FW Mod Slovak Firmware

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ako pisal @MRMR tieto dni v pocasi skacu presna na danu adresu vo FW a preto tam musi byt presny pocet znakov (Pon, Ut, Str, Stv, Pi, Sob, Ned) a pismeno s mekcenom alebo dlznom je ako 2 znaky preto je Stv alebo moze byt Št ak chcete mozem to zmenit MRMR dal vsade dve pismena tak by to bolo (Po, Ut, St, Št, Pi, So, Ne) ak napise viacej ludi ze t chce zmenit tak to mozem upravit. Dalsia moznost je upravit vo FW kde skace adresa konkrétneho dna ale tato uprava je nadlhsie a zlozitejsia mozem na to kuknut ale nic neslubujem.
 
Joined
Aug 7, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
6
Ahoj xpaulos2 dakujem za slovencinu je to super mam jednu malu otazku v polskom je super dizajn hodiniek
ale ked vraj nahodim tu polsku bude vsetko polske chcem sa spytat da sa to dat do slovenskeho v40 myslim tu DIGI miband3PL za odpoved dakujem.
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Mozem ti tam dat tie z origo SK ale nie su take pekne ako v tom DIGI( pozri na OBR) alebo si uprav napr. v paint.net na take ake chces. Tu su dni na upravu RES.zip. Tu je res DIGI zo SK dnami v4_1.6.0.16-Mili_wuhan-DIGI_packed.res ale ako to vyzerat bude neviem neskusal som to. Tak po precitani toho pl fora som zistil ze je ktym res treba aj upraveny FW aby sa zobrazovali udaje spravne.
 

Attachments

Last edited:
Joined
Aug 7, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
6
tie sk dni su super mne sa jedna skvor o tie velke hodinky na celu stranu oko uz nesluzi ako ma asi reklamujem :) a v programe nie som velmy zbehli skvor sa ucim za pochodu
 

rege245

New member
Joined
Oct 10, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
ahojte, som tu novy, takze asi blba otazka... ale MiFit appka mi stale chce prepisat slovesky firmver, ako jej v tom zabranit?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Ak dávaš Kirillov 1.5.0.2 tak musíš nainštalovať staršiu verziu MiFit 3.4.6, alebo použiť môj upravený FW 1.6.0.16 zo strany 14
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Nemusíš ale budeš mat dní po poľsky, ak chceš dní po slovensky tak musíš dat resources ktoré sú v tom prispevku
 
Joined
Aug 14, 2018
Messages
21
Likes
4
Points
3
Nemusíš ale budeš mat dní po poľsky, ak chceš dní po slovensky tak musíš dat resources ktoré sú v tom prispevku

Dakujem, uz som postrehol dal som tie digi akurat mi to trochu zdeformovalo ten vzhlad kde su hodiny vedla minut
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
11
Likes
0
Points
6
caute,
vsetko super aj na iOS az na slovne predpovede pocasia (hmla, slnecno...) ktore zobrazuje ako [?]. neviete ako na to?
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Texty počasia idú z aplikácie a oficiálna aplikácia MiFit to bude posielať v cinstine, bud môžeš zmeniť jazyk telefonu na anglicky a bude to po anglicky alebo sa pozrieť po inej aplikaci ktorá to vie posielať v inom jazyku. Preto mi na androide používame upravenu aplikáciu ktorá to posiela v sk
 

pascal666

New member
Joined
Oct 10, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Dnes prebehla aktualizacia a naramok hodilo opat do cinstiny, skusil som teda opat nahrat slovensky jazyk cez upravenu apku mi fit a gadgedbridge co sa aj podarilo ale potom uz neslo sparovat naramok s upravenou aplikaciou mi fit.. Tak som si nainstaloval origo mi fit a mam tam zas cinstinu, zacarovany kruh. Da sa tam natrvalo dostat svk jazyk? Bez toho aby mi kazdy mesiac pri automatickom update vymazalo slovencinu?
Robi mi to iste.....preto teraz nepripajam BT ale nechavam naramok v SK....ale tym stracam funkcie zalozene na BT
 
Joined
Jul 18, 2018
Messages
40
Likes
7
Points
8
Dík za preklad,všetko ide ok,a fungoval fw 1.6.0.16 aj s upravenou MiFit 3.4.6,keď som to skúšal..
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top