FW Mod Czech Firmware

Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Opravil jsem název dne... na správný tvar Úterý, tak můžete stahovat (viz. příspěvek #698). Stačí flashnout pouze FW, pokud už jste používali předchozí verzi z tohoto příspěvku... (= pokud máte zdroje RESv42).
Díky za krásné Úterý vše OK.......:LOL:

@MRMR prosba jak mají naši bratia slováci ve svém FW na hlavní "obrazovce" ukazatel baterie v procentech šlo by to dodělat i pro naši verzi CZ ? Díky za info....;)
 
Last edited:
Joined
Aug 10, 2018
Messages
10
Likes
13
Points
8
Tak jsem flashnul opravený FW.
Odparoval od MiFit. Flash proběhl přes Notify opět sparoval s MiFit a v počasí jsem neměl aktuální teplotu jenom Dnes Zítra atd.
Tak jsem zase připojil Notify a v počasí jsem dal synchronizaci a na náramku obláček připojte aplikaci.
Pak jsem provedl znovu synchronizaci v MiFit a aktuální teplota s počasím funguje.
Tak třeba to někomu pomůže
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
1) Chyba může být v MiFit
u všech je chování stejné - nemám aktuální počasí, nemám vlastně žádné počasí - pokud posunu čas vpřed (na starý), tak to počasí ukazuje ;)
testoval jsem originál MiFit, upravenou zde z fóra, upravenou mnou
2) FW - tam by chyba být neměla, chovají se stejně tyto verze FW
FW 1.8.0.0 - originál
FW 1.8.0.0 - custom (zkoušel jsem ENG, CZ)
Není vliv na zobrazování počasí...
3) Může být problém na straně poskytovatele ... :cautious: (to asi moc neovlivníme...)
4) Napadlo mne, že může být ještě problém ve verzi Androidu (případně nástaveb...), ale toto asi také neovlivníme :cautious:
5) Zkoušel jsem restart telefonu vždy po každém testování ..., stále nic...
6) Pokud se Vám místo nápisu "Aktuální" objeví "Dnes", tak aplikace neaktualizovala počasí a za nějaký čas se Vám objeví obláček s výzvou k připojení pro aktualizaci...

Já bych si tipnul na problém ze strany poskytovatele dat o počasí, chvíli bych počkal...
 

Dhaba

New member
Joined
Oct 19, 2018
Messages
8
Likes
4
Points
3
Zkousel jsem se vratit i zpet na starsi fw ze strany 25 a pocasi na nem taky jiz nejde. Takze to bude opravdu problem jinde nez ve firmwaru
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
K počasí, ráno jsem měl na displeji zmiňovaný obláček, šel jsem spát a po probuzení již počasí mám. Mám zatím neopravený FW a oficiální MiFit. Asi to chce čas, než se to nějak samo synchronizuje...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zkousel jsem se vratit i zpet na starsi fw ze strany 25 a pocasi na nem taky jiz nejde. Takze to bude opravdu problem jinde nez ve firmwaru
Jelikož má problém i Notify..., tak to nebude věc aplikace, ale nejspíš problém na straně poskytovatele... (nebo ještě možná ten TLF... - jestli máte někdo dva TLF s různou verzí androidu - Oreo, Nugat, etc., prosím, otestujte ..., já tu možnost nemám THX).
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Jelikož má problém i Notify..., tak to nebude věc aplikace, ale nejspíš problém na straně poskytovatele... (nebo ještě možná ten TLF... - jestli máte někdo dva TLF s různou verzí androidu - Oreo, Nugat, etc., prosím, otestujte ..., já tu možnost nemám THX).
Mám verzi 7.0 Nougat a bez problémů při aktualizaci počasí funguje (Notify).....;)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak vyřešeno, stáhl jsem znovu soubor s fonty, předešlý se asi nějak špatně stáhl, nebo nevím, flashnul jsem tedy znovu fonty, tentokráte to doběhlo do 100% a vše funguje... Předtím jsem zkoušel vše možné, starší FW a nechat přepsat oficiálním, nic nepomohlo, prostě se museli ty fonty doinstalovat...
Jen mě mrzí, že upravená aplikace nespolupracuje s google, nelze se přihlásit a nefunguje ani export do google fit...
Na PL fórum je tento návod na Google účet tak môžte skúsiť ci je funkčný
Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

Odinstaluj MiFit
Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
Restart telefonu
Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
Odinstaluj MiFit
Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać
Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Prawdopodobnie to samo dotyczy logowania kontem facebook (punkt 2 wykonujemy w ustawieniach facebooka itd).
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Já jsem v pátek v noci nestihnul updatovat na nový CZ FW a koukám že jsem dobře udělal ? jsem pořád na 1.6 + ofiko MF a počasí i čas vše v pořádku...
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Hoj, mě se povedlo do MB3 nahrát nejnovější CZ a mám taky obláček bez počasí, mám čistý android 8.1
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Na PL fórum je tento návod na Google účet tak môžte skúsiť ci je funkčný
Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

Odinstaluj MiFit
Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
Restart telefonu
Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
Odinstaluj MiFit
Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać
Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Prawdopodobnie to samo dotyczy logowania kontem facebook (punkt 2 wykonujemy w ustawieniach facebooka itd).
Děkuji, funguje to :)
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
V ios s oficiálním MF fungovala aktuální teplota. Teď už nejde. A ve 3.5.2 mě nejede počasí vůbec. (Připojte pro aktualizaci)
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,420
Messages
40,557
Members
211,868
Latest member
ryanvanwenum
Top