... napriklad cislovky.... nespajalo to slova ale slabiky a emulovalo do reči.
drzim ti palce pri ´dalšej praci a podporovani tohto naramku. ale aj kritici posuvaju cloveka dopredu
 

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
@pre tych co SK firmware neinstalovali, resp. sa boja: Ja ho mam v MiBand, instalacia v podstate bez problemov, pouzity Notify, po instalacii firmveru ho vsak odinstalujem a pouzivam len MiFit. Vsetko funguje OK.
A este moj postup pri instalacii:
Naprv som cez Notify nahral SK firmware, potom som aktualizoval modded MiFit na 3.5.0, ten si stiahol sam aj Resources. Nakoniec cez Notify som "prepisal" origo Resources slovenskymi.
 
Last edited:

alihen

New member
Joined
Jul 27, 2018
Messages
13
Likes
4
Points
3
ja sa nebojim, len som na to nemal este cas, mam tam EN verziu 1.16 a cez nofity mi pocasie ukazuje v slovencine ;)
a cakal som prave na SK jazyk 1.16
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
25
Likes
3
Points
8
len taká kozmetická poznámka. zdá sa mi že pri en fw 1.6 a ori mifit zobrazovalo na displeji ikonu mesiačika keď bol band akože v spánkovom režime . teraz používam not&fit a ikona sa nezobrazuje.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Keď som sa ráno budil tak mi tam ten mesiačik svietil, a mam MiFit tu z fora
 

kcdpt

New member
Joined
Oct 2, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Caute. Skvela praca ten SK firmver. Funguje mi k spokojnosti, dokonca sa aktualne toleruje aj s Mi Fit stiahnutym z Google play. Nasiel som jedinu chybicku krasy. Utorok je na displeji MB3 zobrazeny ako Ute. Inak je vsetko co sa mi doteraz zobrazilo O.K. aj s korektnou diakritikou v oznameniach.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Dik ako je v prispevku pre nazvy dni v slovencine musis nainstalovat aj upravene SK resources, inak budu dni v Polstine
 
Joined
Aug 31, 2018
Messages
39
Likes
5
Points
18
Ďakujem,aj ja som už aktualizoval.Je to super.Akurát čo som našiel,je že štvrtok mi miesto ŠTV,ukazuje STV.Zatiaľ len túto chybičku som našiel ?
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
ChipAndDeal
Top