FW Mod Slovak Firmware

Luko69

Active member
Joined
Aug 10, 2018
Messages
339
Likes
75
Points
33
V zasade sa font instalovat nemusi. Najjednoduchsie asi bude, ked si stiahnes SK mod MiFit, nainstalujes tak aj fw a res a potom mozes MiFit odinstalovat a pouzivat len N&F.
 

Hubik

New member
Joined
Dec 16, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
Viete mi niekto poradit? nainstaloval som si notify and fitness a cez nu som nahral slovencinu do mi band 3, ukazuje mi vsetky notifikacie - whatsapp, sms aj maily, ale nezobrazuje sa mi meno ked mi zvoni telefon.
Samozrejme v appke v nastaveniach prichadzajuceho hovoru to mam zapnute a aj v telefone v povoleniach aplikacie mam kontakty povolene.
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
skus to vypnut zapnut v tych nastaveniach popripade restart telefonu.este ked opustas to nastavenie v notifi,daj spet na telefone a ulozit.ine mi nenapada.
 

Hubik

New member
Joined
Dec 16, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
nic z toho nepomohlo, je to fakt zahada..... ajked dam v appke to testovanie bez mena a s menom tak to funguje. iba pri realnom zvoneni neukazuje meno ani cislo
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
mne to robilo napr pri upozorneni na nabite ci vybitie baterie telefonu cez notifi.pomohla az najnovsia aktualizacia notifi.odvtedy mi to vibruje vzdy 3X ako u debilov.asi to vypnem.nechapem preco to upozornuje az 3X.ale to je zalezitost apky.
 
Joined
Sep 8, 2018
Messages
76
Likes
17
Points
13
V zasade sa font instalovat nemusi. Najjednoduchsie asi bude, ked si stiahnes SK mod MiFit, nainstalujes tak aj fw a res a potom mozes MiFit odinstalovat a pouzivat len N&F.
netaraj,mi fit ani nepouzivaj,netreba..chalan to ma rozsypane preto,ze skusal dat na slovencinu smajliky...
staci ale prehrat origo font a ide to ok.. ten ti sam stiahne NF..
 
Joined
Sep 15, 2018
Messages
83
Likes
11
Points
13
teraz pozeram udaje o spanku a totalne bludy.vraj som spal ked som uz behal po meste po uradoch. :D doteraz to bolo ok.aspon co som sem tam pozrel ale ten blud dneska uzas.tento naramok bol teda fakt krok s5.aspon ze notifikacie idu.
 

korenisko

New member
Joined
Dec 15, 2018
Messages
4
Likes
0
Points
1
Mi fit prave ani pouzivat nechcem :)
Cez notify som oznacil cely mi fit apk (ten vas) a notify si sam nasiel fw res aj font. Takze uz ok...
Dakujem za pomoc a dobra praca chlapi!
Neviem ci sa da zmenit watch face za iny (nejaky bold)?
 

Hubik

New member
Joined
Dec 16, 2018
Messages
5
Likes
0
Points
1
pisem, keby mal nahodou niekto rovanky problem ako ja s tym ze sa mu nezobrazovalo meno kontaktu pri volani, ale ostatne notifikacie fungovali. uz som to spojazdnil, stacilo iba jazyk aplikacie (notify and fitness) prepnut do anglictiny. neviem preco, ale hlavne ze to ide, ajtak je v tej appke teraz polovica veci po slovensky a polovica po anglicky
 
Joined
Nov 23, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
8
MiFit 3.5.5

FW a RES sú bez úprav od majsi, len čisto preložene, (ak máš čas môžeš sa do toho pustiť)
MiFit obsahuje SK FW 2.2.0.14 pre MiBand 3(bez NFC) a SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC) a SK RES v46
- nemožnosť prihlásiť sa Google, Facebook učtom
- neda sa zobrazit nastavenie odomknutia obrazovky, ak je zapnuté
- pre vyhľadanie zariadenia treba nastaviť spodne zvonenie, to horne nezvoní
Mi Fit 3.5.5 - SK.apk

FW a RES pre tých čo nepoužívajú modifikovanú MiFit

SK FW 2.2.0.14 pre MB3(bez NFC)
Mili_wuhan_FW_2.2.0.14_SK.fw

Keďže nemám MB3 s NFC tak zatiaľ neotestované dúfam že sa niekto nájde
SK FW 1.6.0.10 pre MB3(NFC)
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw

SK RES v46 pre MB3(bez NFC) a MB3(NFC)
Mili_wuhan_v46_SK.res

Všetko robíte na vlastnú zodpovednosť

Odkaz na excel s preloženými vetami Preklady. Píšte návrhy na zlepšenie.
Zdravím ťa, ja mám NFC verziu. Skúšal som
tú preloženú verziu s resources a dalo mi to do portugalčiny(kroky - passos, dnes - hoje) ale napríklad popis "Slabé sneženie až Oblačno" mám normálne po slovensky...
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Zdravím ťa, ja mám NFC verziu. Skúšal som
tú preloženú verziu s resources a dalo mi to do portugalčiny(kroky - passos, dnes - hoje) ale napríklad popis "Slabé sneženie až Oblačno" mám normálne po slovensky...
mozes prosim ta otestovat tento nebola tam 9 coje Polstina
Mili_chongqing_FW_1.6.0.10_SK.fw
 

Attachments

Joined
Dec 6, 2018
Messages
3
Likes
1
Points
8
Zdravím, možno to sem nepatrí, ale mám problém s aplikáciou Mi Fit. Dnes sa mi aktualizovala oficiálnou cestou z App Store na 3.5.5, ale aplikácia mi nenabehne vôbec - zostane na úvodnej obrazovke a po chvíli padne celkom.
Ak ju skúsim odinštalovať a nanovo nainštalovať, náramok sa mi už (asi) nepripojí, alebo áno, ak použijem ten istý účet ?
Prípadne iné riešenie ?

Ďakujem.

//EDIT: skúsil som preinštalovať aplikáciu a všetko našťastie funguje.
 
Last edited:

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
ChipAndDeal
Top